Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj kamenjar i vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj kamenjar i vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3738394041 70>
Korisnik
Poruka
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 23:37
A šta da kažem-ništa,čovjek zanijemi od lipote gledajući sve tosmile64smile55
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
makk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 23:45
Zbilja prekrasan kamenjar
     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 07:22
Pakujci prekrasni! Što bi dali proizvođači sjemena koje si posijala za ove fotke?Wink
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 09:05
Originalno poslano od člana Horti Horti napisao:

Ajoooj, što nahvaliste taj moj vrtek i kamenjar . A da samo znate koliko sam se namučila da zaobiđem na slikama travuljagu i drač i neobrezane maline... Toliko ima posla a ja sam do sad imala neke dodatne obaveze na poslu pa nisam stigla ništa napraviti na vrijeme. Jedino svaku večer napravim vizitu i tamanim puževe jer bi mi inače sve pobrstili.
Bez brige bit će slika, sad sam se opet aktivirala.
Hvala vam svima na posjeti i lijepim riječima.

Kakav ti je taj pakujac Duda, imaš gdje sliku? Baš si me sad zainteresirala. Vidiš da sam ja prvenstveno meštar od pakujaca .   
stigla ti ili ne vrt ti je prekrasannnn...a kaj se tiče puževa bumo maznule svaka po jednu gioii LOL nek dođu malo na sezonski rad kod nas u vrt..hehe..stavila sam slikicu pod moj vrt u slikama pa ti ako oš posijeti moj skromni vrt da vidiš rado ću ti dati sijeme samo kad da te mahunice čopnem kad se osuše na stabalcu ili prije bojim se da mi ne pobjegnu jer već imam sjemenke od bjelog niskog
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 09:14
Napokon malo i tvojih slika,vjerujem ti da imas puno posla.
Dudo,Dudo da vam posaljem patkice?

Horti vidjela sam kakvi ce moji pakujci izgledati ,sad su malecki,uskoro cu ih presaditi .I nemoj da skrtaris sa slikama,daj da uzivamo
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 11:09
E Perla to je ideja! Ti budeš moja menagerica kad krenem u bussines Wink Big%20smile.
 
Pa da patkice, kak se toga nisam dosjetila smile180! Čim napravim jezerce dolazim Gio po jednu LOL, al bojim se s obzirom na količinu puževa da bi je za čas srce trefilo zbog preuhranjenosti.
 
Odoh Dudo tražit tvoj pakujac Wink
 
Hanči, siroče moje, ti se stvarno jadna imaš čega sramiti, sve sam jad i pustinja kod tebe smile96
Svima još jednom hvala smile79
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 13:57

I ja ti dojdem u pregled, barem ovdje kad već ne stignem do tvog brijega.

Procvao mi pakujac ljubičasti sa bijelom sredinom iz tvojih sjemenkica!!! Baš me razveselio izgledom!!!!!! smile57
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 14:06
Bergenija je izdvojila divnu sliku, ali ja bih (kad bi se smjeloWink) ponovila sve ove nove slike. Prekrasan vrt Horti. Tako ti je cvijeće sve u  tonovima  skobinirano  ma baš prekrasno!ClapClapClapClap
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 14:11
pakujci su ti fenomenalni jedan ljepsi od drugoga ,a za kamenjar su rijeci suvisnesmile106
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 00:07
Kada mi se rascvjetaju biljčice, sjeme koje si mi poslala, bit će samo mali dio tvoga vrta.
Predivno!!!!!!!!!!!!            smile161
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 11:08
Evo još malo novih slika:
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 11:16
To što mi se zabijelilo po vrtu - nije pao snijeg nego cvijet bagrema.
A što mirišiii, naročito pred veče.
 
Sad kad vidite slike moje nove gredice u hladu znat ćete gdje sam i ja napokon bila Smile.
 
 
 
 
 
 
Jeste pogodile?
Kod Bake Bee naravno Big%20smile!
Bako Bea veliku Vam pusu šaljem smile78.
 
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 11:25

Sa slikama biljčica s te gredice ću vas češće počastiti jer tu su same poslastice, samo da malo povene trava s kojom sam malčirala jer će mi onda biljčice puno više doći do izražaja.

A sad malo novosti u dvorištu.
Ovo se Hana kočoperi:
 
 
Amarilis
 
Incarvillea u prvoj cvatnji ( lani sam je sijala ):
 
Jel vam dosta za danas?
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 11:33
nijeeeeeeee LOL
znam da ima još Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 11:35
Nije, daj još ako imaš. Srećom da imam bonbon u ustima jer bi vrlo čudno izgledala. Predobra kolekcija bilja.
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 11:38
Nije!!!Gredica u hladu bu poslastica,svake godine sve ljepša! čovječe,kak je kod tebe rascvjetano,i makovi već cvatu,i hesperis,si pomirisala kad hesperis na večer?Po danu nema apsolutno nikakav miris,a na večer...da padneš u nesvijest...valjda ju zato zovu večernjica!
Incarvilea iz sjemena,svaka ti čast,meni nije uspjela ni iz kupljenog gomolja,nakon prve 2 cvatnje je jednostavno nestala.Ti si stvarno brižna mama svojim biljkama!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 11:53
A ja mislila da sam vas udavila. Hvala vam curke.
Rain, sinoć sam baš primjetila da hesperis stvarno božanstveno miriši, odmah sam se sjetila da si mi rekla ak ima takav intenzivan miris da mi je to onda sigurno ta biljka.
Ma nemaš pojma kolko pestujem te svoje mazice, već su mi ukućani ljubomorni LOL.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 12:06
kako udavila kad nam djelis na zlicu
ozbiljno,ne mozes nas udaviti vec nas mozes razveseliti
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 12:55
Horti i za biljke i za vrtni 'design'. Slike su mrak!. Čini mi se da je Tijin M dobio ozbiljnu konkurenciju.
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 13:45
Hvala Vam Bako Bea, Vaša pohvala mi je podstrek za nove vrtlarske i foto pothvate Embarrassed Smile.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3738394041 70>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.