Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3637383940 272>
Korisnik
Poruka
adenium View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje adenium Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2009 u 00:43
Drži se Hoya svi smo uz tebe!!!!!!!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2009 u 07:43
Ljubim vas, samo mi jedna riječ treba i suze mi teku ...
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2009 u 09:46
Draga moja Hoya veli narod "što te ne ubije to te ojača" izaći češ jača iz svega ovog sigurno a i steći novo iskustvo, dok sam jednom bila u nekim brigama moja mala susjedica (5g) mi je rekla "čuj ,život ti je takav čupav i dlakav, i nesmiješ susjeda pokazati da su te rasrdili jer budu mislili da su pobijedili onda" zar nije bila u pravu?
 
Cvijeće je više nego prekrasno, ja se nadam da moji bijeli ljiljani budu procvali do sv.Ante da jednog odnesem baki na grob, i sad dok vidim tvoje mislim da ima nade i za moje.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2009 u 00:24
Samo da navratim i  smile79. Ne brini se, stvari se riješe same od sebe. 
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2009 u 08:43
Tija, kao da me vidiš ... hodam po dvorištu kao da sam najsretniji čovjek na svijetu, a u kući se raspadam ... , ali - važno da smo živi i zdravi i to je dovoljno!
 
smrcko, uzdam se u čovjeka koje obje znamo. Može nam pomoći svojom riječju!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2009 u 08:47
Prvi cvijetak moje hoye:
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2009 u 08:49
Hoyaaa, ne pasti s moralom. Ti djeluješ tako vesela i takva moraš ostati kroz sve nedaće.
 Već si prošla "školu".
A dobar je savjet ograda. Nije bitno kakva, može i obična žica s kolcima dok ne bude "priliva" za nešto po želji, samo da se zna! Imam osjećaj da popriličan dio nas ima "susjede iz pakla"! kao u onoj seriji! Confused
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2009 u 08:50
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Prvi cvijetak moje hoye:
 Prekrasan!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2009 u 10:05
Prekrasan cvijet hoye.
život je more
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2009 u 11:00
MM je spasio i sebe i mene. Više ne zaljevam 2 sata i više nemam mokre noge i upale mjehura.
Jedini mi je posao spustiti se tri puta dolje i okrenuti ventil.
Ova šprica zaljeva 6 m2:
 
Ova zaljeva u polukrug 3 m daljine.
 
5 komada ovih šprica košta 20 kn. Žrtvovali smo jednu običnu gumu i kupili par metara ove tanke crne.
Nikakva investicija, a velika pomoć. 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2009 u 11:48
Cvijet biljke Hoje je lijep i dražestan, a i čvrst kao i naša Hojčeka.
Vidim da si već bolje, s tim si i nas sve obradovala. smile79

Ovo je super inovacija i treba tvog M što nije ranije to napravio.


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2009 u 13:23
Tu sam - ništa nije rješeno, ali sve to ide u "radnu staž".
 
Mi već dvije - tri godine tako radimo, samo smo sad malo popravili sa špricama. Važno da ne moram ja
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2009 u 13:34
hoya, tvoja je hoya prekrasna i meni je to najdraži cvijet  smile64moja je imala 14 cvijetova i ponovno se sprema cvijetati- međutim to nije niti sluga prijateljićine koja ima stotinjak cvijetova moram je uslikati da vam pokažem. tebi lijep pozdravsmile78
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2009 u 13:37
Ne mogu vjerovati. Moja je u navećem cvatu imala dvadesetak. To je onda golijat!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2009 u 16:34
ja se zadovoljim sa nekoliko cvjetica,jer moja je tek pretposle godine pustila prve cvjetice:)
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2009 u 21:27
Gio, toliko je lijep cvijet; i miris mi je super, ali od 5-6 cvjetova. kad sam ih imala puno morali smo je odmaknuti na terasi daleko od stola. Preintenzivno.
 
Ma dobro je niho, ja sam "žena stena" - meni koristi ona rečenica Tijine male susjede: "čuj ,život ti je takav čupav i dlakav, i nesmiješ susjeda pokazati da su te rasrdili jer budu mislili da su pobijedili onda".
Dosta da zamisliš djevojčicu i izmami ti osmijeh!
 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2009 u 21:51
smile42šta sam ja sve tu propustilasmile42!!!!!!!!!!
Koje ružeeeeeeee,koje višnjeeee,a tek študlaaaaaaaaa,a vrt....aaaaaaaaaaaasmile94
 
smile79
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2009 u 22:00
Prekrasan je cvijet hoye!!!
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 09:56
Originalno poslano od člana Lilly Lilly napisao:

Prekrasan je cvijet hoye!!!
Kao i imenjakinja!Big%20smile
Hoya sistem za navodnjavanje vam je super. Vjerujem da ti je sad lakše, jer treba sve ono pozalijevati!
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 12:47

shasham shasha, a ja mislila ona se nešto ljuti kad je nema ... šalim se. Baš sam jučer u vrtu raduckala i mislila di si. Koliko ti moraš vremena provesti u svom vrtu kad je onako - sve po špagu!

Lilly, lijep je, ali izgleda ove godine nešto manje cvjeta.
 
Bako, da vidiš kakav izbor tih malih šprica ima: udužinu, pod 45°, pod 90 ... cijeli krug.
Veš crtam plan za dogodine, a onda ću saditi samo oko šprica i ja sam mirna. Toplo preopručam jer nije neizvedivo i ne mora biti skupo kad se inprovizira, a lakše se diše 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3637383940 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.