Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj maleni skromni vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj maleni skromni vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3738394041 93>
Korisnik
Poruka
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 12:20
Slika sa bijelim margaretama je smile120aliiiiiii sirotice.......nema im ravnim, takve još nisam nigdje vidjela......bravo, bravo Clap
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 14:53
Magnolija veseli me da imamo isti ukus za cvićesmile78
Niho,hvala na lipim rječima,još ču se više truditi oko cvića,obožavam gasmile78
Anči39 Draž sukulenti sam upoznala ovdje u vašim vrtovimasmile78
Misty hvala,ova nije tako istaknuta kao bila,ali je slatka,a imam žutu i većeg cvitasmile78
Ivna hvala  ,za tebe jedno veeelikosmile78
Otok hvala na divnom komentaru,puno mi znači,trudim se da vrt zaista bude lip,a poticaj su mi vaši vrtovi,e a teško"žabu u vodu"smile78
Anaida hvala,pohvale su energija za daljesmile78
Korjenko hvala na posjeti,margaritele su i meni ove godine nekako najboljeSmileNe znam dali je to radi toga što je ove godine dosta bilo i kiša ili su one ojačale,a sirotica mi je prošle godine bila još lipša,a par dana niskih temperatura ove zime mi je prepolovilo,ali doči će ona na svoje,uvijek raste i godi joj litosmile78
Mari nije lako sada liti cviću na visokim temperaturama,zalivam svako drugi dan i to obilato i to ujutro rano kad je makar malo prohlađena zemlja,a osjetljivije cviće malčiram i tako čuvam vlagu što dužeWinkIma posla,ali volim cviće,a šta se voli....smile78



Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 17:15
Prekrasno cvijećesmile99
I bravo za malčiranje. Korisno i zdravo za biljke, te ušteda u vodi i lomljenju kralježniceClap
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 17:30
mira predivno sve je super tvoj vrt je raj za oči posebno me oduševile margarete i stolisnik,  ka o da sam na jednoj velikoj cvjetnoj livadi, nemam rijeći sve je ekstrasmile106
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 18:45
Slažem se s Otok. Skromna si zapravo ti a vrt je raskošan i lijep. Da ne spominjem sukulente!Clap
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 23:26
smile199   smile55
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 08:43
Ako ikada posjetim Split moglo bi ti se dogoditi da ti vrt zbilja postane skroman Tongue
Time is something you can never get back..
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 08:52
Joj Misty toliko bi me razveselila da sa tobom pročakulam u "živo"pa taman napunila karioluSmileClapsmile79
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 09:01
Smrćko hvala,malčirati u ovom mojem podneblju je prava blagodatsmile78
Fani54 hvala ti na posjeti i predivnom komentaru za moje cvićesmile78
Baka hvala ti na posjeti,puno mi znače tvoje riči,a ja ostajem pri tome da jako malo znam o cviću kad vidim koliko vi znate,ali trudim se i učim i puno toga sam naučila ovdje sa vamasmile78
Lilie hvala što si prošetala mojim vrtomsmile78
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 09:16
kao i uvijek predivno posebice zute margaritelesmile113
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 09:49
Prošetah, vidjeh, pomirisah, krasno cvijeće, uživam, karanfili, lavanda, margaretice, ono u kamenoj posudi-prekrasno nešto, a slak!!!smile227


Ja sam ga posadila pa mi ga je mm zabunom pokosio (uz ogradu je bio)...

Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 09:59
Originalno poslano od člana Mira021 Mira021 napisao:

Joj Misty toliko bi me razveselila da sa tobom pročakulam u "živo"pa taman napunila karioluSmileClapsmile79
Draga a da ti dođeš vidjeti ljepote Slavonije, pa makar i bez karijole? Da u Split poneseš moje kruške, jabuke i grožđe s ukusom šumskog voća kakvog nema u Dalmaciji? Wink
Time is something you can never get back..
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 10:13
vrt i cvijeće su ti prekrasni ali hoste su moja tiha patnja pa ako ima viška tu samsmile143
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 13:16
Rosa2 hvala na posjetismile78
Waterlily,dobrodošla u moj vrt i hvala na lipom komentarusmile78
Misty,znam kako je u Slavoniji lipo,tu sam provela prvih osam godina svog životaTongueOkusi voća su sigurno drugačiji,samo uživaj i misli pri tom malo na mene i ja zadovoljna,a tako ću ja na tebeSmileSada su u điru smokve petrovače,višnje,barakokule,a prošle su rane trišnje i nješpulesmile186A nikad se nezna kud životni putevi vode  pa se i susretnemosmile78
Antonija draga hvala što si prošetala mojim vrtomSmile Za hosticu nema problema,ali ne znam kako sada jer je prepuna lišća i pred cvatnju je ,a pred jesen ona gubi lišće i onda se korjenom djeli pa da odgodimo da to bude u jesensmile78
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 13:24
Krasne su ti biljčice Miro smile141. Kolekcija sukulenata je baš super, ne bi ja baš rekla da je to skromo, baš su lijepi, ali ja moram izdvojiti onu sliku gdje su ivančice, lavanda i gladiole...prelijepo nešto......tako nježno i otmjeno si to iskombinirala smile71
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 13:59
Kolekcija sukulenata mi se sviđa. I mene te ljepotice sve više osvajaju. 
Sutra je novi dan.
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 19:48
dogovoreno, ja neću zaboraviti. dogovor preko ppThumbs%20Up
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 22:05
Vidi nema ništa smile39
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 00:54
Originalno poslano od člana Mira021 Mira021 napisao:

Veliki i mali cvjetići margaritele su se isprepleli
Bok Miro....Tongue! A jooooj što je ovo divno, kao oblak sa tragovima Suncasmile71!!!! Imaš prelijepo cvijeće, divno Miro, a i sirotica kod tebe izgleda kao bogatašicaTongue
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 07:23
Miriceeee , ne štrajkaj nam slikicama !!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3738394041 93>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,296 sekundi.