Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - maslacak7-moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


maslacak7-moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3940414243 66>
Korisnik
Poruka
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 16:12
sa kavice od nase dude isto nisam isla praznih ruke..
ovo je origano
a ovako je to izgledalo doma u vodici
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 16:12
Lijepog cvijeća kod tebe, a posebno mi se sviđa onaj šaš i djetelina...savršeni su smile169
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 16:16
hvala bromelija.smile79..  još dosta toga treba popuniti...al polako...nadam se svojim sadnicama samo da se jos malo ocvrsnu...



moja prva ruzica...



moje posebne mazice...ranunculus  koji je ipak procvao nakon borbe sa puzevima..


Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 16:18
konacno i ja imam ostice zahvaljujuci lantani...smile58


prva kala ove godine

Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 16:20


roze kale tjeraju...yes!!!!

i za kraj rodondedron u cvatu..
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 16:23
za sada toliko...nove vijesti su kroz koji dan,posto svaki dan ima nesto novo...

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 16:24
Originalno poslano od člana maslacak7 maslacak7 napisao:

evo malo novosti u mom vrtu... ima svega po malo,sadnice su jos dosta male pa mi se sve cini da ce moj vrt tek na zimu doci na svoje smile39
šaš se raširio...

ovo neznam kako se zove al meni su tako slatki..



prema knjizi koju imam,ovo bi mogla biti saponaria,sapunjača.
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 16:27
iskreno nemam pojma,,ja sam to kupila  mislim prije godinu i pol i lani je od 10-ak lukovica cvala jednaConfused
a ove godine 2...jupi ja...za 10 godina ce biti svih deset u cvatuLOL jer svake godine tek toliko i iznikne...
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 16:37
sad sam tek skuzila da sam postala trajnica !!!!!!   smile126
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 19:33
Kuc, kuc trajniceee mala Wink!Čestitam!  Vidi se da si prava vrijednica Clap. Tvoj se trud očito isplatio, sve ti je počelo nicati i cvijetati.Ali kale?! Moje još ne pokazuju znake da će uopće niknuti Confused, malo sam u strahu da ni neće.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 20:38
Hej trajnice, evo i mene u šetnji tvojim vrtom. Pa kod tebe več svašta procvjetalo, ... uvijek zavidim Lantani kada kod nje ruže zimi cvjetaju, a sada si i ti napravila ružičnjak pa češ nas izluđivati po zimi sa ružama, pa nek ja slinim, jelda...... i pozelenim od zavisti. Šalim se naravno, ali tako je to sa cvijećem i klimom.
Ovi nareckani tulipani su ti mrak smile94, jesu to papagaj tulupani?
Ranunculus prekrasno izgleda, volim njihove svilenkaste cvjetove, ja sam proljetos kupila lukovice i tek poneka krenula iz zemlje, a tvoja več tako lijepo cvjeta.
Čestitka na statusu trajnice Clap.
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 20:53
Prelijepi ostici ClapClap... a tulipani su smile39..
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 21:02
Opaaaaaaaa nema te i onda odijednomsmile39-svaka čast
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 21:33
idemo redom...hvala svima što ste došli  smile79
ivna- provodim ja dosta u svom cvijeću ima slika negdje napred da se i vidi da imam dosta toga a sad sam još napravila i cijeli red ruža i još dodatni cvjetnjak, a imam ih 3. samo u svakom je već nešto i brzo prođe pa na kraju ispadne prazno..
a kale ako si ih tek posadila neće odmah. treba im malo vremena..ne brini.mozda još bude cvalaWink

kat.rea.. ja ti već imam jedno 7 ruža al su skoro sve iste boje,a ja sam sad(jesenas) kupila 7 novih i svaka različite boje pa se nadam prvim cvjeticima ove godine... to mi je ujedno još posao više al nisam mogla odoljeti Embarrassed
ovo što cvate je stara ruža al evo rano je počelasmile71
ranunculus sam ja kupila biljcice i to su bilo tako jadne ial evo već drugu godinu za redom me oduševljava svojim posebnim cvjetićem. moram priznati da nisam ni znala za taj cvijet al otkad ga imam oduševljena sam..
tulipani neznam koja su vrsta,sad mi je mrak da pročitam al javim sutra..

dzomba hvala..ostići su još mali al ja ću njih maziti i paziti kao i ostale biljkice...

niho...ma kod mene ti je uvijek tako...malo slikam i onda bum...takva sam...LOL

hvala cure što ste navratilesmile72smile184




Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 22:29
evo i moj vrt se budi pa da se i ja probudim iz pospanih....

prvi iris u mom vrtu..

ovo neznam sta je al pcelice rado posjecuju.. to mi je horti posla jesenas.

od Horti
a ovako cvate
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 22:32
pocele su moje ruže...

neznam u koju vrstu spada ovaj moj kaktus jer je sad sav u pupovima a svega je 10-ak cm veliki...


Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 22:33
Lantana - imat cu i ja bananice smile78




Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 22:35


phlox

jel ovo pakujac?


perunika pupa...
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 22:36
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 22:44
smile227koje krasne biljčice.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3940414243 66>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.