Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt seoski
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt seoski

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 66>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 18:10
Originalno poslano od člana mali gogo mali gogo napisao:

smile96
Eh, danas cure na žalost ne traže vrtlare s lijepim vrtom, nego s dobrim autom, možda jahticom.... Rodio sam se u krivom vremenu.
Ja sam više tip kao onaj Butchard iz Kanade, što je svojoj ženi prije cca 100 god napravio prekrasan vrt na nekoliko hektara zemljišta, jer je, jelte, gospođa jako voljela cvijeće:) Danas je njegov vrt turistička atrakcija Kanade.
 
Dobro si to rekao na njihovu zalost i svako vrijeme ti je pravo za roditi se treba uzeti samo lijepo od zivota, ostalo preko leda, a sto ima ljepse od prirode i cvijeca i onoga tko to ZNA cjeniti.
 
Zamisli samo koliko bi TI mogao biti  tuzan i isprazan TI zivot u lijepom autu i jahti sa nekom ccccccccccc-pogresnom 
 
rade prosecite bar virtualno po BUTCHARDovom vrtu, zemska je bila vrijedna ko ja..... pocela da je malo zemlje kupila.......
 
ajme koja divna setnja
 
 
a i sjemena mozemo kupit
 
 
 
 
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2008 u 11:21
Evo fotografija glavnog vrta u mom vrtu seoskom, slikana ovaj vikend:
 
 
I evo malo ipak najljepših "biljaka" u mom vrtuLOL:
 
Moj tvor Bero
 
I njegova seka, Luna
 
 
 
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2008 u 11:31
Tongue baš su slatke te biljke LOL
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2008 u 11:43
Vrt ti je predivan,a ljubimci slatki.
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2008 u 13:26
...ups pa ca tvor more biti va kuce, nutra ?????????????'
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2008 u 22:28
Bravo Gogo za  tvoje tvorove! Vrt su ti mnogi već pohvalili, ali želim ti i ja reći da mi se posebno sviđa! Vrt sa stilom! Svaka čast!WinkThumbs%20Up
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2008 u 22:32
Već mi je glupo ponavljati se no šta mogu kad me Gogo uvijek nanovo oduševi.Bravo,prekrasnosmile141
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2008 u 23:01
čestitke!! Tvoj vrt je umjetnički rad!!!
Znala sam da se drvene palete mogu dobro iskoristiti, ali nikako se sjetiti kako....? smile55
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 08:53

Evo malo najsvježijih fotografija iz vrta:

 
 
 
 
Amarilis se otvara...
 
smile79
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 09:44
Mali Gogom, kao i obično ja sam bez teksta, jer ovo je prekrasno, a onaj trokutasti sekulent u cvatu je favorit, imam ga i ja valjda će i moj cvasti.smile71
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 09:50
Hvala!
Ako sam dobro shvatio sviđa ti se pustinjska ruža?
Sigurno će ti procvasti. Ako je mlada, počne s cvatnjom malo kasnije nego odrasli primjerci. Počne cvjetati nekako u ovo doba i cvjeta čitavo ljeto. Izuzetno se brzo širi pa ćeš nagodinu imati puno svojih sadnica za rasađivanje.
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 10:05
divno Smile
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 10:08
smile64Krasno Mali Gogo! Ne znam zašto moja pustinjska ruža nije prezimila Cry Ne unosiš je preko zime u kuću?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 10:41
Predivno,šta više rećismile120
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 10:47
Bok Gogo stvarno bez rijeci kako se ti brines o vrtu, a ako sam dobro shvatila nije ti pri ruci Thumbs%20Up
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 11:08
xenia64:
Ne unosim pustinjsku ružu u kuću, iako ovdje u Slavoniji zime znaju biti prilično hladne. No eto svaki put uspješno prezimi. Štoviše, uopće joj ni list ne požuti ispod snijega ili oprljen mrazom.... Moguće da je u tvom slučaju neki nametnik u pitanju ili višak vode? Ona naime ne voli vodu. Voli suho stanište, kamenjare, pijesak...
 
Rijeka53:
Još kao klinjo sam obožavao vrtove, baščice, prirodu... pa mi održavanje vrta nekako i nije obaveza, nego hobi i veliki gušt. A pošto 8 sati radim za računalom, vrtlarenje mi dođe kao odlična tjelovježba. Inače, vrt mi nije jako daleko od kuće - nekih 10tak minuta autom. A kad skupim dovoljno hrabrosti vjerojatno će vikendica prerasti u salaš i moje trajno boravište. No nikako da skupim hrabrosti za tako radikalan potez.:)
 
Svima hvala na pohvalama!
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 11:10
smile57 bravo i bravo, a perunike su me oduševile, posebice ona bijela sa ljubičastim.
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 17:35

Danas procvao amarilis....smile99

 
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 17:51

Gogo samo hrabro u nove zivotne pothvate, oni skoro uvijek donose novi plimni val u tvoj zivot, a da znas, cim se preselis,  prvo pozoves nas forumase na tulum i to ti je pod razno, a onda pod obavezno mijenjas nik u

VELIKI  GOGO ! ! !
 
 
p.s. cvijece Clap
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 19:36
Pitao si možeš li mi ukrasti onu ideju s ciglama...naravno da možeš, i baš će ti se dobro uklopiti, jer vidim da si već koristio ciglu...a mogu ti reći da se i kod tebe može naći pregršt dobrih ideja. Vrt, stolice, cvijeće...sve, baš sve je prekrasno!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 66>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.