Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 28>
Korisnik
Poruka
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2011 u 06:14
Ovo me oduševilo i posramilo! Tako uredno i tako prelijepo!!!
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2011 u 23:21
Već sam napisala što mislim o tvom vrtu, a sad sam s oduševljenjem ponovno prošetala njime smile227
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2011 u 14:26
Oduševljena!!!Obožavam uredne vrtove jer je moj silom prilika ALLA WILD.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2011 u 14:27
Dalekovod u blizini!!!??Hmm...Što kažu u vezi toga?
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2011 u 14:42
Vrtić ko bonbončić..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2011 u 15:44
prekrasna kombinacija trave, kamenja i zelenila!!!!ClapClapClapClapClap
"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
Ante3009 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 838
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante3009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2011 u 16:09
Originalno poslano od člana Kiki-ko? Kiki-ko? napisao:

Dalekovod u blizini!!!??Hmm...Što kažu u vezi toga?


Pojasni mi malo pitanje
Na vrh
Ante3009 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 838
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante3009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2011 u 20:14
Malo sam odlučio olakšati novčanik i to u svrhu uređenja gredice u velikom vrtu. Mi je doma zovemo cvjetna gredica i u njoj se izmjenjuje sezonsko cvijeće. Ovaj put sam se odlučio za kadifice boje vanilije (inače kadifice ne volim ali ova boja cvijeta me oborila),puzajuće verbene, engleske pelargonije i catharantuse. Uz njih su još tu i Plumbago te ruža "Swanny".

Procvjetala je i hortenzija.....

i Amarilisi


Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2011 u 20:33
Amarilisi................kako su ti lijepi.......predivno ih je vidjeti u ovolikom broju.
Na vrh
Ante3009 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 838
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante3009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2011 u 21:06
Hvala, Tija. Bilo ih je i više ali sam reducirao broj jer mi uvijek fali prostora.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2011 u 08:41
Originalno poslano od člana Ante3009 Ante3009 napisao:

U Ninu pokraj Zadra. Volio bih da se nalazi negdje drugdje gdje nema bure i prejakog sunca jer bi onda bio još raznolikiji. Mnogo je biljaka prošlo kroz njega i nisu nažalost opstale.


u Ninu ,to je moja omiljena plaza,tamo sam svake godine...vrt je predivan!
Na vrh
Ante3009 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 838
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante3009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2011 u 11:23
Evo mene ponovno sa nekoliko procvanih ljubimaca. Počeo je cvjetati "Sedum Matrona"

Polako su se počele probijati i "Echonachea purpurea"

Kod kojih je zalutao i jedan leptir dok je ostatak njegove družine uživao na "Buddleia Davidii- Adonis blue"

Tu je naravno i moj "Clematis -Multi Blue" posađen ovo proljeće

Ova gredica još čeka svoj vrhunac

kada se procvijetaju Echinachee, Aster novae anglinae i Platycodon "Fuji blue"
Na vrh
Ante3009 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 838
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante3009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2011 u 18:10
Procvala je i Heba

Clematis izbliza

Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2011 u 21:23
ajme meni hebu nikada nisam vidjela... preslatka je... kako se ona razmnozava???
Na vrh
Ante3009 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 838
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante3009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2011 u 21:53
pretpostavljam reznicama. Imaš ih često u Baumaxu po 20-ak kuna
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2011 u 22:19
Originalno poslano od člana Ante3009 Ante3009 napisao:

Malo sam odlučio olakšati novčanik i to u svrhu uređenja gredice u velikom vrtu. Mi je doma zovemo cvjetna gredica i u njoj se izmjenjuje sezonsko cvijeće. Ovaj put sam se odlučio za kadifice boje vanilije (inače kadifice ne volim ali ova boja cvijeta me oborila),puzajuće verbene, engleske pelargonije i catharantuse. Uz njih su još tu i Plumbago te ruža "Swanny".




Koja je ta zlatna travica dole u cosku desno?
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2011 u 22:23
Originalno poslano od člana Ante3009 Ante3009 napisao:

Evo mene ponovno sa nekoliko procvanih ljubimaca. Počeo je cvjetati "Sedum Matrona"



Evo meni jos jedne nespojive kombinacije -  mocvarna Houttuynia i "susni" Sedum :) ...di ti zivis da ti je Matrona vec procvjetala? :) Inace cvjetaju tek krajem 8 mj.
Na vrh
Ante3009 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 838
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante3009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2011 u 22:23
Originalno poslano od člana dado_84 dado_84 napisao:


Originalno poslano od člana Ante3009 Ante3009 napisao:

Malo sam odlučio olakšati novčanik i to u svrhu uređenja gredice u velikom vrtu. Mi je doma zovemo cvjetna gredica i u njoj se izmjenjuje sezonsko cvijeće. Ovaj put sam se odlučio za kadifice boje vanilije (inače kadifice ne volim ali ova boja cvijeta me oborila),puzajuće verbene, engleske pelargonije i catharantuse. Uz njih su još tu i Plumbago te ruža "Swanny".


Koja je ta zlatna travica dole u cosku desno?

Nije zlatna nego je sunčev odsjaj pa te vara. to je Liriope Muscari. Cvijeta ljeti ljubičastim cvjetovima i više voli hlad nego direktno sunce. listovi joj onda budu tamnozeleni.
Na vrh
Ante3009 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 838
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante3009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2011 u 22:28
Originalno poslano od člana dado_84 dado_84 napisao:


Originalno poslano od člana Ante3009 Ante3009 napisao:

Evo mene ponovno sa nekoliko procvanih ljubimaca. Počeo je cvjetati "Sedum Matrona"
[IMG">http://www.cvijet.info/images/galleries/640-480/83f047cb-IMG862.jpg" />
Evo meni jos jedne nespojive kombinacije -  mocvarna Houttuynia i "susni" Sedum :) ...di ti zivis da ti je Matrona vec procvjetala? :) Inace cvjetaju tek krajem 8 mj.


I meni je malo čudno kako uspijeva. Zalijevam vrt ujutro i navečer i valjda joj je to dovoljno. Ja živim u Ninu kod Zadra i mogu ti reći da i mene Sedum Matrona čudi pošto sam je kupio lani koncem 8. mjeseca i tada je imala ovakve poluotvorene cvijetove. Nije samo ona uranila već i Buddleia koja isto cvijeta početkom kolovoza.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2011 u 23:05
Krasno smile227
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 28>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.