Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Primavera - salvete i drugi papiri
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Primavera - salvete i drugi papiri

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 23>
Korisnik
Poruka
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 17:48
Ovaj mobil je odličan,baš originalna ideja.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 17:57
 Kisses Big%20Hug ....iskreno i veliko hvala draga Dado, Anđelka, Lilian, Piramida...imam još tih mobila u pripremi s različitim motivima, samo sam čekala tehničku ruku MM da mi pomogne oko bušenja unutrašnjeg drvenog koluta kroz koji idu vodilice za cjevčice...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 20:42
ovaj mobil teglica je super super super Clap
 
jel smijem posuditi ideju? Embarrassed
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 22:56
 Thank%20You Thank%20YouMa, ofkors, draga Iris... nije to originalno moja ideja, vidla sam tak nekaj sličnoga u nekom  njemačkom časopisu povodom Hallowena, pa sam ja odlučila poslužiti se njome samo na moj način. Dapače, baš je interesantno vidjeti radove više ruku na istu temu...ko nekad u školici, svako zadanu temu vidi na svoj način. Samo hrabro naprijed...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2009 u 10:21
hvala Primavera....al neće to bit baš odma....dok ja nabavim materijal....pa dok nađem inspiraciju....tamo negdi oko Božića bi moglo biti nešto od toga  LOL
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2009 u 17:01
Mobil je krasan,ideja svevremenska i budi uspomene...
Morat ću se svojski potruditi da od nekoliko desetaka učinjenih mobila nađem bar jednu sliku...
Jako jako lijepo,svi ih vole,kažu da obješeni kraj vrata tjeraju zle duhove,ovako sladak zvonjavom vabi dobre kućne duhove,,,
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 08:40
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 09:01
ove tvoje dekoracije su ludilo, neznam koja je ljepša a i po kasici staklenki, vidimo i da imaju ekonomično stranu..
no, mobilis ume oduševili, jer njih jako volim...svaka čast...opet jako lijepe radove pred naše oči stavljaš...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 14:29
skupni%20hug  ...hvala puno curke drage... Iris, ni ja ne radim brže  i hvala na linku i onome što je iza njega Kisses
 
Drage moje Maslina i Nataša, oduševljenje je obostrano, ja isto ostajem bez teksta pred vašim divnim kreacijama, Maslina na sunce s mobilima
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 15:13
ja tek sad ovo vidim :? koji krasni radovi,prekrasne pločice,kutijice,tesko za bilo sta izdvojit kad je sve tako divno smile78
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 17:54
E, stvarno neoprostivo, draga Rose Lava%20Lamp...a tvoje zvončeko, kaj s njim ...ma, šalim se, ofkors, danas sam malo šegasta, ne zamjeri Valentine%20artist ....puno ti hvala na tako krasnim riječima
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
orca View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 11:52
sve je krasno al potpuno razumijem ovu gospođu koja je htjela plavu tacnu...prekrasna je...smile71
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 11:56
Hvala ti puno, draga Orca smile79
 
 
 
I na ovome mjestu još jednom iskreno zahvaljujem svima koji su me obasuli predivnim riječima i čestitkama na jučerašnji dan, napose dragoj Rose koja je otvorila temu i dragoj Iris koja me na nju upozorila smile79
 
 
 
Svima veliki prijateljski zagrljaj i još puno godina lijepog druženja...
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 13:18
A sad na posao Wink Mada ima još dana do Božića, mislim da nam anđeli uvijek dobro dodju pa vam danas predstavljam neke moje kutijice s tim bezvremenskim motivom....
 



moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 13:24
kutijice sa anđelima su medene!smile72
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 13:31
Computing Ooooh, srce drago, naša super brza Rose, mora da lukaš s nekog prozora...stvarno si brza ko raketa ... evo ti jedna medena pusa i veliko hvala na krasnom i brzom komentaru Thank%20You
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 13:57
Originalno poslano od člana Primavera Primavera napisao:

Evo još jedne dekoracije koju sam radila za ovogodišnju Floru, mala terakota teglica, obojana akrilom, dodano malo salvetice, a gore sam od umjetnog cvijeća napravila mali aranžmanić, sve složeno da visi kao mobil, zato dolje ima i metalne cjevčice koje ugodno zvoncaju...
 
...samo gornji dio s obje strane...
 
 
... i u cijelosti s obje strane...
 
 
primavera, ovo je prekrasno. smijem li pitati buduci nije na tvojoj stranici nigdje navedeno (ili nisam vidjela, ali zaista sam poklikala sve zivo) da li ovakve uratke isto prodajes ili je to bilo nesto za nekoga radjeno? sorry ako nije mjesto za pitanje, mozda sam trebala pmom Embarrassed
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 14:08
Prije svega, puno ti hvala draga Ninochka Thank%20You...ma, mislim da tako benigna i kratka pitanja uvijek možeš postaviti u nečijoj galeriji. Nisam već dulje vrijeme obnavljala stranicu jer jednostavno ne stižem na sve, ali baš danas radim na tome.
 
Ovaj mobil radila sam kao dekoraciju za moj štand na Flora-artu, a trenutno lijepo zvonca kod mene u stanu... Prodajem sve za što ima interesa, a kako mi je to bio prvi mobil ovom tehnikom nisam ga posebno niti predstavljala osim na forumu. Radim sada na još mobila, jer se polako spremam za HandMadeFest u Puli, mada su me ove vrućine zadnjih dana strahovito usporile i onemogućile u radu...slobodni ti pitaj štogod te zanima Smile
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 14:10
sinoć sam pregledavala tvoju galeriju da vidim šta sam propustila i jednostavno nisam znala šta reći na takve krasne stvari. a onda još i ove kutijice sa anđelima.... sad sam stvarno oduševljena! 
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 14:21
 Love%20YouOoooo, kako lijepe riječi, draga Anastazija... tim više što decoupage i salvetna nisu baš moje primarne tehnike, puno više sam posvećena oblikovanju nakita i dekoracija s polimernom glinom, ali ponekad me uhvati želja za bojama i kistovima, a kak nisam neki slikar Wink salvete i decoupage papiri su dušu dali za ispunjenje te želje...
 
Puno, puno ti hvala od sveg srca  Thank%20You
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 23>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.