Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Franjicine kopanjice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Franjicine kopanjice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3940414243 51>
Korisnik
Poruka
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 20:42
One kaktusiće si super složila!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 20:46
vauuuu,prvo onaj zucko je predivan ,ulov fenomenalan
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 21:48
Tek sad stigla do tebe, ali vrijedilo je. Super priča, super slikice, majka ko grom, to što se duri ništa ne smeta (njoj). Ostić ti je predivan, a kaktusići smješteni na stvarno dobrom mjestu. Onaj lila puzavac ima predivnu drvenu teglu-savršeno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 22:27
kaktusići su preslatki Smile ,slikica ostića prelijepa..
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 15:47
Ovih sam dana silom prilika na razno raznim odvikavanjima... jedino što ne dam nikako je cvijeće, posadila ruže i ono nešto puno korijenja, pa ono nešto treće što je još ostalo za posaditi iz Lantaninog paketa... Prvi dio biljčica drži se kao velike, sve se izgleda primilo, ostići nastavljaju cvijetati.
Danas je Cvijetnica i fala dragom Bogu na narodnom običaju i "zabrani" rada, znači mogu uživati, iznesla neke biljčice na sunčanje, iznesla klijalište (baš dobro izgleda, čini mi se da ću morati odmah početkom slijedećeg tjedna presađivati)
A u kopanjicama raj, raj na zemlji
(Skitnica smile78)
Milostivice se nisu pokazivale (već su definitivno bile osuđene na istrebljenje) kad danas preko trideset cvijetova
 
 
Plavim je mačuhicama jako, jako puno trebalo da se rascvjetaju ali zato su sve nadoknadile, ima ih kao u priči
 
Jedna zajednička fotografija koja dokazuje onu fantastičnu izreku "gdje čeljad nije bijesna ni "mala kopanjica" nije tijesna"
Na kraju meni posebno dragi cvijetak - sa porukom -  ne zaboravi me!
 
 
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 16:08
smile186 za tvoje donatore, kopanjice, cvjeće, TKM ...
smile186za tebe što si radila isto što i ja na cvjetnicu. Barem nisam jedini griješnik (ili nismo radile nešto što je grijeh) smile42
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 17:52
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

smile186 za tvoje donatore, kopanjice, cvjeće, TKM ...
smile186za tebe što si radila isto što i ja na cvjetnicu. Barem nisam jedini griješnik (ili nismo radile nešto što je grijeh) smile42
potpisujemsmile76
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 07:14
Franjice dobro jutro, kopanjice su u punom cvatu, stvarno si čarobnica. Molim te isprazni pp. Hvala.

Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 08:40
Ovo je najveseliji dnevnik.Kada ga pročitam puna sam volje za rad,baš si me napunila svojom duhovitošću.Naravno tvoja energija i optimizam su toliko jaki da si to sve lijepo prenijela na mene i sada odoh u vrt.Pa bit ću tako slobodna da te cimnem kada budem u Zg. pa ako si za to možemo na kavicu,bit ću gore tjedan dana.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 10:28
Plavo-žuto-bijela kombinacija je prekrasna.
život je more
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 14:14
Franjice vidim da nas Lantana sve redom usrećuje.
A što se tiče tvoga vrta, nemam ništa novoga za reći, što drugi već nisu rekli.
 
Zaista supe cvijeće i super komentari...
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2009 u 20:14
jenostavno je na Cvijetnicu od zatvorenog pupa ujutro poslijepodne cijelo stablo rascvjetalo se i prekrilo balkon na prvom katu.
U kupanjicama se stvaraju aranžmani
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2009 u 20:18
E baš je uživancija vidjeti tako lijepi vrtek, e neka netko ima manji vrt od mene.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 08:27
Franjice tvoja kopanjica je pravo remek djelo Clap
nema kruha bez motike
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 20:26
Prekrasni blagdan, čista uživancija u vremenu i ljudima, pa kako ne bih bila dobre volje kad ujutro iz kreveta kroz prozor vidim ovo
a ne moram ni skakati, mogu se još malo valjuškati i gotovo da vidim kako se otvaraju
 
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 20:42
Koja divota. Prekrasni pupovi!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 20:43
....divna ti je magnolija i još je gledaš iz postelje Clap....tako su  i kod mene zadnji dani  u rozoj boji od judinog drva...gledam ga sa kauča i baš razmišljam što ću bit tužna kad prođe cvijet.....ha,ha...onda ćemo imat rozi snijeg od latica na zemlji....
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 21:55
Ajme ova magnolija je prekrasna smile120
život je more
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 08:21
kraasnnnooo..baš lijep pogled
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 10:45
Prekrasna magnolija. smile99Sad sam i ja dobila ideju, kad napravim kuću stavit ću si nešto ispod prozora kuće da se s ljubavlju budim. I nače prva mi je misao " uopće se nisam naspavala"LOL
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3940414243 51>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.