Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - lepoglavska cipka i nesto idrije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


lepoglavska cipka i nesto idrije

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 14>
Korisnik
Poruka
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 10:21
maslacak,primavera hala vamsmile79drage moje na posjeti .Al ste me nasmijale sa znanstvenom fantastikom,nakon sat vremena kraj mene vidjele bi da nije zf jer nije tak tesko nauciti raditi kako izgleda.Ja kad sam prvi dan dosla u skolu nisam znala namotati ni konac na batic  i odmah sam rekla nema sanse da ja to na ucim al za par sati sam vec mislila drukcije.
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 18:13
čipka je predivna  Smile
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 22:02
ovo je stvarno predivno rosa2.svaka čast na umijeću.ovak sam gledala tvoje radove smile93
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 22:46
Svaka čast!
ANĐELKA
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 23:18
kako predivne stvari rade tvoje vrijedne ruke,odusevila si mesmile120
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 23:50
ovo je predivno i mada znam i radim dosta stvari i raznih tehnika ovo mi izgleda jako komplicirano,gotovo kao SFsmile71
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 11:50
draga moja valisa,prila,anđelka,kaća i mare saljem vam puno punosmile79 veoma sam ponosna da vam se svidaju moji radovi .Mare tebi to izgleda komplicirano a meni dekupažLOLLOLLOLLOL
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 12:00
Ma da decoupage ti je pis of kejkTongue
Mogle bi mi mali kružok napraviti kad zatopli--ja tebi dam salvetice i ljepilo a ti meni jastuk i štapićeWink
Da potvrdimo moj slogan na dnu posta
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 12:16
Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

Ma da decoupage ti je pis of kejkTongue
Mogle bi mi mali kružok napraviti kad zatopli--ja tebi dam salvetice i ljepilo a ti meni jastuk i štapićeWink
Da potvrdimo moj slogan na dnu posta
tebi mozda je pis of kejk,al meni.Normalno da moze cim prva prilika mijenjamo pa ces vidjet da nije tako komplicirano.
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 12:28
Thumbs%20UpWink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 09:18
Draga moja kako su ovo lijepi radovi!!!
 
I meni se čini jaaaako komplicirano ali je zato krajnji rezultat nešto predivno.
 
Koliko ti vremena treba da napraviš jedan ovakav rad?
 
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 10:22

Sve ti ovisi o velicini cipke ili motiva od par sati do nekoliko mjeseci npr. ovu zadnju sam radila tri dana svaki dan po 4 sata

cvijet za cvijet=buket
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 10:30
Prekrasno radiš! Nemogu se nagledati kako je sve to upleteno!
smile71
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 09:56
Originalno poslano od člana rosa2 rosa2 napisao:

Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

Ma da decoupage ti je pis of kejkTongue
Mogle bi mi mali kružok napraviti kad zatopli--ja tebi dam salvetice i ljepilo a ti meni jastuk i štapićeWink
Da potvrdimo moj slogan na dnu posta
tebi mozda je pis of kejk,al meni.Normalno da moze cim prva prilika mijenjamo pa ces vidjet da nije tako komplicirano.
 
moje mišljenje znaš za radove pa se neću ponavljati a što se tiče kružoka i ja sam za !!!!!
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 11:10
eh onda moramo nesto dogovoriti gdije cemo se naci ili kod koje jer ja imam toga puno za tegliti a kafic mi nije bas mjesto za to
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 14:39
ovako svi koji ste zainteresirani za druzenje mogu se javiti na pp pa cemo nesto smisliti
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 16:34
Ja sam dalekosmile43,sad po zimi je to kao preko sedam gora,preko sedam mora.....ali na proljeće tko zna...Wink
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 18:36
ovo je izrađeno prosle konjicgodine za rođendan mom malom necaku
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 18:40
a ovo za necakinjukošarica%20sa%20cvijecem
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 18:50
Rosa ovo je predivno.Košarica je preslatka ali konj smile94
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 14>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.