Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - U setnji Engleskom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


U setnji Engleskom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 12>
Korisnik
Poruka
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 10:36
Leeds Castle (posjeta 28/5/09)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 10:48
nastavak L.Castle...
 
 
 
 
Scarlet + sacred ibis
 
 
 
 
Pogled iz restorana
 
 
 
Taj dan su imali viteske igre
 
 
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 10:50
Hvala zvrk što si nas obradovala ovim prekrasnim prizorima. Upravo tako zamišljam Englesku i poznate vrtove. poz..
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 20:06
U posjeti jednom privatnom vrtu (31/5/09), cottage garden otvoren za charity http://www.ngs.org.uk/gardens/gardenfinder/garden.aspx?id=16452, znaci placa se dvije funte za pogledati vrt a taj novac ide u dobrotvorne svrhe, takvi vrtovi su mi najljepsi jer se ljudi stvarno trude da su im vrtovi jako uredni na te dane kad su otvoreni
Baka Bea (ovaj bi ti se vrt jako svidao Smile)
 
 
 
 
 
 
 
 
Moj Zvrk se malo popricao sa Florom Big%20smile
 
 
 
 
 
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 20:20
baš je lijepo.....volim engleske vrtove Smile
 
što se tiće spajanja tvojih tema za to bi trenutno trebalo odvojiti puno vremena jer se treba prebacivati jedan po jedan post
kad administrator stavi novu verziju foruma možda bude jednostavnije....pa ćemo to onda napraviti
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 20:37
Hvala zvrk. Koliko prekrasnih biljaka na jednom mjestu. Sviđaju mi se 'Dani otvorenih vrata' lijep običaj koji njeguju Englezi. Zgodan način upoznavanja s biljkama, novim idejama, vlasnicima vrtova. Imala sam prilike na taj način upoznati nekoliko prekrasnih vrtova i njihovih vlasnika u Sloveniji, a s posebnim ponosom mogu reći i u Hrvatskoj, malo ih je, al' ih ima...poz...
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 23:44
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

baš je lijepo.....volim engleske vrtove Smile
 
što se tiće spajanja tvojih tema za to bi trenutno trebalo odvojiti puno vremena jer se treba prebacivati jedan po jedan post
kad administrator stavi novu verziju foruma možda bude jednostavnije....pa ćemo to onda napraviti
 
Hvala na odgovoruTongue. Nema problema samo mi se cinila dobra ideja staviti sve na isto mjesto ali ne zelim stvarati vise posla administratoru.
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 23:46
Originalno poslano od člana Baka Bea Baka Bea napisao:

Hvala zvrk. Koliko prekrasnih biljaka na jednom mjestu. Sviđaju mi se 'Dani otvorenih vrata' lijep običaj koji njeguju Englezi. Zgodan način upoznavanja s biljkama, novim idejama, vlasnicima vrtova. Imala sam prilike na taj način upoznati nekoliko prekrasnih vrtova i njihovih vlasnika u Sloveniji, a s posebnim ponosom mogu reći i u Hrvatskoj, malo ih je, al' ih ima...poz...
 
Za dva tjedna ce u nama najblizem mjestu imati Garden Safari gdje se u jednom danu moze pogledati nekoliko vrtova, kupis kartu (5 funti) i dobijes mapu kako doci do vrtova i cijeli taj dan mozes posjecivati te vrtove. Vec se gustamBig%20smile.
 
 
Na vrh
mrvica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 160
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mrvica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 12:11
ma joj zvrk, kad vidim ovo sve selila bi u Englesku! sve je tako predivno! kad vidim kako je kod njih ovo sve "ko po špagu" mislim se: kako je tim ljudima život lijep, toliko dobro iskorištenog prostora, uređenog, u kojem mogu uživati, odmarati a eto i pomagati ljudima u potrebi. hvala na slikama smile79
"Dakle: ne brinite se tjeskobno za sutrašnji dan, jer će se sutrašnji

dan brinuti za se! Svakom je danu dosta njegove muke."

Mt, 6,34

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 17:53
Zvrk, baš povremeno treba šetati Engleskom, da malo promjenimo ambijent. Parni vlak je baš fora, dvorci, more, parkovi - prekrasno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 08:09
Dobro jutro društvo, stvarno oni koji su izmislili Internet nisu bili ni svjesni, koliko je to velik 'korak za čovječanstvo', (asocijacija na uzvik Naila Amstronga, kad se spustio na Mjesec). Čini mi se da je veći i opipljiviji, bez namjere da umanjujem veličinu Amstrongovog. Po ne znam koji put šećem engleskim vrtovima, prepoznajem biljke, divim se marljivosti, urednosti, osjećaju za mjeru i sklad. Ovdje je čuvena engleska sklonost čuvanju tradicije gotovo opipljiva. Zvrk, još jednom hvala. Šetajući po novim vrtovima, misli i na nas. poz...
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 14:48

Zvrk, kako je dobro da te imamo na forumu, ovakve slike i ovakve šetnje bilo bi strašno propustiti.  Uh, da mi je bio provozati se parnim vlakom .....

Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 17:22
Hvala vam Embarrassed!
Ne znam sto smijem stavljati, da li mora biti u vezi sa prirodom ili mogu malo slati slike Londona/drugih gradova, muzeja?
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 22:29

Privatan vrt (jos jedan u nizu) , taj dan su djeca iz crkve u koju idemo mogla crtati cvijece, biljke iz tog vrta (ugljen na papiru)

 
 
 
 
 
Inace je vlasnica ovoga vrta i slikarica (mislim da se vidi na ovoj donjoj slici dio njezinog ateljea)
 
 
Na ovoj slici pomaze mome sinu (kockasta kosulja) i jos jednom decku sa sugestijama kako nesto nacrtati
 
 
 
Ovo je zamisljeno kao mjesto okupljanja oko vatre (drva se mogu naloziti u sredini i sjesti oko toga), ono u pozadini sto izgleda kao smeda grana je metalna skulptura
 
 
Izlozba zavrsnih radovaClap
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 23:02
blago ti se...i ja bi u takvu šetnju
Na vrh
radosnica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje radosnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 23:20
Zvrk jako mi je drago da si otvorila ovu temu tako da i mi imamo privilegiju šetati Engleskom i prekrasnim skladnim vrtovima.
Da li mi možeš reći, na drugoj slici koju si danas stavila, kako se zovu oni sitni roza-bijeli cvjetići.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2009 u 00:11
Zvrk, hvala ti što nam omogučuješ ove virtualne šetnje prekrasnim engleskim vrtovima.
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2009 u 21:41
Originalno poslano od člana kat.rea kat.rea napisao:

Zvrk, hvala ti što nam omogučuješ ove virtualne šetnje prekrasnim engleskim vrtovima.
 
 
Drago mi je da ti se svida Big%20smile..
 
Jos slika , ovaj put sa izleta u Hever Castle u nedjelju. http://www.hevercastle.co.uk/
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2009 u 21:56
 
 
 
 
 
 
 
 
Hever Castle
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2009 u 22:03
Hever Castle iz daljine
 
 
Cvijece na prodaju
 
 
 
Bliski susreti
 
 
Ogromni listovi hoste
 
 
Na izlazu
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,187 sekundi.