Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Gorski vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Gorski vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3940414243 58>
Korisnik
Poruka
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2011 u 10:57
stvarno su cudesni makovi ,lupinusi,irisi,i da ne nabrajam,predivan vrt
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2011 u 11:43
Kad svi imaju favorite evi i mojih: runjevica, prekrasan cvijet i iris sibirica.
Kažeš da ti je ovo prvo iskustvo s ostićima... e pa moje je da moraju imati jako puno mjesta.Šire se kao ludi....A ja neznalica posadila na mali prostor 5 komada i...nastala gužvaConfused. Ove sam godine odustala, nije moj vrt za to.Ali su predivni jer cvjetaju cijelo ljeto do kasne jeseni. 
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2011 u 16:32
to bi mogao biti taj Grčki karanfil, ja sam sijala, ali sporo raste

Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2011 u 22:56

Antonija - napisala si da su ti favoriti lupinusi. Evo još jednoga kojeg su mi na sajmu prodali kao crvenog



Baka Bea - hvala na informaciji

Belina, Anaida, moon, Vilmač smrcko, MiraK, flover, misty, gospina trava, gioiaa - hvala i dođite opet

Monny - taj iris je nekome obećan Wink

Korijenko - nadam se da će ovi klinčići biti kod mene duže od jedne godine. A aster alpinus je zaista lijep, nisam ga do sada još imala.




Dado 84 - nisam se nadala da će mi procvasti odmah prvu godinu.

Retriver Sara - i meni se svidjela runjevica. Prilikom prošle posjete rekla si neka ukrasni luk ne režem. Evo kako trenutno izgleda.




Mari - ovo je klinčić ili dianthus, za Grčki karanfil nisam još do sada čula...

Baka - hvala na savjetu. Kažeš da ti je favorit iris sibirica. Evo je u društvu sa pupaljkom i turskim karanfilom




Nastavak slijedi...




Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2011 u 23:00
Evo me, ja ponovo zavirila, luk je baš fora
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2011 u 23:08

- Kalifornijski mak je također jedna od biljaka koju imam prvi put...




- pajasmin






- Sedum kamtschaticum Variegatum




- sedum čije ime ne znam




- mix raznog cvijeća, a među njima i ruža koju su napale uši. Posula sam neopitroidom a morati ću se još raspitati kod naših poznavateljica ruža što da radim




- pogled iz mog vrta u pravcu Fužina




Nastavak slijedi...



Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2011 u 23:09
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Evo me, ja ponovo zavirila, luk je baš fora


Ti si stvarno brza....Wink


Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2011 u 23:28

- Penstemon digitalis 'Huskers Red' u društvu sa delphiniumom (kokotićem) i oenotherom (pupaljkom)




- delphinium (kokotić)




-  Delphinium Belladona Ballklei (kokotić)




- campanula




- campanula persicifolia




- ljiljan




- ljiljan preseljen iz prirode u moj vrt (ovako je izgledao prije par dana)




- a ovako danas




To bi bilo sve za večeras... smile78

Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2011 u 00:11
Draga Nataly konačno sam opet došla u tvoj gorski vrt....Puno sam toga propustila od zadnje posjete, ali sam danas to nadoknadila. Puno lijepih biljaka sam vidijela, ali čudesni makovi su smile227. Spremaj sjeme!!!!WinkWink Osim makova pohvaljujem lupinuse, pakujce, perunike i one maćuhice trajniceClapClapClap
sutra je novi dan
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2011 u 07:34
Pobjegla sam  iz moje sparine po malo osvježenja u gorski vrt. Dočekao me je krasan vrt, pun boja. Bravo Nataly, lijepo si to sredila
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2011 u 09:24
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2011 u 10:08
Nataly sve mi je tako lijepo ali ovaj put bih izdvojila makove oni su mi
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2011 u 10:50
koji makovi, pa perunike, pa ljiljani, sve je nekako posebno...prekrasan vrt...
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2011 u 11:10
Gorski je vrt zaista krasan u ovo doba godine!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2011 u 11:43
Bez razmišljanja ovo je moj favorit
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2011 u 15:14
Već i vrapci na krovu znaju da Triša voli plavo,ali ja volim šareno
 
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2011 u 15:27
Nataly kod tebe vatromet boja i oblika, melem za nase okice.... sve je predivno imas meni neodoljivih primjeraka cvjetica ;))) pozdravcek
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2011 u 12:00
Da pravi vatromet bojasmile64.
I dopada mi se što ti preovladavaju, kako bi ja to rekla, zvončići. To su mi posebno lijepe biljke.

Za tritomu je bitno koliko je stara, ni meni nisu odmah cvjetale. Pojedine biljke u mom vrtu se ponašaju tako da ili uginu ili dosegnu zrelost, pa daju sve od sebe. Imam posađenu neku novu tritomu prošle godine i nije mo ovu cvjetala, a one koje imama možda su 3 godine stare. Nešire se uopće kao u primorju, ali evo bar su dale svoj maksimum do sada. I to me zadovoljava.Smile
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2011 u 12:55
i ovaj lupinus koji je trebo biti crven a nije, je prelijep. sve u tvome vrtu je prelijepo, zeleno bujno! eh da mi je sada malo tvoje klime...
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2011 u 15:48
da zavirim imali čega novoga
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3940414243 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.