Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kolekcionari kaktusa!!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kolekcionari kaktusa!!

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 12>
Korisnik
Poruka
megs View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 04 Prosinac 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje megs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2010 u 10:43
Originalno poslano od člana tara2009 tara2009 napisao:

kaktusi koji me zanimaju za kupnju:
-thelocactus tulensis
-escobaria guadalupenses
-aylostera heliosa
-aylostera albiflora
-aylostrea muscula
-chamaelobivia
-echinocereus pectinatus
-echinofossulocactus albatus
-ferocactus latispinus
-wislizen
-matucana aureiflora
-melocactus azuresu
-neochilenia paucicostata
-rebutia albiflora
-mammillaria silver


hehe tebi se ocito sviđaju jako ti sto cvjetaju Wink
ja sam sad nedavno dobila ovaj rebutia albiflora..jos nije cvjetao al nadam se da hoce...ja bi ti poslala al jos je mali pa ga nemam od ceg odvojit...Cry
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tara2009 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tara2009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2010 u 15:16
rebutie su zakon doduse imam ju samo jednu....ali polako bit ce ih jos...
Na vrh
megs View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 04 Prosinac 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje megs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2010 u 17:25
mene zanima ima tko sto od ovakvih kaktusica??
gasteria carinata
conphytum notabile
titanopsis calcarea
ili nesto u tom stilu....da ima za poslati neki pelčić =)
Na vrh
megs View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 04 Prosinac 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje megs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2010 u 17:26
e da i nasla sam jos neke nazive...ti su mi isto cakani..to sam po knjizi o cvijecu trazila
pleiospilus bolusii
lihops doratheae
lithops schwantesii
euphorbia obesa
aloinopsis schooneesii
crassula deceptor
agryroderna delatii
agryroderna pearsonii
ariocarpus fissuratus
frithia pulchara
lithops lesliei
lithops marmorata
haworthia truncata (valjd ne trune )
i napokon... cleistocactus strausii
Na vrh
suzyy View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suzyy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2010 u 08:32
Za početak pozz svim kaktusoljupcima,novi sam član i obožavam ih,još uvijek sam početnik,ali imam 10 tak kaktusa.zanima me im li tko za pokloniti REBUTIU to mi je stvarno predivan kaktus????smile183
Na vrh
megs View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 04 Prosinac 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje megs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2010 u 10:16
Originalno poslano od člana suzyy suzyy napisao:

Za početak pozz svim kaktusoljupcima,novi sam član i obožavam ih,još uvijek sam početnik,ali imam 10 tak kaktusa.zanima me im li tko za pokloniti REBUTIU to mi je stvarno predivan kaktus????smile183


pozzz i tebi ...ma bit ce njih jos....ja imam jedni malu dala bi ti ja pelčić al jos je premala pa nemam od cega odvojit ali kad bude bilo sjetim te se =)
Na vrh
suzyy View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suzyy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2010 u 10:50
hvala megs smile82
Na vrh
megs View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 04 Prosinac 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje megs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2010 u 11:22
hehehe ma ništa Big%20smileSmileWink
Na vrh
megs View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 04 Prosinac 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje megs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2010 u 11:26

Na vrh
megs View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 04 Prosinac 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje megs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2010 u 11:27
evo takva je moja samo dostaaa manja..i rekla mi je osoba od koje sam ja dobila da kad cvjeta ima puuno sitnih malih bijelih cvjetića =)
Na vrh
borzoj View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 06 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 49
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje borzoj Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2010 u 14:24
za megs-
uz dužno poštovanje moram vam skrenuti pažnju da vaš popis ,osim dva primjerka ne spada u rod -kaktusića- kako ih zovete već su to sasvim drugi rodovi biljaka, istina isto sukulenti ali nikako kaktusi osim ariocarpus i cleistocactus. no vremenom ćete naućiti. bez ljutnje molim i lijep pozdrav svima. neke od navedenih imam pa se dogovorimo.
Na vrh
megs View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 04 Prosinac 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje megs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2010 u 14:46
ma nema problema...znam ja da oni ne spadaju u kaktusice heheh ali ih vecina ljudi tamo svrstava a i oni koji se bave uzgojem kaktusa vecinom ih i imaju ...nema nikakve ljutnje ni uvrede Smile

ako imate sto od toga sve se mozemo dogovoriti ako cijena nije velika Smile


Na vrh
borzoj View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 06 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 49
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje borzoj Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2010 u 14:52
 dao bi vam -pelcerćiće- ako ste u Zagrebu
Na vrh
megs View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 04 Prosinac 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje megs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2010 u 14:53
Smile
ali na zalost nisam Cry
iz sl.broda sam...a eto tko nema srece nema Cry
Na vrh
borzoj View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 06 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 49
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje borzoj Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2010 u 20:12
netreba plakat,kad prođe hladno vrijeme pošte rade pa neka voze, a sada nije ni vrijeme za zakorjenjivanje pelceraThumbs%20Up
Na vrh
megs View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 04 Prosinac 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje megs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2010 u 20:52
pa to je istina..ali kako to poslat postom...sta ako se zgnjeci ili nesto...ShockedConfused
Na vrh
Astrophytum View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 21 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 119
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Astrophytum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2011 u 20:47
Jedan od poklona za NOVU GODINU! Smile
 
Gospod e GOLEM!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2011 u 20:52
Ajojjjjj kak su lijepi,su to tvoji?
Na vrh
Astrophytum View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 21 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 119
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Astrophytum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2011 u 20:56
Samo "male" novogodisnje zelje!smile154
Gospod e GOLEM!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2011 u 20:57
Svi imamo ovakve lijepe željeTongue
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.