Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - piramida
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


piramida

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 33>
Korisnik
Poruka
sarah View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 26 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarah Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 12:21
Ove dane sam sva nakljukana sa hormonima,sva sam smotana i zaboravila sam lozinku.Nije mi uspjevalo da dobim drugu,pa sam se morala ponovno registrirat.Sara mi se bude zvala curica ako ću ju imat,to ime obožavam.
Dobro sam,vraćanje bebice odgođeno za ponedjeljak,što je dobro.
Inače izrada vjenčića mi ide bolje nego decoupage,ali se nadam da ću i to savladati.Kad gledam vaše radove,mislim da možete bez brige otvorit radnju i prodavat ih,savršeni su.Ja još moram nabavit onaj lak za raspucavanje,ali mi trenutno financije ne dopuštaju,ali kad budem onda ću vas tražit savjet što točno kupiti i koko ga koristiti(bit ću malo dosadna).
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 12:29
poslala sam ti lozinku za nick piramida na tvoj e-mail
pa se možeš ponovo logirati sa tim nickom
 
sretno sa bebicom smile78
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 14:01
Imam jednu knjigu o Egiptu,jel mogu jedan list sa slikom iz knjige zalijepiti na pločicu da ispadne kao slika,pošto nemam printer da isprintam neke slike sa motivom Egipta.Luda sam za Egiptom(izgleda da sam rođena u krivo vrijeme i na krivom mjestu)Unhappy.
Na vrh
ljiljanari View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 332
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljanari Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 14:26
ja sam probala nešto iz časopisa ljepiti salvetnom al baš nije nešto ne priljubi se tako uz podlogu. al evo kako sam ja, ako ćeš ipak probati, odrežeš, namočiš u vodu, staviš na krpu da iscjediš višak vode i zaljepiš. Probaj prvo nešto nebitno, pa ako uspije uspije. Svakako nas obavjesti.Smile
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 17:51
Evo mog pokušaja slike sa motivom iz Egipta


Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 18:03
nadam se da bude sad manja slika


Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 18:05
uskrsna košarica


Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 18:07
jedna zdijelica


Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 18:09
tu su trbala biti 4 tulipana,ali mi se je jedan strgao


Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 18:12
jedna pepeljara,ali nije još polakirana


Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 18:14
čašica za olovke


Na vrh
ljiljanari View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 332
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljanari Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 18:18
[QUOTE=piramida]Evo mog pokušaja slike sa motivom iz Egipta


Je to slika iz knjige? kako ti se čini za raditi?
Btw zdjelice su ti prekrasne

Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 18:19
posudica za spužvicu kod sudopera


primam kritike i savjete u čemu griješim,iskreno molimsmile184
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 19:49
slika s motivom egipta ti je super ispalasmile141..ako se ne varam ti bojas sa kistom,ja bi ti preporucila da se prebacis na tufkanje spuzvicom,vidjeces koja je ogromna razlika..
btw.ako si primila salvetice od katije g.,e to san ti ja,samo san zaboravila napisat nicknamesmile79
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 20:37
Originalno poslano od člana piramida piramida napisao:

Imam jednu knjigu o Egiptu,jel mogu jedan list sa slikom iz knjige zalijepiti na pločicu da ispadne kao slika,pošto nemam printer da isprintam neke slike sa motivom Egipta.Luda sam za Egiptom(izgleda da sam rođena u krivo vrijeme i na krivom mjestu)Unhappy.
 
šta si ti? neki vandal? ma da te ja vidim da kidaš stranice iz knjige!!!smile223
 
idi nekom (ako nemaš nikog, onda u foto studio - oni sad svi rade takve stvari) neka ti to skenira iz knjige, sliku spremi na USB stick (pa si pospremi u svoj komp) i onda možeš isprintati ili kod njih ili tko ima printer. i što je najbolje možeš printati u neograničenom broju primjeraka, a onako bi strgala knjigu i imala samo jedan primjerak.
joj joj!smile60
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2009 u 07:22
Joj Anastazija,ne me tak špotatismile43,strgala sam samo jednu stranicu sa slikom,da si napravim sliku za zid,da mogu uživat u njoj,knjigu ionak ne čitam svaki dan.Pa neću ja strgat cijelu knjigu,kupila sam je da je čitam.
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2009 u 08:10
jedna stara ladica,sad u njoj držim salvete


Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2009 u 08:13
moja kutija za ljekove


Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2009 u 08:16
Kaća,jesam primila sam salvete od tebe,ali nisam znala od koga su.Hvala,prekrasne su,sad imam prevelik izbor.
Jesam mazala sam sa kistom,jel mogu i lak sa spužvicom ili samo boju?
Radila sam sa bojom za beton,pa nije valjda tak dobra kao akrilna.
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2009 u 08:43
ide tebi jako lijepo,egipatska slikica pa teglica,krasno!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 33>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,218 sekundi.