Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje dvorišče
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje dvorišče

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3738394041 89>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 23:07
Pa ko nam  se to probudio iz zimskog sna!!!!!!????? Teaaaaaak!!!!!smile39
smile79tebi i onomsmile191tvom(divljač čeka)
Drage moje,sjeme bum sakupila i odma vam poslala tak da još ove godine posijete.Skužila sam da (šta ću,sama pamet me jeBig%20smile)mi je ljepši onaj pakujac koji sam preko ljeta odmah vani posijala nego ovi što sam zimus u tegle sijala.
A vi dvije(konti i Andrea)ne prigovarajte,znate koja mi je muka "škljocati"(a ni opciju mikro-makro nemamLOL)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 23:14
Katrea,šeboje ti bum cijeli grm iskopala.
Ono prvo(kod irisa).....joj nikak se sjetiti...bum pogledala pod trajnice pa ti javim. Žuti cvijet je...ne znam.Liči ,po listu a malo i po cvijetu na graničicu no cvijet traje duže od jednog dana a i nisko je.Nekih 30-ak cm.Pakujci su,relativno visoki.Iskreno ne znam koliko visoko narastu no ovi su najviši(40-ak cm,možda malo više),jedino je onaj koji ima najviše cvijeta,crveni,manji no opet nije mini.Mini su oni što sam prije slikala(svijetloplavi sa bijelim).E oni su baš malecki.
Idem sad tražiti podsjetnik onog prvog cvijeta i ako sam kaj zaboravila odgovoriti......
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 23:33
Aaaaahhhhhhh!!!!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2009 u 10:01
Shasha kako si se ti obogatila u ova zadnja dva tjedna!!!
Pa ti pakujci su zaista prekrasni. Prelijepi su u svakoj boji...
 
Ti ih kupuješ na placu kod bakica ili???
Ja ih  nisam još vidjela na placuConfused.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2009 u 13:52
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Pa ko nam  se to probudio iz zimskog sna!!!!!!????? Teaaaaaak!!!!!smile39
smile79tebi i onomsmile191tvom(divljač čeka)


hej, haj kak sam se nahrkal sam da znaš.........



ali kad sam vidjela da opet radiš čuda i ja se pokrenula..... probudila i uskoro buš dobila slikica, a vidla i mene u VŽ
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2009 u 14:17
Na brzinu pogledah slikice,žurim se pa ne čitam komentare samo mogu rećismile227 koje cvijeće , puca od zdravlja i ljepote. Maćihice su me zaslijepileEmbarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2009 u 16:12
Pakujci!Thumbs%20Up
A maćuhice... eto nije štos kupiti lijepe boje, nego ih onda i tako lijepo posaditi! Ma baš su krasne.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2009 u 18:07
teak ona sličica ti je zakon LOL podsjetila me na korjene (jel to lički medo?) Wink

sashka pa nas dvije (andrea i ja) ne prigovaramo,nego te potičemo sve si krivo doživjela Wink znamo mi da ti toga imaš za pokazati (ona zna pa punta mene LOLi nada se da ću k tebi u inventuru,a ne njoj)
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2009 u 19:23
Proljeće,ti pakujci,velika večina,je iz sjemenja koje sam dobila od cura ovdje.
Nisam se sjetila imena onog cvijeta,Katrea ,a nisam ga ni ovdje našla.Ma neka mala slatka trajnica ti je toLOL
Hvala cure,no ja sam malosmile43nitko nije vidio mog"ljubimca" na drvu,koji se po cijele dane tu sunča(i ignorira me)
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2009 u 20:10
Ljubimac? Misliš na onu zmijicu pored slatkih mini mačuhica? Ma daj kako da vidim "ljubimca" pored tako lijepog cvijeća. Inače zmije i ostale hladnokrvne životinje ne volim ni kao torbu LOL, a kamoli uživo.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 20:21
smile155e  vako mene treba kad nemam tako nešto prelijepo
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 23:26
ček sasha,jel ti to mene plašiš sa zmijom da ne dođem u inventuru? LOL ok..nebum ja ništa tamo dirala..mogu samo i pokazivati WinkLOL bojim se i opasnih i bezopasnih opako Confused
imaš nove sličke? Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 08:47
A kada si sadila te pakujce da su tako veliki narasli???
Vidjela sam da ih ima i moja susjeda, stvarno su prekrasni, samo što su njeni visoki možda i pola metra...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 17:59
Pa to je malecki gušterić samo:np:
Proljeće,pedprošlo ljeto su sijani i jesenas sam ih presadila tu di su sad.Znači,nekih godinu dana ,nakon sjetve,sam ih tu presadila.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 13:19
Mogu ti reći da su jednostavno preslatki!!!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 13:43
A daj mi reci kako tebi cvjetaju pustinjske ruže???
 
Meni su prestale cvjetati, ali mi se rascvjetala ona armeria montana...ima bijele cvjetiće...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 11:57
Proljeće,kaj ja imam pustinjske ruže!!??Ermm
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 12:05
E da,slikala sam nešto malo.Nebi no Korjenku sam obečala vaigelu a i mooooooram se pohvaliti  sa nečim ....smile89
Malo mojih tegli....
 
begonije
 
 
 
 
fuksije
 
malo bijelog...
 
 
ovo je mini bijeli
 
 
 
pa nešto plavkasto
 
 
 
roskastoBig%20smile
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 12:06
za korijenka
 
 
 
i za vas da pasete oči i budete ljubomorneLOL
 
 
Na vrh
alkemicar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2007
Lokacija: suncani jug :)
Status: Offline
Bodovi: 1384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alkemicar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 12:33
shasha, ovo kod tebe je raj na zemlji
svaki put se nanovo oduševim

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3738394041 89>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.