Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - tanjica - nudi, traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


tanjica - nudi, traži

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2345>
Korisnik
Poruka
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 23:04
Danas sam otkinula jednu granu fikusa elastica i mladicu ehmeje pa ako netko želi ..

E i curke, paketiće šaljem idući tjedan ..bojala sam se da nebude stajalo sad baš u pošti preko vikenda s obzirom da ste mi sve manje više relativno daleko ..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 22:49
ja bi ehmeju ( aehmeju, ili kako s eveć zove)

Na vrh
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 01:19
može frida, šaljem s ostalim Wink
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 01:21
 Yessss... i ja se nadam da cu u pon tebi poslati paketić....u petak sam se sjetila da je vikend pa da ne stoji u pošti...
Na vrh
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 01:56
Ma znam ..bolje je početkom tjedna ..ono kad smo tak daleko pa treba da dođe ..
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 17:04
Originalno poslano od člana lilie lilie napisao:

Pozdrav Lucy.
Da li imaš i za mene nisku travicu "koja menja boje" i ostalo bilje koje si nabrojala?


Lilie, tek sam sad vidjela tvoj post. Baš mi je žao, ali taj sam niski sedum kao gusti travnati tepih podijelila, ostali su mi oni iz kojih ne mogu izvući mrave. Do jeseni će se razrasti ovaj bez mrava pa ću ti moći poslati.
Na vrh
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 21:22
Puknula me neka želja za kaktusima pa ako ima neka dobra dušica kakvih mladica bila bih zahvalna Smile i naravno, moja ponuda s prethodne strane je još uvijek aktualna Thumbs%20Up
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 21:51
..a što ovo nisi sinoć napisala prije nego je paketić krenuo...ali imaš u njemu jedan ( bez bodlji Wink)
Na vrh
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 22:42
ah LOL ..kad ti mene to sam puhne ..u biti ti i jesi kriva kaj me puhnulo :D zato kaj si mi rekla da si mi poslala i onda sam počela razmišljati o njima i eto ..već imam sliku kam bi s njima ..al dobro, ti si poslala tak ionak pa nije bed Thumbs%20Up
i baš me zanima kakav je to bez bodlji ..opet iznenađenje LOL
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 22:58
oces sliku ili da bude iznenađenje do sutra, prekosutra...pazi u njemu su zamotane i sjemenke crnooke suzi...
Na vrh
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 23:05
ne ne, nek bude iznenađenje smile213
i budem pazila na sjeme!
Na vrh
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 23:18
opuntie bilo koje vrste su dobrodošle ..

ja nudim još uskrsni kaktus ali kroz nekih mjesec dana kad ocvjeta jer malo kasni ove godine smile99
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 00:42
Tanjice, do danas nije stigla tvoja pošiljka. Sad ne znam jesi li mi poslala ili je nešto drugo u pitanju.
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 22:15
ja imam jednu opunciu..neznam koju...pogledaj u mom vrtu...
Na vrh
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 16:13
Originalno poslano od člana lucy lucy napisao:

Tanjice, do danas nije stigla tvoja pošiljka. Sad ne znam jesi li mi poslala ili je nešto drugo u pitanju.


lucy nemoj se ljutiti bila sam u velikoj sam gužvi :( ..evo sad sam upravo spakirala pa ti šaljem odmah sutra! Wink
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 23:47
Ne, ne, ne ljutim se. Nije meni hitnja, bilo bi mi samo žao da si poslala i da se nešto dogodilo. 
Na vrh
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2011 u 17:26
Evo da i ja malo osvježim popis Smile

Viška imam sljedeće,

vunasti čistac (sadnice)
kristov trn
phlox lila (sadnice)
vinca (sadnica)
sobnu ljubicu - ljubičastu i tamno rozu
krizantema mix sjeme
krizantema bijela sjeme
crni sljez sjeme
rozi prkos sjeme
žuti prkos sjeme
spomenak sjeme
par lukovica bijelih narcisa, slike su u mom skromnom vrtiću :)
šarenolisna perunika
šaš
fikus elastica
uskrsni kaktus


a tražim,

sjeme hokaido tikveposlao maslačak7 Smile
sjeme butternut tikve
božikovina
japanski javor
donatice
magnolija - poslala milica7 Smile
pelin
žutu tekomu
grančicu cijepljenog limuna
niski neven - poslao maslačak7 Smile
bilo kakvu isusovu krunu samo ne klasičnu
plavo bijelu ..
šarenolisnu hostu (onu s velikim listovima koja ima bijele rubove)
erika
celosia



Eto to bi bilo za sada to Approve

 






Na vrh
tajčica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tajčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2011 u 10:16
pogledaj malo u mojim slikama ruže pa odaberi koju hoćeš
 
 
a ja bi kristov trg ako može :)))
 
 
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2011 u 15:16
imam nesto sa tvog popisa al to cemo dogovoriti na ppWink
Na vrh
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2011 u 23:18
tajčica  može, nego di su te tvoje ruže nemrem ih nać Confused
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2345>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.