Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - LORIN vrt i cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


LORIN vrt i cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3637383940 111>
Korisnik
Poruka
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 23:05
.
Silvek, naraste mali grmić, ali ja ju imam tek od ljetos

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 23:10
Baš ti je lijepo. Ja sam zapostavila kućno cvijeće zbog onog u dvorištu. Malo mi dođe žao kad gledam vaše sličice. 
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 23:23
Hoya, zato imaš prekrasan vrt, pun lijepih biljaka, na kojima ti dobronamjerno zavidjamEmbarrassed

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 09:14
Lora, pa kaktusi izgledaju super, kad se samo sjetim da do pred par mjeseci nisi baš previše marila za njih, a vidi sada čudo,  ostale su biljke predivne. Ali mali prioritet daje maranti, prekrasna je.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 11:00
lijepa kolekcija kućnog bilja!
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 12:36
hvala svima koji ste me posjetili i na vašim lijepim riječima.....
 
Triša, kaktusima ste me zarazile vi forumašice, koje ste i pomogle da kolekcija
postane ovako velika.....na čemu vam velika hvala.....sad sigurno neću moći statiLOL

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 15:29
Bravo Lora, drago mi je to čuti, a kod mene su se opet "rodile" neke kaktus bebice, koje čuvam za tebe.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 19:40
Triša, baš ti hvala što misliš......već razmišljam kako b iih mogla i kad zagrije razmjestiti.......

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 20:03

Čovječe!! Pa to je tek botanički vrt u kući.

Moj ti nije i do koljena!LOL

Stvarno Lora imaš super biljki, neću lomiti jezik!ClapClapClap
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 21:05
Ajme draga Lora imaš stvarno prekrasno kučno cvijeće..svaka čast stvarno sve izgleda prelijepo..
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 23:05
hvala, hvala.....no moram se potruditi da nekako i vrt bude pristojan. No nikako da barem malo zagrije pa da malo počnem čeprkati, a prsti me svrbe. Ali što mogu kad nisam mlada ko Triša, pa neću van dok ne zatopli.....LOL

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 21:02
Ha-ha, baš ti hvala draga moja, nauživat ćeš se ti u svom vrtu kad zatopli, a i ja jedva čekam kad ćemo piti kavu i jesti sladoled, a tek kruške u vinu ispod kivija una tvojoj terasi, gledajući agapantuse.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 22:18
Originalno poslano od člana Lora Lora napisao:

i malo pojedinačno
 

Dracaena Sanderiana /Zvana i Lucky Bamboo/

 


 

Capsicum

 


 

Alocasia

 


 

Nolina

 


 

Dvije kalanchoie koje su cvale od ljetos sve do sada,  pa će sad malo odmori

 


 

">[IMG]http://img.photobucket.com/albums/v468/lillaby/Le%20mie%20piantine%20d%20appartamento%20febbraio%202010/kalanchoegialla001.jpg" />

 

Begonia Rex, bila je otpisana, nakon što sam je stavila u verandu evo je

 

[IMG]http://img.photobucket.com/albums/v468/lillaby/Le%20mie%20piantine%20d%20appartamento%20febbraio%202010/Ancoiraangoliverdi009.jpg" />

 

Epiphillum, sad odmara

[IMG]http://img.photobucket.com/albums/v468/lillaby/Le%20mie%20piantine%20d%20appartamento%20febbraio%202010/Ancoiraangoliverdi007.jpg" />

 

I za kraj posebno za Trišu

 

[IMG]http://img.photobucket.com/albums/v468/lillaby/Le%20mie%20piantine%20d%20appartamento%20febbraio%202010/Ancoiraangoliverdi008.jpg" />

 

Ima još poneka ali mislim da je dovoljno

 

 

 

 

 

samo da te pozdravim jer ne mogu vidjeti tvoje slike
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 22:25
ma prekrasno cvijeće imašsmile64
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 12:57
Pono hvala cure....Mari žao mi je da ne možeš vidjeti slike, no ne znam u člemu je problem..
 
Jučer je bio lijep sunčani dan, doduše prohladan, pa sam iskoristila za malo radova u vrtu.
Nisam puno, jer sam brzo se umorila. Poslikala sam nešto, s namjerom da dans nastavim i stavim još poneku sličicu. Medjutim danas je hladno brrrrr, a i zemlja je u toku noći ponovo smrznula.
Podijelit ću s vama onih par slikica koje sam napravil
 
Paeonia lijepo napreduje
 
 
Vaze spremne za nove biljke
 
 
Kamenjar još spava
 
 
Rododendron ima lijepe pupove
 
 
U ovoj vazi u sredini je posadjen ljiljan, no sa strane nešto viri, a nemam pojma što
 
 
Bungica, izgleda je uspjela prezimitzi, odrezala sam jednu suhu granu i ustanovila da je zelena. Naravno i dalje je pod kaputićem...
 
To bi bilo to.....kad nastavim radove dobit ćete detaljne inforcije...Wink

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 13:02
Joj ovaj zidić s vazama! Ima tu još mjesta između.... puuuno!Big%20smile
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 13:04
Sve se lijepo polako budi .
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 13:25
vidim tvoje slike samo kad ih netko citira
e pa sad ću samo čekati
ako mi se posreći..
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 15:03
Kod tebe Lora pravi botanički vrt, prekrasno

Drago mi je da je tvoj antiša zdrav i živ moj je u vječnim lovištimaCry.
Jako mi se sviđa kako si napravila one cigle oko travnjaka , uredno i sa ukusomClap
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 15:35
 
 
Lora, kad sam bila prvi put kod tebe između krasnog cvijeća u tvojoj sam verandi ugledala dva ili tri kaktusića........ ova slika me je posebno obradovala.... Lora pa ti si dobila kaktus-virus, zaraza djelujeLOL
Krenuo ti je božur .... i moj isto Smile
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3637383940 111>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.