Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt by samiloti
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt by samiloti

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 8>
Korisnik
Poruka
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2013 u 22:37
kako lijepa pticaClap to je možda neka egzotična vrsta, ne bi rekla da kod nas ima takvih, možde nečiji ljubimac
sve ti je krasno, posebne gladioleThumbs Up
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2013 u 07:29
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

kako lijepa pticaClap to je možda neka egzotična vrsta, ne bi rekla da kod nas ima takvih, možde nečiji ljubimac
sve ti je krasno, posebne gladioleThumbs Up

Ne znam da li je egzotičan ili nije ali predivna ptica jeste. Moram Vas svih obavjestit da je nažalost ptica stradala, neki dan sam vidjela na cesti, neznam da li ju je netko udario, uglavnom moje prelijepe ptice nema više.Cry

Hvala i meni su gladiole poseban cvijet
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2013 u 14:27
Draga samiloti, vrt ti je prelijep, uživala sam listajući tvoje slike, sve polako raste i cvate, gladiole su doista lijepe.smile79
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2013 u 15:16
Originalno poslano od člana Smail Smail napisao:

Draga samiloti, vrt ti je prelijep, uživala sam listajući tvoje slike, sve polako raste i cvate, gladiole su doista lijepe.smile79


Hvala na komentaru. Danas sam bila u cvjećarni i vidjela sa i bijele gladiole, jako lijepe..
Još par gladiola se nije još otvorilo, možda budu i bijeleSmile
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2013 u 15:20
smile43jadna pticica
Na vrh
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2013 u 15:39
I meni je jako žao da je više nema, više nisam vidjela takvu ptica. Tko zan od kuda je doletjela.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2013 u 21:17
smile227
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2013 u 09:16
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

smile227

hvala!!!
Na vrh
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2013 u 15:12
Datura dupla ljubičasta
Mislila sam da datura ima veliki cvijet ali to je tako malo da sam se jako razočaralaCry


Na vrh
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2013 u 15:13
To neznam što je dat ću na prepoznavanje pa ću napisati

Na vrh
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2013 u 15:14
To ljubičasto nisam sigurna da li je to neka trava ili cvijet
Na vrh
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2013 u 15:15
Ni za to ne znam ali sve ću sada stavit u rubriku prepoznavanje

Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2013 u 15:24
Originalno poslano od člana samiloti samiloti napisao:

Datura dupla ljubičasta
Mislila sam da datura ima veliki cvijet ali to je tako malo da sam se jako razočaralaCry


Draga, pa nije ti to datura. Nisam stručnjak, ali ja bih rekla da je to krompirko, solanum.
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2013 u 15:50
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Originalno poslano od člana samiloti samiloti napisao:

Datura dupla ljubičasta
Mislila sam da datura ima veliki cvijet ali to je tako malo da sam se jako razočaralaCry


Draga, pa nije ti to datura. Nisam stručnjak, ali ja bih rekla da je to krompirko, solanum.

Malo sam pogledala na google slike možda je stvarno to solanum, na tom mjestu mi je bila datura pa sam mislila da je to to. Hvala puno na pomoći
Tongue
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2013 u 23:18
Eh, nisam ti baš puno pomogla.... vrsta solanuma jeste, ali.. 
MM ti preporučuje da to uništiš pod hitno, jer je korov, invazivan i otrovan. Kaže da će ti se jako brzo raširiti i pogušiti sve oko sebe. 
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2013 u 00:48
Originalno poslano od člana samiloti samiloti napisao:

To neznam što je dat ću na prepoznavanje pa ću napisati

Ovo je astilbe
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2013 u 00:51
Originalno poslano od člana samiloti samiloti napisao:

To ljubičasto nisam sigurna da li je to neka trava ili cvijet
Ko što Dadinica kaže, to je dvornik, korov koji se brzo širi ali se lako čupa pa ga ti odmah iskorijeni.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2013 u 00:53
Originalno poslano od člana samiloti samiloti napisao:

Ni za to ne znam ali sve ću sada stavit u rubriku prepoznavanje

Ovo ti je prunela (mislim da se tak zove). Ima lijepo ime ali je korov koji jako brzo osvaja teritorij.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2013 u 00:57
I na kraju, dobro došla u našu cvjetnu obitelj. Nadam se da ćeš dugo uživati tu s nama i pokazivati nam svoj vrt. Lijepo si nam prikazala nastanak i napredak, a vjerujem da ćeš nam pokazati i sve promjene do kojih će doći u tvom zanimljivom vrtu. Clap
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
samiloti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 06 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samiloti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2013 u 08:36
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

I na kraju, dobro došla u našu cvjetnu obitelj. Nadam se da ćeš dugo uživati tu s nama i pokazivati nam svoj vrt. Lijepo si nam prikazala nastanak i napredak, a vjerujem da ćeš nam pokazati i sve promjene do kojih će doći u tvom zanimljivom vrtu. Clap

Hvala puno na prepoznavanju biljka. Volim znati što mi se nalazi u vrtu. Kako dosta cvijeća imam od prijatelja i susjeda koji neznaju naziv imam puno cvijeća za koje ne znam ime.


Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 8>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.