Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje vrtne biljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje vrtne biljke

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3637383940 73>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 08:01
O,prekrasna kupovina,sve ti je lipoThumbs%20Up
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 10:35
Samo ti kupuj i redaj ja sam napravila spisak ----legendosmile217
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 15:28
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Predivno cvjeće, hosta mi je kraljicasmile99

Vidim da imaš onu zelenu mrežu na ogradi, te me zanima jesi li zadovoljna što ste je stavili?

 Mislim da je super što se tiče da se sačuvaju biljke od udara vjetra, da li smeta da sunce dopre dovoljno do biljaka. I meni se mota ideja da je stavim na ograduEmbarrassed


Smrcko jako sam zadovoljna onom zelenom mrežom.Kod nas je evo druga godina i extra je.Dobra je za zaštitu od komšijskih  pogleda,štiti biljke od vjetra a propusna je i ne smeta sunčevim zrakama..Jako zahvalna stvar,vjeruj mi!Mi smo je postavili po cijloj ogradi u donjem dijelu bašte.Visina je preko 2 m a širina je skoro pa 50m.Imaš kupiti razne vrste,ovo je sa sitnijim tkanjem jer smo željeli da je neprovidna.Opet smo je poduplali!Imaš i one sa rijeđim tkanjem..Visine i širine po želji..Big%20smile
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 22:24
Baš ti hvala na informacijiHug, ja ću je staviti na jednu stranu do pruge. Pa ćemo vidjeti za dalje. Tu uz prugu mi špricaju kemikalijama te moram na sve načine zaštiti biljčice. Te kemikalije su jaki herbicidi koji štite prugu od korova.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 22:36
Vidim da si u OBI-ju napravila dobar promet, ali što se može kad nam cvijeća uvijek treba...Jesi li kupila one ostiće ili si ih sama uzgojila? Ja sam posijala ostiće prije dva mjeseca, a sad su još maleni (oko 5 cm)...nadam se da će sad brže rasti jer sam ih preselila u vrt.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 22:43
Smrcko,nadam se da će ti pomoći ova mreža kao i informacije o njoj!

Dada28,one ostiće sam kupila,jer od prošlogodišnji nisam skupila sjeme,a oni su riknuli preko zime.Čim sam naletila na ove morala sam ih kupiti,a još nisu bili ni skupi..Ja sam svoje ostavila u zardinjerama,bojala sam se kako bi podnijeli lošu zemlju koju imam u vrtu..

Niho,Mira hvala na posjetiSmile
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 15:17
Opet sam se malo ponovila.Kod nas kiša i hladno vrijeme.Biljke stagniraju!Baš je tužno.Kad će proljeće bar???Malo sam se tješila,pa da vam pokažem..Kupila sam jedić i pakujac.



pakujac je dobio svoje mjesto u bašti,ljubičasti je..


bijeli od neki dan,je procvijetao

i pajasmin je procvjetao



kupila sam narandzastu lantanu.








Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 15:31
Ovaj karanfil raste iz kamena već dvije godine.One koje sam sadila u cvijetnu gredicu svi do jednog su propali..Ovaj opstaje....

amarilis daje sve od sebe!!


fuksijice


ovaj Žuti posmatra i nadgleda sve moje radove u bašti..Cicko..
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 18:53
krasno cvijeće, ali pakujci, pakujci su savršeni, naročito bijeli!
lijepi pozdrav
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 18:55
Woow koja ljepota je kod tebe, pakujci su prekrasni, fuksije, amarilis, Cicko ma sve je divno
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 20:11
Opaaa pa ti se opet ponovila.Thumbs%20Up
Onaj karanfil što imaš je najljepši , najzahvalniji i najmirisniji  od svih vrsta.I kod mene raste iz nikakve zemlje ,
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 20:23
Bravo za novitete,a zuco je sladak,isti moj zuti macak
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 19:52
Sara,Štefkaja,Josipa i gioiaa hvala na pojseti mom vrtiću!Dođite opet!!
Josipa,navrati da vidiš uživo sve!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 20:04
Lijepe cvečke si opet kupila,onaj bijeli pakujac je super a tek cickoClap moj je sivo smeđi
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 18:20
Mali kaktus,hvala ti na posjeti i pohvalama.Svrati opet,poslije kiše...Sad samo kiša i hladno...Nema veselih boja proljećaCry
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 18:58
Tongue  wow prerasne fuksije ,i moj jasmin je procvijetao a kao da i nije kiša ga je svog oprala,a bijelu fuksiju bi je izgrizao pasCry ,pa je na lječenju sada.
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 19:29
Alisa, opet uspješna kupovina. A valjda će se i vrijeme već jednom smiriti, pa će sve zablistati u punom sjaju iako ti je i sada lijepo
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 19:56
Opet sam malo prošetala. Nema što nema a nakupovala si baš lijepo!ClapClapClap
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 21:17
Anči,Otok ,Bako  smile79
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 09:22
Opet si se lijepo ponovila, krasni su i pakujci i aconitum i lantana Clap, a sviđa mi se i onaj plavi zvončić na gornjoj slici, baš je simpa! Žuti pomagač je presladak, a i fuksije lijepo napreduju. Pozdrav veeeliki smile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3637383940 73>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.