Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pinusova okućnica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pinusova okućnica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 9>
Korisnik
Poruka
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 14:41
Tvoj arboretum-pinetum je stvarno poseban, baš sriktan za gledanje iz ptičje perspektive. Jel to pogled s balkona?
Ako su ti kaktusići u ukrasnim teglicama kako se meni čini, obavezno ih izvadi dok se zemlja posuši da ne istrune korjenje ( na žalost govorim iz iskustva ). 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 21:05
Djevojke, hvala vam na podršci. Jedno vrijeme sam razmišljao dali da objavim sliku pinetuma ili ne. Meni samom za sada dijeluje malo „sirovo“, naročito kada pogledam ovu masu krasnih vrtova na forumu. Ali za godinu dvije kada borovi malo porastu a Juniperusi zazelene tlo, važiti ču se i ja!
Horti – slikao sam sa stolca ispruženih ruku. Za kaktuse moram naći ovih dana neko bolje rješenje. Prve kaktuse sam počeo skupljati prošlo ljeto i nemam neko veliko iskustvo.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 21:35
odlična ideja za pinetum -  zelenilo i kamen, meni izgleda savršeno prekrasno.
Kolekcija kaktusa je čarobna, hladnoća im ne smeta, ali vlaga da kako kaže Horti.
lijepi pozdravSmile
 
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 22:18
Drago mi je da imamo na forumu znalca o četinjačama. Kako sam pravi početnik (čitaj: neznalica), ovdje ću moći učiti.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 14:25
I meni ovaj tvoj pinetum izgleda fantastično, kao da ima malo japanskog štiha, kamen, pjesak, zelenilo, sve uredno, savršeno Clap
život je more
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 13:49
Originalno poslano od člana Pinus Pinus napisao:

Dali ovo može proći za SUISEKI ?

Da proći!!!Original.Još da je uz neki bonsai.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2010 u 22:13
Pozdrav pinus! Imaš krasnu okučnicu, Medo i Muca su također slatki, ja obožavam životinje, naročito mačke. Za kamen ti nemam pojma, probaj tražit slike na tu temu po net-u! Sve ti je prelijepoooo!Clap
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2010 u 22:38
Lijepa okućnica i priroda. Pinetum orginalan i po meni više dolazi do izražaja ovako nego da je okolo trava pa sve zeleno. smile141
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2010 u 22:57

nadala sam se slikama .
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2010 u 22:59
Živite na prekrasnom mjestu. Pravi raj na zemlji. Pinoretum je savršen, vidi se da ga je radio majstor. Livadicu pokušavam i ja uzgojiti. Kako je ovo prva godian nisam je koasila, samo sam neželjenej biljke čupala sa korjenjem. Zanima me koliko se puta i kad sa kosi. Ispričavam se ako sam dosadna, mi početnici smo uvijek takvi.
Na vrh
Olja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2011
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 842
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Olja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2011 u 09:38
Posto sam relativno nova na CIF-u,volim da zadjem u neke vrtove koji bas sad i nisu aktuelni/nasla sam te na 6.str/ i imala sam sta i da vidim.
Ovo Pinus,ovde  kod tebe je takva divota da sam bez teksta ostala....Pripoda,vidik,travnjaci,okucnica,borici,kaktusi....sve sa puno stila,uredno...ma nevidjeno...stvarno ima sta da se prepisuje od tebe...
Jedva cekam novu sezonu Clap
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2011 u 20:15
Pinus, sve pohvale! Clap
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2011 u 21:56
Stvarno sve prekrasno, uredno i pinetum je prva ligaThumbs%20UpClap
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2011 u 23:38
Clap kako kaže šmrcko, uredno i lijepo ti je cvijeće i bor je zanimljiv,
ali kamen njega posebno izdvajamsmile55
Na vrh
ivančica flower View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 416
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivančica flower Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2011 u 08:24
Pinus,meni su super one slike gdje je snijeg!
Prava divota! Ja sam s mora i uvijek zavidim vama koji zimi imate tako divan ugođaj!
Imaš baš prekrasan okoliš!!
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2011 u 08:51
Hajde koju sličicu!Big%20smile
Na vrh
bunarićka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 22
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bunarićka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2011 u 08:53
Pinus, meni je ovo toliko lijepo da prelistavam uz prvu jutarnju kavu! Smile
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2011 u 09:14
I ja vidim tvoju temu u aktivnim, pa sam došla zaviriti, ali osim vjernih posjetilaca, nema novih slika - ajmo, ajmo, proljeće kuca na vrata.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Cikas View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 20 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 499
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cikas Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2011 u 09:18
Prvi put sam u tvom vrtu. Fantazija.
Za nas koji dolazimo s mora ovo su oćaravajući prizori. Ona slika s dugom je nešto posebno. Ajde daj još koju sličicu, počelo se sve budit pa sigurno i tvoj vtr!
Baška Voda
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2011 u 23:54
Ostala sam bez teksta! 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 9>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.