Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt u Norveskoj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt u Norveskoj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3738394041 53>
Korisnik
Poruka
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 19:19
Sve mi je jako lijepo u tvom vrtu,ali hortenzije,su mi najviše prirasle srcu,obožavam ih.Jel to imaš dvije različite boje ili je to samo tak ispalo na slici?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 07:14

Ruze

Kupine

Ruze

Dragoljub

Kupine

Petunije

Borovnice

Phlox

Sljive

Sljive

Hvala Lana2, Lantana, Zeljka23, Lili68, Kamilici i Piramidi na posjeti i lijepim rijecima.

Piramida , to je jedan zbun hortenzije, ali ima 2 boje, vjerovatno ja zemljiste malo drugacije, pa ima 2 boje na jednom zbunu.

Svima puno
pozdrav iz Norveske
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 07:45
šljiva ti je dobro rodila, kod mene su  davno prošle, i ovdje je zahladilo samo ništa od kiše smile169
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 07:46

Volim prošetati po vrućini po tvojoj zeleno/šarenoj oazi. No danas, iako je i kod nas ugodno svježe, eto me.I naravski  dok me nije bilo, hrpa slika.

Kad gledam tvoj prekrasni vrt, toliko maštovito uređen, pun biljki, cvijeća... uvijek pomislim kako je lijepo tvojim susjedima. Besplatan pogled na tvoj raj!

Mislim da smo iscrpili riječi kojima bi se divili i zato jedansmile227
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 09:34
i ja sam skoro iscrpila,samo te hvalim jer si to i zasluzila
Na vrh
marijankica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 152
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marijankica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 23:30
jako lijepo
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 07:00
prekrasno zeleno a kak su hibiskusi? Ovi moji-tvoji rastu na očigled,baš su super
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 07:33

Sarenko, moj kucni ljubimac, koji je nestao prije 2 tjedna i nije se vratio, nazalost. Ali ja sa jos uvijek nadam da ce se vratiti.

Sarenko

Sarenko

Muskatli

Mirabilisi, brugmansije

Mirabilisi

Mirabilisi

Trajnica, ali joj ne znam ime.

Fontana

Dalije

Dalije

Zahvaljujem se mnogo Baki, Gioii, Marijankici i Hani na setnji mojim vrtom i lijepim komentarima.
Hana, oni hibiscusi, sto sam ti poslala, jedan je procvjetao, imas sliku na prethodnoj strani, cvijet je ogroman.

Sve vas puno pozdravljam.

Kod mene jutarnja temperatura danas samo 9 stupnjeva.

Oprostite sto nisam slikala egzote ovaj vikend, ali imala sam goste, ali slikat cu ih za koji dan.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 08:27
super biljke a Šarenko se valjda zaljubio pa otišao u provod ali bude se on vratio nazad,uvijek tako bude
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2009 u 07:16
























Draga Hana, hvala mnogo na posjeti. Sarenko se nije vratio. Znalo se desiti da bude odsutan po 7 dana, ali ovo je vec predugo.
Nabavili smo ovu granu ispred fontane, kao dekoraciju.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2009 u 07:54
grana kao dekoracija ti je krasna ,a jel ti ovo kupina formirana kao stablašica ??? ideja stvarno smile227
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
Athena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 283
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Athena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2009 u 08:31
Da, primjetila sam da su ti svi grmići lijepo obrezani i formirani, pa čak i kupine. Super je sve!
Na vrh
Lili 68 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lili 68 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2009 u 10:11
sve ti je jako uredno i njegovano. Stvarno prekrasno .
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2009 u 11:36
Meni je uvijek lijepo kod tebe. Baš odmorim oči u tvom zelenilu.
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2009 u 13:30
Uvijek lijepo

Nadam se da se Šarenko vratio .Valjda mu je bilo dosta lumpovanja.
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2009 u 19:13
kakve divotice!
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2009 u 21:09
[QUOTE=fuksija]



Trajnica, ali joj ne znam ime.
 

Fuksija ovo ti je jedna vrsta sedum a koja tocno ne znamConfused.
I moja ce sada cvjetati.
A Sarenko bas slici na mog macka (moj samo ima jos pola crnog brka).
Nadam se da ce se uskoro vratitiClap.
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 07:26
















Drage moje hvala vam mnogo na posjeti i lijepim komentarima.
Hvala mnogo; Nati07, Atheni, Lili68, Kamilici, Stefici, Hani i Zvrku.

Nata07, kupina je orezana kao grm.

Stefice i Zvrk, Sarenko se nije jos vretio. Mnogo mi ne dostaje.

Svima puno
pozdrav iz Norveske
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 07:46
meni je sve prekrasno kao i uvijek, mada su moji favoriti hibiji posebno onaj prekrasni močvaraci, adenijumi... smile78
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 11:50

Dalije

Cinija, jedna jedina, od mnogih, sto sam posijala.

Cinija

Mirisni, ukrasni grasak.

Ukrasni grasak

Ukrasni grasak

Za kraj jedan muskatli.

Hvala mnogo Bromelija na posjeti i lijepim rijecima.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3738394041 53>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.