Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - lula
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


lula

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 49>
Korisnik
Poruka
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 15:25
Hvala vam na pohvalama....puno mi znače. I ja sam prelistavala po forumu, gledala i divila se ...puno prekrasnih radova, ideja , vaših.
Ovi radovi , npr. ona tri podloška pretvorena u slikice, otišla su u vrtić mom najmlađem djetetu...ma ono što sam htjela reći buduči da imam dosta klinaca, to su uglavnom radovi namjenjeni za njihove vrtiće, tete, škole, odnosno učiteljice. Oni su sretni jer mogu pokloniti nešto što nitko ne može kupiti, ja sam sretna jer mogu raditi ono što volim.
Puno puta me u stvari koči jedna stvar...ja bih  mogla raditi dan i noć kad me ulovi i često se iznenadim kako mi je vrijeme brzo prošlo i kako to , pa prije pet minuta je bilo 22h, a sad su već 3 sata ujutro. Ali kuda to sve stavititi...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 15:38
Lula radovi su ti lijepi ali meni je najljepši onaj cvijetak tvoje kćerke!!!
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 15:42
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Lula radovi su ti lijepi ali meni je najljepši onaj cvijetak tvoje kćerke!!!
 
i meni....popodne moram staviti i poklon od druge kćeri i sina, jer da ne bi bilo nismo znali
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 20:42
Lula, predivni radovi, a što se tiče kočenja to imamo svi, barem većina, nedostatak vremena. Ja evo GO iskoristila da sam toliko toga napravila. LOL

Poklon je predivan, a "mamino oko" je primjetilo album Jagodica bobica. Wink
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 22:04
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

Eto djevojke , gledajući vaše slike, zarazile ste me sa G. Klimtom...pa sam danas napravila svoju verziju. Isprintano, zaljepljeno...raspucano i da li da ga ostavim ovakvog ili da stavim okvir....



Kao obožavateljica Klimtovih djela, jako puno ga radim....ali mislim da ga nikad nisam završila sa 2 K mediumom .....mogu ti reći...da izgleda super
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 22:22
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Lula, predivni radovi, a što se tiče kočenja to imamo svi, barem većina, nedostatak vremena. Ja evo GO iskoristila da sam toliko toga napravila. LOL

Poklon je predivan, a "mamino oko" je primjetilo album Jagodica bobica. Wink
 
ha ha , hoćeš se mjenjati....nema problema...samo moram pitati cure gdje su ima duplići...Wink
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 22:27
Hippy draga ti i jesi odgovorna za zarazu...ha ha...a ostalo je došlo trenutačno. Htjela sam ( ha ha , imala sam ) platno,  i ideja se pojavila. Mislila sam prvo s 2k napraviti samo ovaj dio okolo da izgleda kao okvir...ali ovako je uživo dobro jer uljana bolja koju sam utrljavala u pukotine djeluje kao da je stvarno slikan...
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 23:26
Ovo nije ....( hm preko ljeta sam ju ostavila u kadi s vodom...pa je malo nabubrila)
ali ovo je...
Stari stol spašen od glomaznog otpada...
Zamolila sam zakonitog da montira ogledalo u kupaoni, nije uspio izvaditi ga iz kutije već mu je puklo,
i sjetim se ja da mi jeostalo još mozaik pločica. s das masom popunila sam komad koji fali i ovo je rezultat
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 07:08
rezultat je super...posebice sto si to radila das masom Wink... mozaik mi je super...to još nisam probala...no,nikad nije kasno...
vidim d ai tebi što god da uhvatiš, ide od ruke...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 08:36
 
Sve pohvale. Bravo!!!!
ANĐELKA
Na vrh
nadalivz View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 124
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nadalivz Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 12:13
Sad sam pogledala tvoju galeriju i imam samo riječi pohvale. Jako lijepo radiš i super spajaš boje
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 19:57
Obožavam Klimta! Odlično si to napravila, jako mi se sviđa...kolike su dimenzije slike?
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 20:48
Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

Obožavam Klimta! Odlično si to napravila, jako mi se sviđa...kolike su dimenzije slike?
 
platno je veličine 24x30
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 20:50
mnataša ...kad obje volimo das masuWink
anđelka....hvala tiSmile
nadalivz...puno mi znači tvoja pohvala, jer se sama divim tvojim radovima.Tongue
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 23:59
prekrasno! i odlična ideja sa das masom Smile
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 14:00
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 14:24
Clap Nemam riječi! Predivno!
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 15:35
jako ljepo,prekrasno!ClapClap
Na vrh
tinaV View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 101
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinaV Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 15:54
krasni radovi jako si vrijedna i hvala ti na pohvalama
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 18:40
smile141!!!
ANĐELKA
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 49>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.