Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Stapelia, orbea - Asclepiadaceae
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Stapelia, orbea - Asclepiadaceae

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 13>
Korisnik
Poruka
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2011 u 18:45
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2011 u 18:46
Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2011 u 18:47
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2011 u 09:53

Auuu! Da se bacim na stapeliju kao na hibiskus???

OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2011 u 22:01
smile227 Ja bi ovu zadnju!
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2011 u 22:53
Muhle prekrasne su stepalije, imam dojam da toga ima samo u Brazilu....Imaš li ti nešto iz te kolekcije? Ja bi rado osim mojih 2 vrste imala još neku od ovih pokazanih , ali nisam nigdje vidijela da se mogu kupiti. Imaš li ti možda pojma gdje toga imaWinkWink?
sutra je novi dan
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2011 u 23:14
smile227 Sve su prelijepe !!!!!!!!!!
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2011 u 17:03
Redom prelijepe. Bravo Muhlenbergiasmile55
Posegni za suncem, pa iako ne uspiješ, bit ćeš okružen zvijezdama
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2011 u 19:36
Moje bebe stapelie, Jagoda smile79

Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2011 u 00:28
Bravo EmilyClap, pa kako su ti brzo nikle, ti si prava maherica za sijanje sukulenata. Pokušati ću ih i ja nekoliko posijati možda sijanci budu imali drugu boju cvijeta,iako mi ih je lakše razmnožavati reznicama. Baš sam neki dan posadila desetak komada...Wink
sutra je novi dan
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2011 u 08:41
Nikle su koja 3 dana nakon sijanja Wink
Ne mislim da sam neki maher, dobila sam kvalitetno sjeme Thumbs%20Up Nadam se samo da neću sad nešto uprskati. Ako se održe, bit će ih za pola cif-a, LOL
I one reznice se super drže
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2011 u 02:29
Drago mi je Emily da se sve dobro drži...Baš me zanima kako će napredovati sijanci, a što se tiče sjemena bilo je stvarno svježe. Još nisam posijala dio sjemenki koje su ostale ali namjeravam ove dane. Tvoje sjemenke počele su nicati... Staviti ću slike na temu....SmileSmile
sutra je novi dan
Na vrh
Miss M. View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 603
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miss M. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2011 u 21:39
Originalno poslano od člana muhlenbergia muhlenbergia napisao:



Po cvijetu bi rekla da je ovo edithcolea grandis
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2011 u 05:47
muhlenbergia stvarno su prelijepe...
a cvijet ove zadnje je da ti pamet stane smile94

ja sam proljetos uzela nešto slično na bešlićevom štandu, ali još je nisam identificirala... nisam sigurna ni kakva joj njega treba

sliči mi na carallumu, ali... ne znam baš

a ovaj picmoljak imam drugu zimu, lani je bio jedva živ, čupnula sam komadić u jednom vrtu, nažalost, tamo je cijelka biljka pozebla ili od hladnoće ili od vode
tek se krajem ovog ljeta malo oporavio, nadam se da će na proljeće početi rasti i širiti se

Na vrh
Miss M. View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 603
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miss M. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2011 u 09:44
Originalno poslano od člana natalija natalija napisao:

muhlenbergia stvarno su prelijepe...a cvijet ove zadnje je da ti pamet stane [IMG]smileys/emot148.gif" align="absmiddle" alt="smile94" />ja sam proljetos uzela nešto slično na bešlićevom štandu, ali još je nisam identificirala... nisam sigurna ni kakva joj njega treba[IMG]http://i1024.photobucket.com/albums/y302/kalelarga/P1010389.jpg" />[IMG]http://i1024.photobucket.com/albums/y302/kalelarga/kaktusi%20i%20sukulenti/P1030883.jpg" />sliči mi na carallumu, ali... ne znam baša ovaj picmoljak imam drugu zimu, lani je bio jedva živ, čupnula sam komadić u jednom vrtu, nažalost, tamo je cijelka biljka pozebla ili od hladnoće ili od vodetek se krajem ovog ljeta malo oporavio, nadam se da će na proljeće početi rasti i širiti se[IMG]http://i1024.photobucket.com/albums/y302/kalelarga/kaktusi%20i%20sukulenti/P1040385.jpg" />
Ovo na prvoj slici s bešlićevog štanda ti je stapelianthus decaryii i ja sam ga kupila, Što propusniji supstrat.


Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2011 u 18:50
miss m hvala na id smile75
kakvu poziciju treba? puno sunca ili polusjena?
Na vrh
Miss M. View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 603
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miss M. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2011 u 15:05
Originalno poslano od člana natalija natalija napisao:

miss m hvala na id [IMG]smileys/emot130.gif" align="absmiddle" alt="smile75" />kakvu poziciju treba? puno sunca ili polusjena?Moj je u
polusjeni ali može i dio dana na suncu.


Na vrh
tara2009 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tara2009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2011 u 16:45
natalija jesi za razmjenu ja imam carallumu,posaljem ti pelcer moje za jedan ove tvoje s beslicevog standa...ako si zainteresirana..
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2011 u 01:52
Emily i moji sijanci stepalije su proklijali, stvarno su brzi...
 
sutra je novi dan
Na vrh
tara2009 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tara2009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2011 u 18:39
oni jakooooo brzo rastu vidit ces ....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 13>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,171 sekundi.