Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kod Josipe u vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kod Josipe u vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3839404142 92>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2014 u 05:50
ima ga evo sve je sakrio kod vas arcikema tako puno...a kukurjek je nesto predivno...fascinira me njegova ljepota u snijegu...snaga i volja da se pokaze...ima u njemu nesto sto metjera da se i sama borim i neodustajem...smile56

stvaranje..cvijetnjaka,povrtnjaka i zivota je predivao osjecaj ...to je opstanak i za sljedece generacije....u nama je stvortena volja za opstankom i borbom za njim....poz vas catalpa,luci,lantana....sve moje drage forumasice sto povire kod mene a ne ostave traga...
smile92
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2014 u 17:25
Prijateljice draga, je li dolaze ptičice na gozbu? Zahladilo je jako, napadao snijeg, smrzlo se sve - tek sad će teško pronalaziti hranu. smile167 Kćer u dm-u upravo kupuje sjemenke i večeras ćemo prvi put napuniti naše dvije hranilice. 
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2014 u 20:03
dolaze dolaze...sve su pojele danas sam bila u potrazi za sjemenkama suncokreta i jos koju da im stavim prava guzva...a hladno mi bilo da se suljam i slikam..
dolaze sjenice kojima se posebno radujem....moram jos koju kucicu postaviti ako stignem ovih dana...
bas se isplati malo potruditi...kako su samo lijepe pa se izmjenjuju...
danas sam ih iz kuce gledala pola sata...ima jedna mudrica pa se spustila dolje i klopa sto im odpadne...bas su super...

divno je biti nekome nesto....
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2014 u 21:47
Jesu, i mi ih obožavamo gledati. Pokušati ću ih uslikati jer prošle zime nisam bila dobro pripremljena za to, sad je fotić ok. Valjda će mi uspjeti, divne su, dolazile su svakakve vrste, velike i male, u divnim bojama. Pogotovo puno je bilo sjenica. smile89 Pročitala sam da kad se naviknu na hranu, gnijezde se u blizini i ostaju oko vrta pa usput potamane sve crve, kukce, ličinke koje inače zagorčavaju život biljkicama... i preko zime ali budu tu i ljeti i dalje uništavaju crve, gusjenice i ostalu ekipu. To je super jer tako imamo manje štetočina. Clap
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2014 u 07:51
da zbog toga sam i na umila sjenice hraniti...al samo treba biti uporan i ne odustati cijele godine ih treba hraniti..da se nastane...kod mene po supama vec prave obilaske i mislim da ce se negdje pod krov smjestiti...a lastavica dolazi u jednu solju sto na ekseru visi vec godinama...ni one mi nefale....al zanimljivo u soljicu koja visi bas cu uslikati gnjezdo....
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2015 u 08:50
evo koja slicica iz snijega...





i jedna improvizirana hranilica...vidi ju bugice kao tvoja skoro....Heart



divno je biti nekome nesto....
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2015 u 20:40
JosipaNu,
:mrazica1:...puno snega i kod tebe...
:grudva1:...biće grudvanja...
:raz_078: ...ja nisam izlazila iz kuće ceo dan...pada ledena kiša...



"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2015 u 20:47
:raz_030:
...matora žena...zaboravih šta sam htela reći...
hranilica za ptičice predivna...fenomenalna ideja...moram i ja da napravim jednu takvu...
:bandit:...smajlići nemaju veze sa komentarom, ali znam da ti se sviđaju, zato su tu...
:kvin2:...

"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2015 u 22:34
Draga Josipa , vidim da i kad je vani snijeg ti nemas mira nego uvijek nesto stvaras !
Zahvaljujuci tebi i bugici sad i ja imam ideju kako napraviti i postaviti hranilice za pticice !
Ma bas vam hvala !
                                                            Smileys2 bilder
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2015 u 22:48
arcik ti si posebna sa smajlicima....a bugica sa idejama...vec danas visi i neguzvaju ce toliko....do sad su se borile za mjesto gdje ce koja jesti...



gute najmanji problem samo da nisam imala silikona da dolje dobro poljepim nebi bila za podnjeti tezinu ptica koje se kupe okolo....a kako su gladne cini mi se da bi iz bilo cega jele samo da dobiju papicu....


divno je biti nekome nesto....
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2015 u 22:56

Kako li se samo bijeli!!! Netko je prošetao snježnim pokrivačem. Ostale mu stope uz cvrkut ptica.
Sutra je novi dan.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2015 u 10:16
luci moj mali koji je do nedavno bio kao ciuvava a sad je momcina 15tak kila....a i dalje voli pokidati moje zasticene biljcice...mrcina jedna....

divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2015 u 10:30
evo malo slicica iz kuce...sad kad odem bas ce mi faliti...

paprat u tegli


cosak u kuhinji...


drugi prozor


ljubica posta cvijet


ova dva se ne rastaju al nema ni cvijeta ove zime


pasiflora


divno je biti nekome nesto....
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2015 u 11:12
Ne mogu vjerovati koliko su ti sve biljke lijepe i zdrave i presretna sam što sam izvukla iz tebe "malog zelenog" koji je sve ovo stvorio u kratkom vremenu.
Uz tebe sam i ovog puta i vjerujem da će se vratiti moja "stara" Josipa, jer takvima kao što si ti Bog pomaže...nosi ih u naručju kada im je najteže!
smile222
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2015 u 13:55
Josipa...

svu svoju pozitivnu energiju usmeravam ka tebi...

:cici:...
...:bajs:...s tobom sam...
"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2015 u 19:19
smileyJosipa
Prekrasne su ti biljčice!
Drži sesmilie_op_044.gifi vrati se sa dijagnozom!
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2015 u 21:40
Vratit ćeš se ti svojim biljčicama i uživati u njima, a i mi ćemo se veseliti svakom novom listiću i cvijetu. Dobro kaže SlavujVk, u tebi stvarno čuči mali zeleni. Ma sve ti ide od ruke.
Sutra je novi dan.
Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2015 u 23:27
Uskoro ce ove slikice u snijegu zamjeniti one s puno cvijeca i zelenila. Tvojima se posebno veselim..
“Nije dovoljno samo živjeti!” – reče leptir, “Potrebno je imati malo sunca, malo slobode i malo cvijeća!” (H.C.Andersen)
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2015 u 01:03
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

Ne mogu vjerovati koliko su ti sve biljke lijepe i zdrave i presretna sam što sam izvukla iz tebe "malog zelenog" koji je sve ovo stvorio u kratkom vremenu.
Uz tebe sam i ovog puta i vjerujem da će se vratiti moja "stara" Josipa, jer takvima kao što si ti Bog pomaže...nosi ih u naručju kada im je najteže!
smile222
ti znas i mozes zamisliti kakav bi moj zivot bio bez cvijeca danas....kosmar....nosi me slavujko moj...nosi samo dvije stope se vide....a ti si tu kumovala...hvala mu sto mi te poslao..smile81
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2015 u 01:05
Originalno poslano od člana arčik arčik napisao:

Josipa...

svu svoju pozitivnu energiju usmeravam ka tebi...

:cici:...
...:bajs:...s tobom sam...
budi treba mi svaka pomoc pa makar i pozitivna energija od svih...ide do sad sve kako treba...vratit ce se josipa preporodjena..jer ovo sada nisam ja smile56vise...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3839404142 92>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.