Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt za  dušu by Free
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt za dušu by Free

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3637383940 251>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2010 u 06:54
Originalno poslano od člana freeland44 freeland44 napisao:



Uploaded with ImageShack.us


I evo vam petka, carevo novo ruho, prve stope u njegu moje i Elline!!!!

ClapZnam da snig mnogima donosi probleme,a ja volim zimu radi njega,zar nije ovo predivnoClapClapClapClapClapClap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2010 u 07:20
smile114smile167zima,zima,e pa šta je
                              ako zima nije lav,
                              nek ti nosić pocrveni,
                              eto to je,to je sve....
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 08:32
koja idila!Tongue
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2010 u 15:24

Ja jedva čekam proljeće, ajde vi koji idete na skijanje-riješite to pa idemo dalje, da završimo sa zimom, ajd mogu još bacit i nekoliko petardi da mislite da je nova godina.  Ja bi već sijala sjeme, plodove VŽ kave!!!!!   OOHHH, kaj me svrbe prsti!!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2010 u 15:26
Jel TM složio lampice?
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2010 u 23:07
krasne slikice zimske idile!
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2010 u 23:31
A jesam se nagledala snijeznih slikica  ! Prekrasne su !   Clap
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2010 u 23:33
pobrali ste sav snijeg vi na sjeveru, a nama u središnjoj Hrvatskoj ništa, ni maloCry
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2010 u 09:41
Pada od jučer navečer do sada bez prestanka, pa ako je tko zainteresiran, koji šleper bi se našao, ako ga je netko voljan udomiti, ajde ptičice da vas sada čujem!!!!!Wink

Hvala svim mojim klizačicama jer šetačice sigurno ove noći i jutra niste, na posjeti !!!

Anaida, žaruljice stižu, strpljenja molim malo, ipak je to malo teže, visoke ljestve, godine, smrznute ruke, mokre noge...pomalo, pomalo!!!!!  Ali stižu!!!

Uživajte u snježnim čarolijama, a ja idem popit kavu u zimski vrt sa mojim novim prijateljicama,ismile191 smijat ćemo se kroz prozor snijegu!!!  Jer ja ne izlazim do proljeća, ooosssiimmm ako mi se još jako ne  pojača želja koja tinja godinama u meni, da radim anđelčiće u snijegu!!!!!!

Svima šaljem velliiikkuuu snježnu   smile78
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2010 u 09:51
Znači sad uživaš u zimskom vrtu sa svojim biljčicama,a ja sam mislila da čistiš snijeg.Znaš mogli bi doće k tebi na smile142i na smile117.Ja si sve mislim da je bolje ovaj snijeg nego kiša koja već danima pada donje na moru.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2010 u 11:28
LOLTaman htjedoh pitati: pa gdje si ti kad imaš još cvijeća, kad je uslijedio snježni niz!
Zamisli kako nama izgleda to čarobno!Clap
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2010 u 16:26
smile143Free,samo za nas koji snijeg gledamo na Velebitu u daljini smile143napravi bar jednog anđelčića u snijegu i poslikaj.Polagano i čuvaj se !Pusa!!!smile79smile66smile65
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2010 u 19:12
Free, sad samo nedostaju novogodišnji ukrasi i osvjetljenje i pravi blagdanski ugođaj!
 
Ove slike imaju posebnu čar!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2010 u 19:32
Prekrasne snježne sličice!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2010 u 00:06
smile227

Koliko vas ima kod mene danas, pa da se barem netko zaustavio da u društvu popijemosmile142!!!!!
Mali kaktus,mogle ste danas ali možete i bilo koji drugi dan, mislim da smo se razumjele, pozivnica vam ne treba, samo javi da vas dočekam!!!! 
A snijeg sam čistila, očistila staze i otrčala po fotić, da pokažem kako efektno izgleda moja crvena staza kada je okružuje snijeg, ali dok sam došla sa fotičem već je staza bila bijela, ali uspijela opet nakrcatslikice, ali najviše me očarao moj žuti jasmin pod snijegom!!!

Baka, je čarobno, pogotovo ako se gleda kroz prozor, i pijucka nešto toplo!!!!!  A od cvijeća danas uživam uz rascjetane orhideje,hibiskus podari svako malo po par cvijetića, pa moja opičena bugica me uveseljava, pa pacifika koja je posađena u teglu, pa nađ s stalno neka srečica sa cvijetićem!!!!!  A vani sve bijelo!!!!

Mirjam, danas me nije udarilo takvo veselje, a da me i  je, djeca bi me odvela na psihijatriju,ali sutra je prvi anđelčić  za tebe!!!  Sutra nema djece doma!!!!!

Hoya,mm veli da se strpite, zebe gasmile66, a žaruljice se ne mogu postavljat po snijegu,a skinuo ih je pred 2-3 mjeseca, neznam zašto pobogu, glatko bi ih mogao ostaviti, ali.....  treba provjeriti da li sve svijetle, ako kaj treba zamijeniti,da nebi bilo kada ih upali kao na reklami za pan pivo, od natpisa ostane samo "osvježi dan"!!!!!

Triša, da ponovimo još jednom, svima je čarobno ono kaj ima netko drugi, tako i tebi, a meni je čarobno sve tvoje!!!!smile78

Hvala svima na posjeti, smile75
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2010 u 12:53
Sve nas više mamiš u svoj zimski vrt - orhidejama, hibiskusima, bugicom, pacifikom..... A i na bregekima i dolima kod tebe sigurno je ovih zimskih dana lijep ugođaj..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2010 u 09:09
Originalno poslano od člana freeland44 freeland44 napisao:

Kakav je ovo neobični cvijetak?

Uploaded with ImageShack.us


Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2010 u 09:44
Kiki-ko, ovo je obična rudbekija, mladica posađena kasno najesen, podarila prvi cvijet i već je nabacila mrazni stiling!  Jelda da nas majčica priroda uvijek iznova iznenadi svojim fascinantnim kreacijama.  Žuta rudbekija pod mrazom!!!!!    Ovog trena je ispod pola metra snijega, smile167!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2010 u 09:46
Anaida draga, mamim, mamim, ali bezuspješno!!!!smile114

Jučer su mi dva plišana medvjedića uljepšala dan!!!!!  Mila, krasno si me iznenadila, hvala ti!!!! Mislim da godinama nisam dobila pisamce, ajd i koja razglednica zaluta, ali tvoje je bilo jako krasno!!!!smile78

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2010 u 10:22
smile117samo sam projurila imam ga na izvoz
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3637383940 251>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,233 sekundi.