Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - omnia violet
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


omnia violet

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 16>
Korisnik
Poruka
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 09:33
Originalno poslano od člana dori-st dori-st napisao:

Vidi se da se bliži Božić, sve je više tih motiva, odličan je pjat, crno bijela kombinacija je uvijek zanimljiva, vaza mi je super, a na pjatu možda malo više ima crne boje za moj ukus, ali tko zna, možda bi sa više cvijeća izgledao i prešareno. 
Okvir je presladak!
hvala ...pa pjat nije bio u prvom bojanju toliko crn ali buduć mi je slika bila mala...onda sam morala povečati crni dio....bit če bolje drugi put....Smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 09:35
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

Crno bijela kombinacija...osobno iskombinirala si super...naročito mi se sviđa zato što si umjesto crvene ubacila ovu boju. Baš mi je tako odlično. I ka ošto kaže tinaW...probaj...slažem se s njom.Smile
hvala...u biti ciječe je bilo lila-ljubičasto ali printer nema te boje pa je ispalo tako...to je ujedno bio i prvo printanje u bojina novom printeru,,,na običnom a4 papiru za printer,....moram se domoći kakvog drugog tanjeg papira...
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 09:39
Smile
Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

crno-bijeli komplet je jako lijep. na slici se ne vide greške, ali znam... tebe bodu u oči. ništa zato, sad znaš za drugi put. a u krajnjem slučaju možeš ovog oprati pa ponovo.
ali božićni pladanj ne diraj ni u ludilu. prekrasan je! jel to tako krasna salveta?
hvala....ne vide se ovako ali ja ih vidim i kao što kažeš bodu oći,,,ali za prvi put sam ipak zadovoljna...idući ćeveč biti bolji....
a božićni pjat ostaje takav....nemam što dirati...sviđa mi se....i da to je salveta...a uskoro stiže isti takav ali u crnoj kombinaciji....Smile
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 09:40
hvala hvala svima.....Wink
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 09:44
dojmio me se rad u crno bijeloj kombinaciji, samo mi jedna mala sitnica cijelo vrijeme pika oko i malo mi smanjuje dojam cjelokupnog predobro izrežiranog uratka...poradi na tom detaljčiću i imat ćeš savršen rad...naime, to je rub ove gore vaze... nije ti jednolično obojan i djeluje mi onako malo musavo pa mi malo narušava sklad...  taj dio rješavam sa onom papirnatom žutom ljepljivom trakom, često je koriste moleri kada žele ograničiti prijelaze između dvije različite boje...
probaj sa time...pogledaj rubove na mojim čašama...tako su tamo rađeni... kada s eboja potpuno osušila... skinula sam traku  radila dalje... i slažem se sa tinom.. što više puta prebojaš, mjehurići se neće vidjeti...a možeš to izbjeći i dok tupkaš, da više puta lagano pređeš preko itih mjesta... samo pazi, što se više suši, to postaje mogućnost da ti se odlijepe neki slojevi, zato pažljivo... ali izbjeći ćeš mjehuriće već u samom startu
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 14:24
Crno bijela kombinacija,jako lijepa,a božićni tanjur još lijepši...kad ga još napuniš kolačima
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 21:04
U potpunosti se slažem s Natašom. I meni je zapeo za oko rub vaze ( možda je to i bljesak fotoaparata ) nisam bila sigurna ali ja to rješavam na drugi način. Gledam da mi boja pređe preko ruba i onda kada se osuši sasvim, višak skinem brusnim papirom. Ispadne savršeno. Što se tiče mjehurića kod tupkanja ako mi se jave ja potupkam s novom suhom spužvicom lagano odmah i onda nestanu.
Inače mi je crno - bijeli komplet jako lijep i slažem se s Lulom da ova boja cvijeća ide odlično uz cijelu kompoziciju.
Božićni tanjur je ispao savršeno
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2009 u 09:35
Omnia ja ću samo iskomentirati da su radovi prekrasni, a sitni detalji će se rješavati u hodu vjeruj mi...
 
Samo ti nama stavi još neki rad da uživamo...
 
Bravo!!!
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 09:45
cijeli sam dubrovnik obišla. i nema pelir papira......tako da odustajem od toga....
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 09:59
i ja sam ostala bez pelir papira i nisam ga nigdje našla... ali sam se poslužila zamejnskim materijalom... papirom za pečenje... probaj
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 10:02
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

i ja sam ostala bez pelir papira i nisam ga nigdje našla... ali sam se poslužila zamejnskim materijalom... papirom za pečenje... probaj
aj baš ću probati..hvala....javim ako i kako je uspjelo....
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 13:46
jos jedna serija preljepih radova,bravo omniasmile141smile141
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 20:23
još jedan božićni  uradak....naumila sam svojim frendicama,,sad već ženama, majkama i domaćicama za božić pokloniti po jedan ovakav tanjur i sad sam krenula u realizaciju tog nauma...još 5 tanjura naručeno i stiže ovih dana poštom


Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 20:27
Vidim, svi počinjete raditi božićne radove, morat ću i ja. Tanjur je predivan
ANĐELKA
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 20:30
evo jedna rad iako nije decoupaque, ali je moj


Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 20:37
a ovo sad su radovi moga tate ali vam ih moram pokazati....sve je ručno rađeno..svaki kamenčić je ručno obrađen...svaki detalj..ništa nije iz nikakvog gispanog odlijevka ili slično kakvih imate za kupiti






Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 20:38




Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 20:42
oprostite na mutnim slikama ali slikavano u kući.a baterija pri kraju.....ali mislim da se bit slike vidi

Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 21:47

Svaka čast tati! Ovo je fenomenalno! smile120

ANĐELKA
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2009 u 07:37
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

Svaka čast tati! Ovo je fenomenalno! smile120

pridružujem se.....ClapClapClapClapClap
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 16>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.