Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naš mali vrt...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naš mali vrt...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 35>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2013 u 22:16
Joooooo Vilo,što se ja nauživah kod tebe.U ove zimske dane nešto baš ovakvo nam je potrebno...što ti negde reče "prava divljina"
Cinije su me tako razveselile svojim divnim bojama,pa ruže,a tek onaj maleni sedum što viri iz glinene posudice   
U kući su me fitonije oborile s nogu...ma sve je prelepo,svaka čast
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2013 u 14:43
moon, hvala na komentaru, drago mi je da ti se sviđa, morat ću uslikati još koju zimsku... a mogla bi i cvijeće iz hodnika bar spomenut, jer sam ga neopravdano zapostavila...

Betty Boop, hvala na posjeti i lijepim riječima, na proljeće će počet prava inspiracija, iako je i zima nekako mirna i krasna u našem malom vrtu...
Nisam nažalost sve šta je u vrteku ni slikala ove godine, nešta sam tek ove jeseni nabavila, puno toga planiram premjestiti...

Za kraj ljepotica koju sam zaboravila...



Dođite nam opet! Heart
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2013 u 19:59
Vilo,krasno ti je cvijeće ali fotke su ti jako dobre,jesi li fotoamater...
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2013 u 21:06
Ma krasna je priroda sa snijegom, moram priznati jako idilicna, samo idila odmah splasne kad, kao i ti, moram dohvatiti lopatu.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2013 u 21:46
Osica, Carol, hvala šta ste nam došle!

Fotoamater sam totalni, ali volim dobru fotografiju i imam sreće sa fotićem koji je stvarno super! A nije puno koštao jer smo ga na nekoj akciji kupili...

Jedan pogled kroz prozor za naše posjetitelje Smile




Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2013 u 16:45
Još malo slika od prošle godine...
Detalj iz kamenjara...



Tamno rozi Pentas...



Jedna od meni najdražih biljaka- Matthiola bicornis





dio "prvog" dijela dvorišta...



klupica... naravno za biljke Smile



Mlada kruška...



Mlada malina...



Caesalpinia početkom ljeta... izrasla iz sjemena, dosegla skoro dva metra do jeseni, pa ostala u zemlji preko zime za eksperiment, nadam se da je preživjela Heart



Za kraj, pozdrav od mice skitalice!




Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2013 u 18:19
Hvala ti za objašnjenje  u vezi tikvice. Korisne si mi podatke dala , naziv i da ih ima za kupiti sjeme pa ću i ja potražiti jer kod nas bude dosta raznog sjemena jer ima više poljop. prodavaona i robnih kuća gdje se prodaje pa će negdje biti.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2013 u 18:22
Jako lijepe slike si stavila,a najbolja mi klupica s biljkamaLOLTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2013 u 18:57
Divno dvorište imaš...prostrano i samim tim k'o stvoreno za cvetne igrarije...samo se ti igraj po njemu a ja ću svraćati da "parim oči" i kradem ideje
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 17:12
Milice, kod mene ima sjemena, samo javi ako treba...

Mali kaktus, hvala na posjeti, baš me razveselio komentar. Ta klupica mi je jako draga jer je često centar zbivanja... Žao mi je šta nemam ni jednu sliku od kraja ljeta, uf šta je bila nakrcana LOL

Betty Boop, drago mi je da ti se sviđa naš vrtek, jako lijepo si to rekla, baš kao igra Heart

Dođite nam opet! smile113
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 23:06
Javi molim te kad prođe zima jel Caesalpinia preživjela jer ću dobiti sjeme za sijanje od tog prekrasnog drva.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 23:56

Sad sam tek otkrila tvoj lijepi vrt i jedva čekam nove proljetne slike.
Orhideje su ti krasne  Clap.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2013 u 13:12
Anabistrica- ni ja ne mogu dočekat proljeće da vidim stanje i situaciju Smile
Čini mi se da je živa, izgleda skroz zdravo, grane mi ne djeluju ni smrznute ni suhe... Ipak, ništa nije sigurno, mlado je to drvce... Imam još tri u teglama za svaki slučaj, pa ako baš i smrzne, imam rezerve... Javim čim se pokaže stanje, iako mislim da će dosta kasno počet puštat ako je preživjela, pošto joj treba puno topline...

Anastazija, hvala na posjeti i lijepom komentaru!

Vesele me vaše "posjete"... smile78
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2013 u 17:33
Prekrasno, opet sam sve pregledala i zaista uživala u tvojem cvijeću smile78
''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2013 u 19:17
baš si nam lijepo predstavila svoj vrt prošlogodišnjim slikicama, tak da ću s užitkom šetati ovu godinu tvvojim vrtom
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2013 u 19:44
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

baš si nam lijepo predstavila svoj vrt prošlogodišnjim slikicama, tak da ću s užitkom šetati ovu godinu tvvojim vrtom
 
Ovo potpisujem vilo  da ne dužim jer se slažem sa svim komentatima i samo ovosmile57
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2013 u 22:48
Ksan, drago mi je što ti se sviđa naš mali vrt Heart
Da mi je još samo komad zemlje da imam pravi vrt kao ti, bio bi to raj za mene Smile

Moon, hvala na komentaru i posjeti, puno mi znači vaša podrška!
Nažalost, nemam baš puno slika od prošle godine, puno toga nisam uopće slikala, a neke slike mi jednostavno nisu lijepe jer jer vrt bio, ali prava šuma dobar dio ljeta, pošto sam ja bila na strogom mirovanju i vrlo sam malo radila po njemu...

Aralija, hvala na posjeti i samo nam dođi opet!

Veseli me druženje sa vama!
Do idućeg puta, koja slika stanja u kući...

Ludisija mi je neodoljiva! Dok je zelenolisna u cvatnji, crvena poput leptira čeka da izađe iz kukuljice...



Procvala mi je i Albuca humilis, preslatka biljčica, stvarno slatkog mirisa Smile







Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2013 u 23:24
Fenomenalno si nam predstavila svoje carstvosmile141
Doći ću opetsmile73
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 08:10
Prekrasan cvijet,odlična fotografija.....
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 22:09
Bebolina, hvala na posjeti, kao i na pozitivnom komentaru, stvarno sam sretna kad dobijem pohvale od vas, pošto moji ukućani nisu preoduševljeni mojim poduhvatima i stalno nešto prigovaraju... Uopće ne razumiju da je meni ponekad i korov toliko prirastao srcu, da ga odlučim ostaviti Smile

Evo malo "ukrasne" trave! LOL



Uživo je uistinu izgledala jako lijepo...

Osica, hvala na ponovnoj posjeti! Dođi nam opet!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 35>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.