Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jani - upoznajte me....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jani - upoznajte me....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3940414243 63>
Korisnik
Poruka
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2012 u 16:55
Sat,kutija za vino,škrinjica,ma sve je prekrasno.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2012 u 14:40
Originalno poslano od člana jani jani napisao:


Tajna pukotina je samo u vremenu sušenja - to mi je moja draga Lula otkrila neki dan. Znači, nije bitna debljina nanosa, dovoljno je tanko premazati prvi sloj i pustiti da se osuši. Što se duže suši pukotine su sve gušće, a u kraćem sušenju su pukotine veće.


djaga, može li pojašnjenje?

koliko po prilici traje sušenje stepa1
da bi se dobile velike pukotine (široke)?



učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2012 u 15:07
Klara, tesko mi je reci neko odredjeno vrijeme...ali uprincipu ide ovako - nanesem sloj prve faze u debljini da pokrije i zabijeli sve, mozda je to nekih 2mm, otprilike.... kada postaje prozirno znaci suho je. Na to onda nanosim drugu fazu, otprilike iste debljine... Kada vidim da vise nije onako vodenasto malo pripomognem fenom. Bas cu slijedeci puta gledati na sat jer stvarno ne znam dati pravi odgovor. .Nadam se da ce ti ovo pomoci....
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2012 u 15:43

heh, trebala bih isprobati na komadićku daščice,
a nikako da se ulovim u koštac i s time...

imam još jedno pitanjce:
step 2 razmazuješ kružnim pokretima (prstima) ili ?

a sori kaj sam dosadna... Embarrassed


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2012 u 16:07
ma nisi dosadna,ne brini... nanosim u ravnim potezima ne kruznim, alistalno gledam prema svijetlu da mi ne ostane prazno, nadam se da kužis o cemu pricam...
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
kerber View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kerber Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 18:30
kompletić...divoticaClap
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 13:53
Drage moje, već par dana pokušavam staviti slike...
Ne znam koliko će to danas biti uspješno, ali pokušat ću vam staviti par sličica da vidite što sam sve napravila za svoje apartmane. Curke koje su na fejsu su mogle isto to vidjeti tamo - isto u svakakvim varijantama - radim preko mobitela pa se još učim.....
 
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 13:58
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 14:01
Dio pločice za apartman sam mislim već stavljala, ali sam sada napravila i pločicu koja ide na sam ulaz (navodno po zakonu mora biti oznaka broja apartmana na samom ulazu) pa vam pokazujem kako izgleda u kompletu.
 
Apartman Velebit sam smišljala što i kako.....još u Zg sam isprintala velebitsku degeniju ali nisam imala ideju kako ukomponirati print. Ovdje mi je palo na pamet kako napraviti prelaz jer u principu printove baš i ne volim, a degeniju baš nisam mogla naći na salveti......na kraju sam zadovoljna!
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 14:09
Napravila sam i drvene privjeske za ključeve, ali se oni još suše, pa kada budu gotovi pokazat ću i njih....
 
Ali kako mi treba sto godina da se to sve premjesti (grrrrrrr...) - ne znam kada će to biti
 
 
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 14:53

odavno ja rekoh da će gostima
kod tebe biti praaaava  uživancija... Smile

odlična ideja s degenijom,
a i print je super ispao... Thumbs%20Up


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 16:52
Jani-jedva čekam te privjeske jer ovo do sada je peeerfasmile71
Na vrh
kerber View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kerber Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 19:11
Super su ti ispale....milinasmile186
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 21:48
I ja se pridružujem pohvalama.
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 22:22
Jako lijepo, pravi ukrasi za apartmane. Ja sam isto napravila nešto, samo još  nisam smislila kako ću pričvrstiti na ulazna vrata.
smile78
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 23:01
Hvala vam curke mojeHeart! Silno sam sam trudila staviti slikice ovdje na forum (malo mi je slabiji signal na moru...) pa me veseli da vam se sviđa ovo što sam radila.
Okić - meni je susjed nabavio neke posebne tiple jer ću ja ove male ovalne pločice stavljati vani na "dovratak" (mislim da se tako zove ona istaka oko samih vrata - moj susjed to zove šenbrana...) a visilice u sam apartman tako da sam i taj problem riješila! Wink
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2012 u 11:27
Sve je ispalo super smile55
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
Božica-baka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 03 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 193
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica-baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2012 u 17:41
I ja kažem....Taro
Na vrh
dinazg View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 30 Travanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 156
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dinazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2012 u 20:47
ovo je baš originalno, super!!
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2012 u 09:51

draga,
di si nam nestala?

hvala ti na detaljnom objašnjenju za nanošenje mađarca,
ne znam što sam toliko dugo čekala da ga isprobam...
jučer sam se konačno odvažila
i na komadu daščice dobila pukotine kakve sam sanjala...
nadam se samo da neće biti neugodnih iznenađenja
tijekom utrljavanja boje
te da ću i na radu uspjeti dobiti takve pukotine...

jedino imam osjećaj da mi je promijenio boju podloge
i da  malo vuče na onu žuto-narančastu boju stepa2...
to je moj dojam ili ipak malo promijeni boju podloge?

imam još pitanjce:

s obzirom da mora ići lak na nitro bazi
- koji bi bio najbolji a da je mat ili polusjajni (ne u spreju)
i da od njega rad ne požuti?

onaj oriđiđi za njega je visoki sjaj, a to mi ne paše...

p.s.
nadam se da uživaš u suncu i moru...
fališ nam...

smile78


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3940414243 63>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.