Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ančica- decopauge on my way
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ančica- decopauge on my way

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 26>
Korisnik
Poruka
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2008 u 16:35

da vam se pohvalim da sam danas tržila, prodala 2 tanjura i dasku, gospođa došla i nagovorila me da joj prodam, tak sam si važna da vam nevrem reć kak........

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2008 u 17:18
ančice baš mi je drago smile141
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2008 u 18:01
odlicno! ClapClap
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2008 u 18:06
Bravo Ančica!!! Clap
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2008 u 18:17
ančice gdje si kupila ove okrugle daske? i što je o na njima? samo boja i salvete?
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2008 u 19:45
daske sam kupila u intersparu 6,50 kn, na njima samo boja i salvete i na kraju ih pošricam sa akrilnim lakom
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2008 u 19:52
Bravo za prvu zaradu! Pa nek je i nenamjerna! Thumbs%20Up
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2008 u 19:57

htjela sam u onom postu gore napisati da pošpricam, a ne pošricam sa lakom, plete mi jezik ili prsti

hvala vam svima, sve ste tako dobre tako kad gledam vaše radove čini mi se da moram još puno učiti i vježbati da vas sustignem ili držim korak svama,
sretna sam što sam vas sve pronašla na ovom forumu...ajme na kraju ću završit sa srcedrapateljnim govorom......... 
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2008 u 20:15
ančice tako i ja krenem pa onda obrišem LOL da ne ispadnem sentimentalna
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2008 u 21:07
Ne kužim zašto ne sijemo biti iskreni - pa makar ispalo sladunjavo. Jasno Ančice da si ponosna na prvu prodaju, pa tko nije! Zapamti, uvijek treba iskazati osjećaje, pogotovo ovako virtualno  - bijes, jad, sreću, smijeh lijepo izbaci i na kraju se dobro nasmij!
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2008 u 21:14
pa nije da ne smijemo...to sam ja tako malo čudna Embarrassed
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 08:52
Ti si Iris,  naša vrijednica i prevrijednica samo što TI ne znaš koliko vrijediš! Vjerujem da to "stvarni" ljudi oko tebe jako dobro znaju!
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 09:08
Originalno poslano od člana ančica ančica napisao:

da vam se pohvalim da sam danas tržila, prodala 2 tanjura i dasku, gospođa došla i nagovorila me da joj prodam, tak sam si važna da vam nevrem reć kak........



Oooooo da, znam o čemu pričaš, vjeruj mi
Tako se to počinje
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 12:25
baš su krasne!!! samo 6,5 kn.......morat ću hitno do interspara.........
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2008 u 07:33
evo napravila jedno staklo, bila jučer na radionici za pastu, bumo vidli kaj bumo s time, ovo je zadnje od mene ovaj tjedan sutra odem ča na vikend, juuuuppppiiii.....idem kod mame malo pregledati staklovinje da vidimo kaj se može napraviti..
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2008 u 07:34
mislim da bi to trebalo ponovo uslikati baš se nevidi najbolje
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2008 u 07:45
Meni je simpa!!
Baš mi djeluju kao da putuju te bumamare!!
Ljepljene su odozgova?
Vidi iako ima odbljeska da se koristila lak za raspuknuća.. sam u pravu?
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2008 u 08:13
jesi ima krakle, to mi je bila i namjera da izgleda kao da bubamare putuju, ima na sebi i frostija i laka sa šljokicama, ali se ne vidi dobro budem ponovo u ponedjeljak uslikala, sa boljim osvjetljenjem
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2008 u 08:18
Ali prije toga poharaj kod mame sve prostorije.. da se nađe novog materijala za rad!!smile78
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2008 u 13:23
ah naravno, i onaj čajnik što sam radila sa ljubičicama sam joj apcigala, kad sam joj ga uzela da radim rekla mi je da ga slobodno mogu uzeti i nek si ga ostavim kad sam ga napravila rekla je da bi bilo dobro da joj ga donesem nazad...sad joj je lijep..sad idemo ponovo u akciju da vidim jel se može šta nać
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 26>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.