Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Martin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Martin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2345>
Korisnik
Poruka
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 07:47
Lipo je počelo,a i male ručice su tusmile78
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 08:46
Jeli to ona ista glavica sa zlatnom kosicom ili imaš dvije? Vidim promjenu na ovoj od jučer!Big%20smile
Kod tebe počelo proljeće, japanska dunja cvjeta...moja još ni traga....
Na vrh
martina1306 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1306 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 10:21
Je, je ista glavica samo je porasla
pratim i ja vas svih samo se malo pogubim po forumu puno tema,puno vrtova a malo vermena LOL
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 13:40
drago mi je da si nam se vratila s proljetnim fotkama i slatkim anđelčićem.
A, sada svi zajedno uprimo i zapnimo u borbi s burom u tvojem vrtu...
lijepi pozdrav
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 17:54
najdraze su mi proljetne slike
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2011 u 08:21
lijepo je počelo u tebe!
onaj mali slatkiš je vidno porasla!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2011 u 13:25
na dobro ti došlo proljeće!!!!Tongue
Na vrh
martina1306 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1306 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2011 u 20:34
bah jucer napisala ogroman post i stavila slike pa me izacilo i nije mi se dalo ponovo..
pa evo novosti :
kako moj tata ne voli nove stvari tako njemu nikako nije pasalo da betoniramo (tj on da betonira) taj dugo zeljeni ribnjak, kupi on meni za rodendan (koji je tek za 2 mis. smile198)plasticni ribnjak 500L


danas smo dodali zemlje sto je ostalo oko njega pa i lici na nesto Wink
iskreno nije mi bas po volji jer sam tila nesto sasvim drugacije ali mic po mic ja cu njega obraditi da mi za koju god napravimo veliki betonski LOL

cvijeca dosta je prezivilo zimu ali nesto nazalost nije. dosta sam grijesila pa sam neke stvari jucer vadila i micala u sjenu a neke na sunce LOL ali pomalo ucim se. kala mi niti jedna izgleda nije prezivila i to me jako rastuzilo. obozavam kale.
draga Natalija ovo sam dobila od tebe kako se zove?ja zaboravila Embarrassed


ima nesto i novoga


mali bockavi od drage Otok



Na vrh
martina1306 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1306 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2011 u 20:39
jesu li mi slike velike? kolika rezolucija mora biti? molim vas da mi kazete pa da ih samnjim

i za kraj bili smo vrijedni pa smo posadili svasta
malina se jako rasirila




male perunike od Trave


rascvjetana borovnica samo neznam zasto joj listovi zute


viseci vrt

Na vrh
martina1306 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1306 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2011 u 20:42
necu vas vise udaviti sa slikama stavim sutra da vidite bazen kako izgleda
ima jos posla posaditi cvice oko njega i tako...
uglavnom radno Smile

ja nazalost ne komentiram puno vise citam ali pratim vase vrtove i mogu reci da su predivni!!
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2011 u 20:45
Martina, ja volim gledati sličice na kojima se vidi kako napreduju radovi i na kojima na kraju konca vidiš promjene na ljepše i bolje.
 
Borovica ti voli kiselu zemlju. Nađi negdje ispod borova. I dodaj joj malo željeza. Neće joj škoditi.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
martina1306 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1306 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2011 u 20:47
je i ja se ponosim jer imam korak po korak zabiljezeno LOL
pa kad gledam onda stvarno izgleda vau nesto se mice i  kod mene

hvala draga Hoya

Na vrh
IVA61 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje IVA61 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2011 u 23:55
Miče se, miče i mi primjećujemo i to lijepo!! Jako mi se sviđaju ove viseće košarice na maslini i jedva čekam da vidim petunije kad se razrastu. Nažalost, ja nemam mjesta gdje bi tako nešto objesila, zato ću navratiti do tebe da ih gledam. Pozz
Mučan osjećaj starosti je osjećaj suvišnosti. Čovjek ne postaje suvišan jer je star, nego postaje star jer je suvišan.
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2011 u 10:05
ona biljka je vajgelia, s vremenom formira lijepi grmić koji cvate crvenim cvjetovima

a napredak se lijepo vidi, sve ide svojim tokom, tata je kupio super stvar, izvrsno će poslužiti dok netko ne odustane od ideje - ili ti o betonskom bazenu ili ga uspiješ nagovoriti

strada je nedavno pisala o problemima sa bazenom koji pušta vodu pa bi to trebalo istražiti ako se odlučite na kopanje i betoniranje

koji ti je ono sukulent na prijašnjoj stranici iznad kadifice? cvjeta li?

ima lijepih novina, ono divno rascvjetano je rododendron, čini mi se

nemoj ga saditi u vrt jer teško opstaju kod nas, puno ih je lakše imati u posudi - lakše im dodaš zemlju, gnojivo, zaliješ ih... ljeti povučeš u sjenu
ne paše im naša suha i kamenita crvenica, a pogotovo suhi zrak, više šanse imaju u posudi, bar je takvo moje mišljenje

Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2011 u 10:16
Ajme,posla ko u priči.Uživaj.Drago mi je da si našla prsten.Navikni se na rukavice.I da,fotke su ti prevelike.Vidim da si na Photobucketu.Tamo možeš smanjiti rezoluciju zauvijek jednim klikom.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2011 u 15:57
Martina pozdrav tebi i Zadru od mene i Slavonije... Hug
radujem se nastajanju tvog vrta Wink
Na vrh
martina1306 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1306 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2011 u 20:58
Hvala drage moje Heart

I veliki pozdrav Slavoniji smile73

Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2011 u 21:08
i ja kao i hoya volin pratiti vrtove u nastajanju! već san zamislila bazenčić i okolo njega cvijeće!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2011 u 21:23
I ja. Samo ja kao oprezna baka..... da zlatna glavica ne upadne loveći ribice....
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2011 u 14:19
Kako napreduje vrt?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2345>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.