Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj kamenjar i vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj kamenjar i vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4041424344 70>
Korisnik
Poruka
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 12:49
Evo što je novo u povrtnjaku:
 delphinium
 euphorbia od Lili42
 barbarea od Bake Bee
 kniphofie stara postava
 digitalisi
 nova divovska kniphofia od Shashe
 ovdje se bolje vidi kolika je
 Ova biljkao ima latice ko hesperis ali cvijet je tamniji, lišće je drugačije, miris je slabiji i višlja je. Opet zagonetka.
 I kod mene napokon pillu
 Ovo je posebno draga biljka - poklon od MPK ( alstroemeria )
 lupinus
 kalifornijski mak
 Rainin geranium
 Moj "stari" geranium
 A ovo je moja radost od sjemenke do cvjetića - meconopsis cambrica
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 12:55
Ajme Horti smile39!!!! Preprekrasno....stvarno neznam šta bi izdvojila, ili realno plave delfiniume, ili krasne digitalise, tritome su prelijepe, i žuti makovi su baš posebni. Ja ih isto imam, ali su još mali, iz sjemena su, moj uzgoj Embarrassed od Silvekinog sjemena.
Clematis Piilu ti je isto prelijep, a ova boja alstromerija je stvarno posebna. Jesi to kupila gotovo? ili imaš od ranije te alstromerije da ti već cvatu? Super su.
I da ne zaboravim, suhozid je fenomenalan, a i stazica će biti baš lijepa. Pohvala za vrijedne radnike tebe i tm!
smile78
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 12:56
Prelijepe iglice, makići.. sljez, sve Smile !!!
Ps. A niš onda, moram si onda pronaći svogasmile97!!!!
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 13:03
Flavia, alstroemeria je u subotu kupljena. I hvala ti na svim pohvalama smile78
Malaluna ipak je to najsigurnije, još bi ti ja svog i poslala al nisu oni baš pouzdani, ne bi se možda više vratil a nisu moji radovi gotovi smile156
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 13:13
Super ti je Horti alstromerija, dobro si ubola Thumbs%20Up, a ovaj meconopsis cambrica je krasan, i još ako je tvoj uzgoj...svaka pohvala Clap. Procvala mi tvoja bijela campanula i arum italicumHeart!!!!! Super su!!!!
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 14:04
Mak, kniphofija - smile227 Ma sve je prekrasno!!!!!! Clap
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 16:29
Kak je leeeepooooo!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 17:13

Koja boja alstroemeria! Lijep odabir!

Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 17:20
Mislim da je Flavia sve pohvalila,predivnoClap
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 23:54
ma divnooo....alstromerije su divne a jel bi to raslo kod mene?  i lupinus je predivan ja sam ga bila kupila i bio je dao čak i cvijetak lijep al nizak i malen a ove godine uopće nije izašao Confused...ma cvijećke su ti prva liga
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 00:07
Slične alstroemerije sam i ja umalo kupila , ali je bio MM samnom i ništ od toga. Kad je on tu kupuje se samo što se može pojestiLOL

Suhozid je ok, bitno je da se vama sviđa. Izgleda da bi mogao izdržati kiše , jer je naget i to je najvažnije da pruži otpor zemlji težinom. U mom dnevniku ima link za zidanje suhozida i video.
 MM sam posjela i natjerala da gleda, ljut ali je gledaoWink

Moje tritome nikako da daju naznake za cvjetanje već drugu godinuCry, ali čekat ću da mi budu lijepe kao tvojeHug
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 06:02
Svi moji pokušaji da uzgojim mekonopsis završavali neuspjehom, (posljednje pojeli puzave nemani), pa stoga ovoga tvoga još više cijenim. Horti. Nije li ono ružičasto visoki plamenac?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 09:05
Stari geranium, pa nove boje alstromerije, predivno, uz put polje kalifornijskog maka, tako nježnog, tako samozatajnog.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 09:37
ja sve prepisujem od Trise i jos samo ovo ,tritome
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 10:04
Smrcko, lani je suhozid složen. Već je podnio dosta kiša i snijeg. Valjda sad više nema opasnosti od rušenja kad je to izdržao   

Bako Bea mislim da nije plamenac, ovoj biljci cvjetić ima četiri latice. Nema druge, morate doć osobno na uviđaj, teško je odgonetnuti po slici.

Duda, alstroemeria je više biljka za tvoje podneblje nego moje. Pogledaj u vrtu kod Otok kakve su.
I još jednom svima zahvaljujem na lijepim riječima!
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 10:52
Horti prekrasno. Cvijeće, kamenjar ali posebno divljenje je upućeno stazici.... Veliki posao ali će biti prekrasno!Thumbs%20UpClapClapClap
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 11:50
Ovdje se mogu zadržati dugo, dugo i uživati.
Krasne stare biljčice, a naravno i nove . Prekrasna boje alstromerije.

Tvoje biljčice kod mene su žive i zdrave, smjestila sam ih u vrt i sad neki imaju hostinjak, a ja imam HORTINJAK LOL
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 12:41
Bako

Otok, baš si me nasmijala s tim hortinjakom, navijam da ti bude lijep i bujan
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 13:24
Predivno je..
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 15:08
prelijepo cvijeće, ne želim ništa posebno izdvajati jer je odabir u tvojem vrtu nemoguć.
lijepi pozdravSmile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4041424344 70>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.