Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Opsjena - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Opsjena - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 15>
Korisnik
Poruka
opsjena View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 227
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje opsjena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2011 u 15:49
ups.. skoro zaboravih i ovu kućicu je radio moj mužić.Dalje će ići pogled na drugi dio vrta koji sam ja osmislila , a zna se tko je radio fizičke poslove.smile81
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2011 u 17:42
 Čestitke tebi i tvom mužu na ovom doista prelijepom vrtu!
Dobro došla!!!!
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2011 u 18:23
baš je prelijepo kod tebe kućica je fenomenalna a sivko je baš bio prelijep mačak baš mi je žao što ga više nema  jako volim životinje i znam kako je to kada se vežeš, i ja sam skoro imala veliki šok kada su mog hugića udarila kola, ali imao je sreće kako on tako i mi da ostane sa nam,a.smile99
Na vrh
opsjena View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 227
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje opsjena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2011 u 19:20
hvala vam na posjeti , ja se jako vežem za sve moje životinje i kad stradaju to nam je strašno ,  skoro kao kad netko od obitelji nestane.Tvoj Hugo je predivan psić i želim da još dugo bude s vama.
Danas je bio predivan dan ,malo sam orezivala i uklanjala osušene i smrznute  biljčice.Kupila sam dvije vreće zemlje , te još sjemsnja za sijanje. Ne znam dali još netko od vas ima problema sa puževima , ali kod mene još malo i izlaze van ali sitni da ih skoro ne vidiš i preko noći što posadim nestane. smile150
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2011 u 20:50
Ja ću ponoviti ovu sliku prekrasni sukulenti
 
Na vrh
opsjena View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 227
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje opsjena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 17:48
evo me opet , kao što sam najavila ovo je moj san ,mjesto za druženje i odmor.smile81
Na vrh
opsjena View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 227
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje opsjena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 17:50
Na vrh
opsjena View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 227
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje opsjena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 17:52
malo iz raznih kutova
Na vrh
opsjena View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 227
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje opsjena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 17:56
Na vrh
opsjena View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 227
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje opsjena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 17:59
Na vrh
opsjena View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 227
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje opsjena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 18:02
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 18:20
Vrt vam je prekrasan smile72, kad sam gledala slike učinilo mi se da sam ga negdje vidla, a nisam sanjala. Onda sam se sjetila da je su slike vašeg vrta izašle u jednom broju nekog cvjetnog mjesečnika, tamo negdje prije   dvije, tri godine, da ih sad ne reklamiram.

Vidi se puno truda i ljubavi na vašim slikama. Posebno mi se sviđa kako ste sakrili septičku!smile113
Želja i ljubav su krila za velika djela
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 18:49
Ovo je jako lijepoClap
Na vrh
opsjena View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 227
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje opsjena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 19:01

pogodila si , ali to nije tako bitno sve je to slučajno objavljeno, a ovo što vidite  to je sve rađeno za moju dušu , a ako se nekom dopada i ako može pomoći da kod sebe dobi neku ideju još bolje. A to je imalo i svrhu terapije za mužića jer je nezaposleni hrv. branitelj . Terapija je odlična -provjereno.

Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 19:05

Nema veze kako, al vaš vrt je zasluženo objavljen. Inače čuvam sve te cvjetne novine i prelistavam ih u dugim ljetnim večerima.
Nema bolje terapije od rada u vrtu!smile211
Jedva čekam proljetne slike!
Želja i ljubav su krila za velika djela
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 19:17

Evo da se i ja javim da sam bila u šetnji.
Najprije ti želim dobrodošlicu, a o slikama nemam što za dodati u odnosu na moje prethodnice.. Svaka čast tebi i mužu, prekrasno ste uredili vrt. 

Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2011 u 08:23
Tvij vrt je zaista san,predivan je,lipo i maštovito uređensmile71Dobro si rekla da je vrt terapija za dobro raspolpženje,ne treba apaurin,treba voliti cviće i životinje,naravno,predobra konbinacijaThumbs%20UpIsprobano kod meneSmile
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2011 u 09:07
Alaj sam se nauživo ljepote!!!!
 
Dobrodošla na forum.
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2011 u 11:32
I opet sam radosno došla zaviriti u nove slikice!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2011 u 13:37
Nekako mi tvoj vrt zrači vedrinom i radošću. Sve je bujno, šareno, simpatično Thumbs%20Up. Prva slika s vrbicom i božurom mi je genijalna. I ona na kojoj je toj ljepoti pridodana i unikatna rascvjetana kućica. Super!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 15>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.