Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Vrtno cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Felicia ameloides
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Felicia ameloides

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2345>
Korisnik
Poruka
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2012 u 19:20
možeš ju razmnožit grančicom, ali je ipak malo prerano...moja je biljka porijeklom reznica od Dude-LaveWink!
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2012 u 19:22
hehhe sara ,ja se nadam vec sljedeci tjedan da cemo mi punom parom bit u vrtu...
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2012 u 19:28
e moja kamenjar, malo buš ti pričekala iako si na ViruWink!
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2012 u 19:37
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

mogu li feliciju razmnožit grančicom ..rado bi je ovih dana razmnozila ako se moze 


pa i ta tvoja je od grančice, ali sačekaj još malo, bar mjesec dana, imati će više šanse da  se uhvati
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2012 u 23:04
nisam zadovoljna svojom felicijom,suse joj se listici...a vidim da joj na nekim stabljikam aizbijaju novi ...al ne izgelad mi uopce lijepo ni zdravo 
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 19:50
opet ja na feliciji,pa ovako,mislila sam da je moja felicija bolesna al nije ,nego je samo prerasla teglu i nije imala dovoljno mjesta ...malo me iznenadilo brzina rasta njenog korjena jer sam je posadila u vecu teglu jesenas i evo vec ju je ispunila,danas je dobila za 2 broja vecu teglu 
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 20:04
Zašto je ne posadiš u vrt? Moje su već godinama u vrtu.


Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 20:06
OTOK, predivna je! taj cvijet nikad nisam vidila uživo.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 22:14
Moja se ipak smrzla, bila je na udaru bure i snijega, a bila je prekrasna
život je more
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 16:54
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

nisam zadovoljna svojom felicijom,suse joj se listici...a vidim da joj na nekim stabljikam aizbijaju novi ...al ne izgelad mi uopce lijepo ni zdravo 
 
kamenjar, i ja sam primijetila da se na mojoj biljci suše listići...jednostavno sam ih maknula i na tim mjestima, potjerali su novi i zdravi...
za razliku od ovih predivnih primjeraka posađenih u vrtu od Lantane i Otok, moja felicija u tegli još ne cvate, a oblikom se pretvorila u viseću biljkuConfused
 
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 19:26
saro pogledaj joj korjen,ja sam se iznenadila kad sam vidla kako je stisnuta bila,nikakavo cudo da su se listovi susili ...mozda i ja svoju stavim u vrt ,u tegli mi je iskljucivo zbog toga da je gledam dok pijem kavu 
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 19:30
Lantana nemoj se ljutit, ali moram ti ukrast ovu sliku, ma doći ću opet do nje, floriana je u Rijeci, vjerujem da će je imati.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 19:34
trisa a gdje je tvoja felicija,imala si je...kod mene na placu bile felicije po 10 kn ,ja kupila par za moje prijatelje al sebi se nisam sjetila kupit jos jednu Big%20smile
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2012 u 19:15
ovo je moja felicija, sva se objesila od težine grančica, poslije cvatnje slijedi orezivanje:
 
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2012 u 19:17
pa dobra je saro ,liejpi su joj listovi..moaj je losija al se nadam sad da krene kad sam je presadila 
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2012 u 19:31
i ja sam se danas ponovila za jednu, puunu pupova pa sad očekujem oblak plavog cvijeća. 
belica,zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2012 u 22:26
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

pa dobra je saro ,liejpi su joj listovi..moaj je losija al se nadam sad da krene kad sam je presadila 
 
dobra je, ali ja bih htjela da je uspravnoga rasta...danima sam skidala suhe listiće i sada je OK što se toga tičeSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2013 u 19:43
E pa zar nitko nema tu predivnu biljčicu da stavi malo slika. Znam da naše otočanke imaju sreću i rastu im u vrtovima, no na žalost kod mene mora biti u vazi i zimi je moram spremiti.
No dok je vani uveseljava me svojim plavim "tratinčicama"
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2013 u 22:13
Nježna biljka plavog cvijeta
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2013 u 08:43
[QUOTE=Triša] E pa zar nitko nema tu predivnu biljčicu da stavi malo slika. Znam da naše otočanke imaju sreću i rastu im u vrtovima, no na žalost kod mene mora biti u vazi i zimi je moram spremiti.
No dok je vani uveseljava me svojim plavim "tratinčicama"
 
Valjda sam jedina otočanka koja nemam tu ljepoticu!Tvoja je draga plavojka,ljepotica,sva sretna!Clap

"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2345>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,221 sekundi.