Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvjetna gredica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvjetna gredica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3839404142 85>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2012 u 09:46
Prošetala sam ti cijelo ljeto i jesen, stvarno ne znam koje je doba kod tebe ljepše. Ja bi kod mene ljeto najrađe preskočila, sedmi i osmi mi "ubiju" vrt a i mene skupa s njim Wink.
Ti i tvoja seka imate famozne vrtove, baš onako po mom guštu, ingliš smile71
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2012 u 11:27
Istinu zbori Korjenko ,slažem se u potpunosti s njim
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2012 u 22:46
Kamenjar, lijepi je cvijet akantusa, a lišće mi je prilično veliko. Ali, kad ocvate, lišće nestane. Cvijet nemoj rezati dok se god ne osuši i ne pobaca sjemenčice unaokolo. Zgodno je slušati kako pucaju čahurice i bacaju sjemenje. Onda po vrtu pronalaziš male bebe akantusa.
A za budleju ne brini, bit će reznica iduće godine pa će se valjda koja primiti.
 
Sarajka, hvala. Baš sam bila zabrinuta za ljiljane. Bila bi tužna da mi opet ne cvatu, a volim njihov opojan miris. To mi je jedan od mirisa iz djetinjstva. A od Suzane sam sakupila sjemenke, mislim da još imam koju. Pošalji adresu na pp.
 
Korjenko, hvala ti na pohvali. Ove godine je ljeto gotovo sve vrtove uništilo. Neke biljke sam uredno zalijevala ali su se osušile, kao da je baš zbog toga. Nisam ih rezala ni micala iz vrta, ostavit ću do proljeća da vidim jesu li ipak možda žive. Naročito me zanima hoće li se Daphne probuditi u proljeće. Mogla bi doći pogledati vrtove u živo, sad nisu više tako lijepi kao po ljetu, ali su šume uokolo obojane. Još kad drveće viri korz maglu ...
 
Blue sky, drago mi je da si na vezi, znači da nemaš problema s poplavama (kuc, kuc, kuc), ipak si ti blizu Save.
 
 smile78svim mojim posjetiocima
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2012 u 23:27
Jutros su okolni bregi bili u magli. Na užas mm volim miris magle.
 
 
 
 
a s druge je strane osunčano Sljeme
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2012 u 23:39

Baš su mi lepe ove slike zagorskih brega u magli  Smile.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2012 u 23:48
Hvala Anastazija, sad sam ih i ja malo bolje pogledala. Izgleda kao da smo visoko u planinama, a naša je nadmorska visina samo 240 m.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2012 u 18:12

Kaj nije više? Pa moja je 300 m.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2012 u 18:15
24o ili 3oo svejedno predivne sličice brega
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2012 u 18:38
Zaista predivno...
A ja razmišljam, dok sam gledala, gdje tamo ima tako viskih planina... kad ono, samo igra svjetla i objektiva!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
makk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2012 u 19:01
Fantastične maglovite slike. Sigurno je divno živjeti malo dalje od buke auta, tvorničkog dima i gratske sparine u ljetnim danima.
Prava idila.
     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2012 u 23:57
Anastazija, mjerio je geometar pa vjerujem da je podatak točan. Ali, svejedno sam ja na bregu.
Aralija, hvala ti
Dadinica, nema ti tu planina, samo brda ili bregi po zagorski
Makk, imaš pravo, lijepo je živjeti u prirodi daleko od gradske vreve, u svako godišnje doba. Ljeti je svježije, zimi je čisti snijeg, u proljeće sve miriši po rascvalim voćkama i proljetnicama, u jesen miriši po gljivama i lišću žutom, smeđem i crvenom.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2012 u 05:42
ja bih ponovila e baš ono što je Makk rekla, samo moj san nisu bregi, nego more jednog dana. Maglovite fotke su čarobne, draga Anabistrica !

Clap
belica,zagreb
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2012 u 09:03
Po maglovitim motivima koje si uslikala vidi se da si prava romantična dušica.
Ovo je bajkovito, mistično, romantično ..... jednom riječju predivno!
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2012 u 21:29
Belica, ima i na moru lijepih motiva za slikanje pogotovo u ranojutarnjim satima kad si ti već aktivna.
Andina, volim maglu i u prirodi, samo moram biti dobro obučena da mi nije zima.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
ljiljus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2012 u 12:08
Baš mi je drago da tako jedna dobra dušica živi u tako lijepom okruženju, uživaj draga svakog trena, svake sekunde....
Lipik
Na vrh
Ivany View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 347
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivany Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2012 u 07:06
 Pozdrav sa Vinskog  Vrha! Stvarno je sve prekrasno kod vas i vaše sestre! Ko dijete sam puno puta išla s tatom u berbu vrganja od Vinskog Vrha pa do Tugonice ali nikako ne mogu skužiti u kojem dijelu ste vi. Jako mi se dopala vaša ograda od vrbe i namjeravam ju  pokušati napraviti pa me zanima dal bi sad bilo prerano?
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2012 u 19:33
E da, Anabistrica, zanemarila si svoje tarabe od vrbe !!! Već sam te htjela tražiti da malo poslikaš kako si to napravila. Ipak to nema svako od nas, to je nešto posebno, bar za mene. Jel ima koja slikica ?
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2012 u 19:39
Lijepe su ove slike maglovitih brega.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2012 u 21:23
Ljiljus, sad nema tolko posla pa uživam
Ivany, nekad sam i ja vrganje brala na tom potezu, a sad ih više uopće nema. Javi se da se vidimo.
Glikica, ograda od vrbe je sad neuredna jer preko ljeta narastu nove šibe koje tek u proljeće opet upletem. Ispred ograde su osušeni suncokreti, kozmos i cinije pa baš i nije neki motiv za slikanje. Mogu slikati jedino da pokažem da je stvarno tako. Cvijeće koje se osušilo i više nije nimalo lijepo, ne mogu izvaditi iz zemlje da očistim gredicu jer je previše blatno pa sa svakom stabljikom izvadim i 2kile zemlje koju ne mogu otresti. Zato sve miruje.
Milice, hvala
Svima šaljem smile78
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2012 u 21:47
uvijek nešta zanimljivo kod tebe vidi se kak na vrhovima brega nema magle
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3839404142 85>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.