Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - vrt u hercegovini
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


vrt u hercegovini

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 31>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2013 u 23:30
alisa hvala draga na srdacnoj dobrodoslici Heart, drago mi je da ti se dopada I da znas za nas celopekHug
eeee, celopek je danas bio bas pravi a sutra tek zovu pakao
pozdrav leti u Sarajevo
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2013 u 23:42
Draga moja  za ćalopek znam jer sam i ja rođena u Hercegovini :)  Šaljem otpozdrave u lijepu moju Hercegovinu :)

Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2013 u 00:02
HercegovkoHugThumbs Up
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2013 u 10:18
kako simpatična riječ ĆALOPEK Thumbs Up, je li to kad je sparina ili kad sunce jako zaprži

Klaudija, koje je ono stablo koje pada kao žalosna vrba, imaš ga u kolažu slika onako bočno, pretpostavljam što bi moglo biti ali nisam sigurna....predivno je Clap
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2013 u 16:48
korijenko, moze I  "čelopek"= kad  sunce przi samotakoHug
 
ono sto izgleda kao vrba je padajuci dud/murva Smile -crni,
   "weeping mulberry"
hvala ti kad si opet navratila kod mene smile162
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2013 u 22:40
za korijenko :
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/vrtno_cvijece/hortenzija/62163.aspx -
 
 
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2013 u 22:42
I jos malo:
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/vrtno_cvijece/cvijece/62165.aspx -
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/vrtno_cvijece/moj__vrt/62164.aspx -
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2013 u 22:47
Čime prihranjuješ bilje.? Zapazila sam da ti je kalistemon prepun cvjetova......Sve ti je zaista prelijepo.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2013 u 22:54
ima I slika koje su starije milice7. u zadnje vrijeme koristim kristalonSmile I super sam zadovoljna
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2013 u 19:25
tuu sam, šetam se i uživam
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2013 u 19:32
moon smile79 hvala ti na posjeti
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2013 u 19:47
imam osječaj da kod tebe nema suše i nedostatka vode.sve ti je tako zeleno i svježe
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2013 u 22:07
borim se ajama, borim - danas je bilo pakleno, 2 puta zalijevam, ujutro I navece. imamo malu rjecicu iza kuce pa I sa nje napojimo koji put
hvala dragaHug
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2013 u 22:10
Kristalon ima u raznim bojama, koju boju uzimaš?
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2013 u 22:14
milice7, plavu za zelenilo I u pocetku za sve cvjetajuce biljke, a kasnije za surfinije, bugenvilije I callistemon predem na rozi(kad cvjetaju). ja uzimam na kilo(tako se kod nas moze kupiti)
pozdrav draga Hug
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2013 u 09:15
hvala Nisi puno pa me je dovela do zene koja ima batate za prodaju, prvi put sam ove godine slucajno kod nas naletjela na njih I kada sam ponovo sutradan otisla da kupim jos vec je bilo rasprodano - tako da sam sretna da ima jos negdje kupiti (da znam za ubuduce)
nisa neizmjerno hvala Hug
pa da vam se pohvalim sa novitetima: kupila sam samo jednu saksiju sa batatom I par sa lysimachia nummularia / creeping jenny (koju isto nisam mogla naci kod nas I za koju se nisam mogla sjetiti imena ali slavujVk mi je odmah priskocila I pomogla kod identifikacije)
 
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2013 u 10:30
Draga Jlaudija jenostavno predivno.smile79
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
acer69 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 143
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje acer69 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2013 u 12:29
I od mene pohvala za ovaj lijepi vrt!"!!!smile55
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2013 u 12:47
Klaudija, i drugi put
smile79
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2013 u 16:30
smail, acer69 I nisa  - hvala vam cure da ste navratile kod mene I da vam se svida moj vrtsmile79
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 31>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.