Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - maslacak7-moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


maslacak7-moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3839404142 66>
Korisnik
Poruka
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 01:25
ohoooo tu ima i nešto slatko da se čalabrcne dok gledamo ovo divno cvijeće!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 06:39
Slikice su šarolike, raznolike i lijepe, a kolači...mmmmljac!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 07:47
Evo me malo k tebi maslačak, ne ljuti se što nisam prije, puno je vrtova, puno je i posla u vrtu, ali nisam te zaboravila. Ne bih mogla ni da želim, u mom malom voćnjaku, oko jabuka, prava je šuma maslačaka!
Ne diram ih jer zbilja volim poljsko cvijeće, a maslačci su mi prelijepi!
Ove dane ispraznit ću posljednje gomolje hoste iz jedne žardinjere, pokušat ću smisliti kako ih poslati (u pošti nemaju više onih velikih koverti sa zračnim jastučićima). Prva si na spisku za slijedeću pošiljku Wink
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 13:16
forzicija2005 dobro mi došla smile78
anaida hvala na dolasku smile92
misty-da bas mi je drago sto cuvas maslacke..meni su oni bas fora zato i imam njihovo ime...  a za hostu hvala ti puno unaprijed...smile79

a svi smo mi u poslu oko vrta tako da ni ja ne stignem sve vrtove obici pa sve ok... a ima svaki vrt svoju car i lijepo je setati i uzivati u slikama koje mi docaraju i mirise ...
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 22:22
Vidjevsi ovaj tvoj ledeni vjetar i sama sam pozeljela jedan komad.EmbarrassedCvijece ti je prekrasno zaista lijepi spektar boja vec kod tebe vlada.ClapClap
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 00:37
Predivno , nastaje pravi cvjetni raj
Nakon onih prekrasnih kolača sam strašno gladna
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 08:54
pored divnog cvijeca ima i kolaca,divno je svratiti u tvoj vrt
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 09:21
rosa2  , smrcko , gioiaa  drage moje gošće smile79  drago mi je sto ste mi dosle i uzivale u setnji mojim malim carstvom..
cvijeće je počelo cvasti i ja sam zbpg svakog cvijeta sretna..
 jučer sam bas pljevila travu koje ima more uvijek .. i eto danas mi se valjda upalio mišić kod lopatice ..  al bez muke nema nista.. jos danas imam dio pa sadnja nekih sadnica...

a kolačić je moja dobrodošlica za sve vas i drago mi je da vam se sviđaju..Wink
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 10:30
samo prijavljujem redovni obilazak i kontrolu, da vidim jel sve u redu.
lijepi pozdrav
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 10:59
došla sam vidjeti tvoje cvijeće,kad tamo kolači i Sarini peseki uglavnom
Na vrh
lukaccc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lukaccc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 11:14
đurđice su ti zaista brze.. moje tek listiće tjeraju kako treba
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 17:35
drage moje gošće samo vi meni dođite ..bit će još novih slika,samo da  izađem iz kreveta..

Retriver Sara uvijek sa ljepim željama i simpa smajlićima Wink
  Mari,5510 dobro došla smile78 ..a ja ti peseke volim tako da je Sara sve pogodila  ..oni ti čuvaju moj vrt..Wink

lukaccc dobro mi došao...a đurđice se žure  al neka ja ih obožavam pa one to znaju...
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 21:32
smile57   Predivno!!!!!
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 15:57
hvala lilie...smile78
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 16:00
evo malo novosti u mom vrtu... ima svega po malo,sadnice su jos dosta male pa mi se sve cini da ce moj vrt tek na zimu doci na svoje smile39
šaš se raširio...

ovo neznam kako se zove al meni su tako slatki..


Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 16:03
djetelina izgleda bas fora,kao krunica 


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 16:03
I ja prošetah.ClapClapClapClapClap
Zapela na kolačima!WinkLOL
 
A ova dva zadnja cveteka su zbilja slatka,možda netko napiše kako se zovu.
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 16:04
moji tulipanceki mali..

ovo neznam ime ,to je od horti,draga hvala ti,sve je super sta si mi lani poslala...ja doduse neznam imena...
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 16:06
da ne ispadne da samo dobivam,ja i sam malo uzgajam..ovo je dio...


ovo je stiglo od drage lantane i zbog kise sam ih privremeno tu posadila...
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 16:07
  krupni plan cvjeteka


Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3839404142 66>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.