Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mima35 - evo i mene
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mima35 - evo i mene

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3839404142 58>
Korisnik
Poruka
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2012 u 21:45
Mima - jajčeka su ti jako slatka! Na čemu ih to držiš? I kakva su to jaja, jako mi je neobičan oblik?
 
I još jedno pitanje - kako radiš s 2K na oblim stvarima?
 
Onaj drveni stalak ti je genijalan, izvrsna ideja. Sada si me sjetila da nisam poslikala svoju kutiju s lijekovima koju sam neki dan radila.....s istom salvetom kao i ti svoj stalak!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2012 u 21:51
Jani, jaja su drvena na stalku, sve u jednom komadu. Nabavila sam ih od Ančice, imaš njenu ponudu u dijelu "Razmjena i nabavka materijala".
2k na oblim stvarima radim jednako kao i na ravnim,  jedino što step 2 nanosim u nešto tanjem sloju kako se ne bi razlijevao. Zato su pukotine sitnije. 
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2012 u 21:56
Hvala ti na brzini odgovora!
Vidjela sam da su jaja malo drugačija - zato sam pitala, baš ću škicnuti.....
Pitala sam te za 2K zato jer stalno slušam kako cure to ne vole raditi zato jer se slijeva ili 1. ili 2. faza pa se ja još nisam odlučila na prvi pokušaj. Htjela sam raditi na jednoj škrinjici ali sam ipak odustala. Ja radim s "mađarcem" pa ću baš morati isprobati i onda javim kako je ispaloWink
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2012 u 22:00
Mima predivno raspucavanje na jajima.  A stalak za mobitel i olovke fenomenalan. Meni bi tako trebalo, jer ga svako malo tražim po kući. Sva sreća da zvoni kad se nazovem sa fiksnog tel. (šteta što i ostale stvari ne zvone! smile134
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2012 u 07:35
Prekrasno oslikane pisanice,a raspucavanje mrak.
Na vrh
TinnčicaM View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Srpanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 248
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TinnčicaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2012 u 07:36
Prekrasna jaja!!
Na vrh
Julija D View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Julija D Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2012 u 08:43
Pisanice za 10!smile89
"Život nam vraća samo ono što mi drugima dajemo." I. Andrić
Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2012 u 08:46
prekrasna jaja, a i stalak je extraClap
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2012 u 12:42
Sve mi se sviđa, jajčeka su superSmile
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2012 u 16:57
moram prvo pohvaliti stalak (napokon),Ispao je više nego odličan. Jajca uopće neću komentirati      
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2012 u 10:45
ajmeeeee, miiiiimaaaaa.... smile141
ne znam jesu li mi ljepše pisanice ili stalak...
mrak... vidim da si se očarala patinama... Wink

e, da, pitala si me čime lakiram 2k medium...
lak na bazi vode...
i nemam nikakvih problema, ne pojede mi ni sjenilo ni prah...
radim samo s mediumom, jer mi je sottile u rangu nuklearne fizike,
uspjela sam potrošiti dva pakiranja sotila a ne imati ni jedan gotov rad... 


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2012 u 21:07

Konačno sam se i ja poigrala s ružicama.

Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2012 u 21:10
Zanimalo me je kako će izgledati masline na jajima, pa sam isprobala.
 
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2012 u 21:18
Ovaj 2k medium, kako mi se čini podnosi sve lakove. Ne shvaćam s čim imaš problema sa sottileom, sve se jednako nanosi kao i s mediumom samo se puno duže suši, odnosno stepu 2 treba 12-24 sata da se lijepo raspuca. Razlika je jedino što se u njega ne može utrljati sjenilo jer su pukotine preuske, ja u njega uvijek utrljavam uljanu boju.
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2012 u 08:36
 Clap   Thumbs%20Up   Thumbs%20Up    Thumbs%20Up    Clap

ove s maslinama su mi baš  Heart...

moje će valjda bit gotove
na uskršnji ponedjeljak... Confused  Embarrassed  LOL
prve sam napravila poslije Božića
i zaboravila na njih...
sinoć sam tek krenula raditi ostale...

a sottile...
na teoriji sam skoro pa doktorirala,
al u praksi mi stalno šteka... Wink


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2012 u 10:11
super su mi jajca Clap
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2012 u 16:10
di si nestala? Wink 



draga moja,
              sretan Uskrs tebi i tvojima 
 

             



učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2012 u 22:38
Klara, bila sam u Podravini preko blagdana. Hvala na čestitkama te također, tebi i ostalim forumašicama želim isti sve najbolje za Uskrs.
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2012 u 22:05
A sada moj najnoviji uradak. Renovirala sam staro sjenilo od jedne lampe. Lampa je stara 50-tak godina. Na žalost nemam postolje, nije mi stalo u auto ali drugi put ću poslikati, komplet na postolju.
Evo kako je izgledala prije makeovera, stara, prašnjava, flekava.
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2012 u 22:09
A sada izgleda ovako:
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3839404142 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.