Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3738394041 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2009 u 08:55

Eto mene nakon dugog vremena! Nisam bila još od snijega!Confused

Onda znaš koliko mi je trebalo da sve pregledam.

Ali... nema riječi za tu ljepotu.

Od arhitekture vrta, preko vaza, košara do samih biljki!

Prekrasno, predivno.... nema dovoljno riječi!
 
Vidim da su kaktusi svi preživjeli bijeli prekrivač!Big%20smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 10:31
smile57Mojoj Lantani ----------ne mogu proći ali evo bar cvijeće kad ne znam više šta da pišem na ovoj tvojoj ljepotismile78
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 10:39
Stepenice, terasasti vrt, cvijeće, onaj pogled odozgo, japanski vrt....savršenstvo! Blago tvojim gostima u apartmanu.
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 13:44
Rose i Niho smile79
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 13:50
Triša ove godine su mi krasule in. a ova je stvarno posebna, još ovako rascvjetana.

Baka, drago mi je da si malo prošetala i uživala u vrtu, i ja često prošećem tvojim vrtom i mislim da je jedan od najljepših.
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 14:00
Originalno poslano od člana mali gogo mali gogo napisao:

Stepenice, terasasti vrt, cvijeće, onaj pogled odozgo, japanski vrt....savršenstvo! Blago tvojim gostima u apartmanu.


Drago mi je Gogo da ti se sviđa moj vrt, znaš imam ja tu još puno ideja, ali treba vremena za sve to realizirati. Ti si isto pun ideja pa znaš da za sve treba neko vrijeme i puno uloženog truda. Moji gosti uživaju više nego ja, prošle godine su neki samo sjedili i ležali po terasi nisu ni na kupanje išli.
život je more
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 15:20
eto i mene nakon dugo vremena,što reći nego prekrasno! Paket ti stiže idući tjedan
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 19:49
svaki put ostanem bez daha kad uđem u ovu temu,i bez rijeci,od puste lipotesmile120smile120
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 22:50
Hana i Kaća hvala vam.

Da ne bi mislili kako meni ide sve od ruke, sijanje u pitare 0 bodova, od 8 pitara samo u jednom jedan jedini lupinus, i u ovaj pitar gypsophila, ali to je toliko sitno da nisam znala što bi s tim i sve sam ovako uvalila u zemlju, da li je to ok?
Od sada sijem samo direktno u zemlju, a što je najgore MM posijao ukrasne tikvice i sve mu narasle.






život je more
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 22:58
To je jednostavno tako. Meni lupinusi valjda nikli svi, a niti jedan jedini pakujac.
Tražit ćemo gotove biljčice.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 23:43
Ja sm dobila ukrasne tikvice i pojma nemam od toga  jeli se to sije u bašču ili ------
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 23:46
imam i ja sjeme ukrasnih tikvica i nemam pojma di ću sa njimaCry
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 23:51
Lantana predivno,Posebno mi se sviđa hosta.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 10:06
Triša, slijedeću godinu sijemo direktno u zemlju, pa što bude.

Rose i Niho, Ukrasne tikvice stavite u jedan manji pitar i one vrlo brzo niknu, a onda ih možete presaditi u vrt ili u veći pitar (teglu).

Nuna i meni se hosta jako sviđa, sad je imam prvi put i obožavam sve te biljke koje imaju ukrasno lišće, baš su efektne.



život je more
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 10:09
lantana hvala na savjetu,znači sadim ih u pitar,ako nebudem imala gdje sa njima kad se prošire i narastu dat cu ih nekom za vrt
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 10:12
Možeš Rose ostaviti i sebi u jedan pitar, samo im napravi potporanj po kojem će se penjat (ono tri štapa kao indijanski šator), jako su dekorativne.
život je more
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 10:33
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

I kad je sve bilo gotovo, tko će sad ovo raznositi po kući...




Je li ovaj mali košarić stigao iz Slavonije?Big%20smile
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 10:41

A ja bas sve sadim u posude jer tako mogu najbolje kontrolirati sto mi raste.

Meni sve male sadnice izgledaju isto, pa kad su u zemlji i korov i cvijet nastradaLOL od moje ruke.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 10:49
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

i puno ostića...









Ajmeeeee ostićasmile94
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 11:04
Kako si Kat.rea odmah prepoznala, to je kako tamo kažu sepet, samo je ovaj mali, meni se jako svido pa su mi jednog napravili, a ostići kod mene sada bujaju, ali ljeti malo stanu, onda opet krenu na jesen.
život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3738394041 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.