Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - handmade
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


handmade

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2345>
Korisnik
Poruka
handmade View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 18 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje handmade Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2009 u 21:55
Sad sam ponovno pokušala ali imam ograničenje na Internetu, ne želi  povećati...Sutra ću probati ponovno...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Sandra.L View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 23 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sandra.L Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 10:06
Jako su ti lijepi radovi! Obožavam te crijepove, proučavam ih po talijanskim stranicama već duže vrijeme i spremam se na izradu samo moram nabaviti decoupage papir baš sa slikama fasada. Ali to ću slijedeću subotu na sajmu u Vicenzi kamo idemo SunceRi i ja... i još 40 i nešto ljudi Tongue ... Koliko sam shvatila i ti si iz Rijeke?
Na vrh
handmade View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 18 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje handmade Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 17:33
Originalno poslano od člana Sandra.L Sandra.L napisao:

Jako su ti lijepi radovi! Obožavam te crijepove, proučavam ih po talijanskim stranicama već duže vrijeme i spremam se na izradu samo moram nabaviti decoupage papir baš sa slikama fasada. Ali to ću slijedeću subotu na sajmu u Vicenzi kamo idemo SunceRi i ja... i još 40 i nešto ljudi Tongue ... Koliko sam shvatila i ti si iz Rijeke?
 
 
Nisam baš iz Rijeke, ali sam blizu. Kad je taj sajam i da li ste već bili na nekom takvom?  Što se tiče crijepova, ja ih obožavam i imam toliko ideja, ali treba puno vremena...
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 17:50
hej jandmade, ti si koliko sam skužila sa krka?!?!?
moji su na krku, ovako sajam ti je dva put godišnje u vicenzi, jedan je bozicni a jedan uskrsnji...traje tri dana ali nekako mi idemo subotom jer to svima odgovara, da se ide autom onda se čovijek može dogovoriti kako želi...jako je lijep i odvija se u tri paviljona, u jednom je kačkanje, vezenje, uređenje stolova sa stoljnjacima, u drugom decoupage i nakit, u trečem patchwork, ma milina za vidjeti...oči uživaju i duša uzdiše...a crijepova na sve strane...o gradi vicenzi, drugom prilikom jer nebi dojmovi stali na naš forum
Na vrh
handmade View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 18 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje handmade Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 18:16
Da li se sajam zove Hobby Show? Ja sam bila na nekom u Milanu, i vidjela također svašta...a nešto čak i isprobala 
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 22:11
Jako su ti lijepi radovi. Tako su romantični. Bravo, bravo
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 18:59
D. thanx došle su salvetice...Ako imaš želja, javi!
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2009 u 21:50
prekrasan, prekrasan crepek, a što se to na vrhu svijetli. Da li je to od laka ili si nešto linerom obrađivala.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2009 u 21:53
handmade vise ne marimo sto su slike male,jer stvarno bi bila grehota da nam ne priustis zadovoljstvo gledanja tvojih radova,pa makar i na malim slicicamasmile211
Na vrh
handmade View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 18 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje handmade Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2009 u 21:57
Hmm..Svijetlo..šala
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2009 u 22:34
Hej kokić si bila u Vicenzi na kavici sa dragim? Ja i da sam imala tvoj broj nisam mogla zvati, zvala sam muža i vip mi mrknuo 40, pazi 40 kn za priprosti razgovor o tome da smo dobro stigli i tra la la, ma ni dvije minute,disastro.
Btw, ovaj sa natpisom Welcome je wooooow! Samo daaaaaaaj povečaj te slike, nikako da dođe do izražaja tvoj rad.
Na vrh
handmade View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 18 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje handmade Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2009 u 23:00
Bili smo u Vicenzi, ali nismo bili sami pa ti se nisam ni javljala, a i gužva me totalno izludila. Ne mogu povećaj slike, već sam objašnjavala, besplatni internet pa ne da...
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2009 u 23:19
Pa D. ti si strašna, ja vidim osim lijepih radova i štand u gradu Krku...dooobro poznata riva
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2009 u 23:28
Jako lijepo! smile126
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
handmade View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 18 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje handmade Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2009 u 23:44
Izzy, hvala, divila sam se i ja tvojim radovima, satovi su ti jako lijepi!

 

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2009 u 13:18
perdivno smile72
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2009 u 18:28
ne mogu  se nagledat radova ti,prekrasnooooooosmile120
Na vrh
handmade View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 18 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje handmade Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 13:50
Hvala Vam cure na pohvalama.Idem po materijale i krećem u akciju..
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 16:36
joj......krasno,draga.......reci nam samo koji ti je zavrsni sloj.......sto stavljas na krajuThumbs%20Up
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 16:49
divnooo
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2345>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.