Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt seoski
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt seoski

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3839404142 66>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 10:24
Psić je baš umiljat.
A ti si i boje ručnika upasirao sa bojama cvijeća LOL
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 10:57
Hej, pa što bi falilo živjeti u vikendici u takvom predivnom okolišu, pa nije neki problem ni veš oprati, što se vidi iz priloženog, a kako bi tek Lasta uživala, svi bi "frajeri" iz okolice bili njeni udvarači, a ona bi visoko digla nos i birala - baš romantično.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 11:06
Ako ti ikad postane vikendica premala za pospremanje slobodno dođeš k meni Wink.
 
Kod tebe se još ne nazire jesen, kod tebe sve još uvijek krasno šareno.
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 12:31
krasno mjesto za odmor!Tongue ljubimica ti je preslatka! a  tek maćuhice!?
i ja sam ih sijala i niklo ih samo par..ne znam u čemu je bio problem. bravo za tebe,ti očito nemaš tih problema!Clap
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 12:54
Ja uvijek zakasnim sa sjetvom Tongue. Al na kraju ipak budu dobre.
Nisu baš nešto u jesen, ali u proljeće dulje cvjetaju nego ove kupovne što su u punoj cvatnji već u jesen.
Pa ne znam, vjerojatno je sjeme loše. Ne smiješ ih posijati duboko. Ustvari ja lagano poravnam površinu komposta, posijem i lagano utisnem sjeme u zemlju pomoću neke kocke od stakla (Na drvo se sjemenke hvataju pa im poremetiš raspored, ali na staklo i plastiku ne!)
Poslije finom prskalicom pošpricam i cijelu posudu ubacim u prozirnu najlonsku vrećicu. Sve skupa stavim u mračni kut garaže dok ne proklija, a tada ih prebacim na prozor, na svjetlo. Kad počnu vidljivo dobivat listiće, lagano otvorim vrećicu da se biljke priviknu na hladniji i suvlji zrak, a na koncu potpuno skinem vrećicu.
Kad su biljčice ojačale i počnu dobivat prave listove, prepikiram svaku u posebni lončić i držim ih na svjetlu, polijevam, gnojim tekućim gnojivom....i tako do sadnje u vrt.
 
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 08:07
i dalje ti je divno u vrtu,a Lasta po obicaju preslatka
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 08:16

Morala sam dobrano zaći unazad da nadoknadim propušteno.

Tvoj vrt djeluje tako mirno, opušteno i iako je eto kod mene vani hladnjikavo sivo, šetam kroz tvoj vrt i osjećam predivnu toplinu ljeta, uživam u raznobojnom cvijeću, tvojim pričama o sjetvi, berbi, ručnicima... a posebno o tvojoj Lasti! Preslatka je.Big%20smile

Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 09:49
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Tvoj vrt djeluje tako mirno, opušteno ..........
 
Mislim da je najljepša kava ona u mirno toplo ljetno jutro kad ju onako još snen popiješ na jednoj od one dvije "foteljice" . Meni se vrzmaju još razni "scenariji" po glavi ali što mogu kad tvoj salaš tako djeluje na mene.
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 11:32
Hehe, požuri s tom kavom jer te dvije, kako ti kažeš, fotelje će ove zime završit karijeru kao drvo za ogrijev Tongue.
Odslužile su svoje, spojevi popustili, drvo istrunulo....
 
Raspadaju se pa su postale opasne za "sjedače" s viškom kila. Iduće godine ću napravit neku tvrđu i trajniju varijantu sličnih fotelja.
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 11:40
Originalno poslano od člana mali gogo mali gogo napisao:

 
Raspadaju se pa su postale opasne za "sjedače" s viškom kila.
 
Ja mislim da takvih nema "tamo". Wink
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 12:34
Prekrasan potočić od gonfrenica Clap, uživancija je prošetati tvojim salašom. I nemoj opet otići, ostani i opet nam nešto slatko pošalji za oči!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 14:02
Jako su lijepe tvoje gonfrene, lani sam ih prvi put vidjela pa sam ove godine posadila jednu u teglu, krasna mi je ali mislim da ću sljedeće sezone posaditi ih u vrt kao i ti, ovako kad ih ima više baš su atraktivne Thumbs%20Up
Vidim ja da ćeš morat malo duže boravit u vikendici pogotovo ako si Lasta nađe kompicu, nek se mala veseli Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 01:25
smile126
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2010 u 21:24
Prekrasan cvijet Clap
Gdje si sjeme kupila Question
Čini se ne zahtjevanWink
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2010 u 21:34
Originalno poslano od člana anči39 anči39 napisao:

Gdje si sjeme kupila Question
 
Ančice Gogo je Muško!!!
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2010 u 21:40
Hvala Tija  nisam ni primjetila smile180
Radim s jednom Gogom ,pa ju često zovemo Gogo.
 
Oprosti mi mali Gogo smile143baš sam luda smile48
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2010 u 08:27
Anči, hehe, nema problema, ne bilo većeg zla od toga . I ja se zbunim s tim nickovima pa ne znam tko je muško, a tko žensko [IMG]smileys/smiley1.gif" align="middle" />.
Sjeme sam prikupim u jesen. Pošalješ mi adresu na pp pa ću ti poslat sjeme, kad ga bude naravno. Još uvijek su u punom cvatu.
Ja tražim sjeme bijelih gonfrena ako tko ima. Plaćam suvim zlatom, hehehe.
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2010 u 11:29
Tvoju prašumu, kako je ti nazivaš svoj vrt,divota je viditi sa tako puno cvjetnica i drugih biljakaThumbs%20Up
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2010 u 17:43
Mali gogo hvala na razumjevanju
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2010 u 22:42
Kad skupiš malo sjemena za mene pošaljem ti adresu na PP ,hvalasmiley1289.gif
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3839404142 66>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.