Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje male i velike mezimice-Dzomba
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje male i velike mezimice-Dzomba

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4041424344 48>
Korisnik
Poruka
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 12:15
Koliki jasminsmile64Predivan jesmile55
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 20:21
Alisa...Niho...Sara...Mimar...Mira021 ... Hvala Vam najljepsa!!! Tongue Sara,bilo bi lijepo kad bi imala najljepse cvijece ali i ovdje ima dvorista,sto bi mi rekli: Glava boli LOLLOL...Upoznala sam jednog gospodina koji ima preko 500 razlicitih vrsta kaktusa i dogovorili smo se da navrati do mene,da pogleda moje i da mi da koji savjet EmbarrassedEmbarrassed a usput ce mi donijeti i neko tecno gnojivo za kaktusa,koje je tesko naci na trzistu Wink...A sto se tice Jasmina,drage moje, vjerujte da mirise i na ulici Big%20smile..kad se priblizis ulaznim vratima vec se osjeca miris...evo i sad,dok pisem vama,prozor je otvoren i uzivam u mirisu Jasmina Big%20smile..stvarno je fantastican TongueTongue..

a Mimar,draga,ja cu uzivati u njegovoj ljepoti dok mogu al' znas mene,za mene su kaktusi br.1 Tongue..

Alisa,znaci u Bosni nije jos procvjetao,hm..mozda ova kisa vas zeza!?

NIho,lijepo je vidjeti te opet s nama Wink...

Mira021,bilo bi lijepo kad bi ga mogla vidjeti uzivo Tongue
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 20:28
stvarno tvoj jasmin je jedinstven,velicanstven ,ma ako ikad odem u Bresciu moram to doci videti
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 20:28
Nema veze kaj nije tvoj,glavno da možeš uživati u njemuTongue
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 20:55
Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

stvarno tvoj jasmin je jedinstven,velicanstven ,ma ako ikad odem u Bresciu moram to doci videti

 
Naravno da moras TongueTongue,kad budes dolazila,OBAVEZNO mi se javi,moras doci i kod mene Tongue...

@Mali kaktus,hvala ti najljepsa!!! TongueTongue
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 20:58
Nego danas sam izlazila napolje da slikam Nigeriu kad vidjoh da je blizu nje izrastao i ovaj cvijet...nemam pojma o Kojem je cvijetu rijec,mozda vi mi mozete pomoci...!? Inace,kao sto sam vec jednom govorila,gdje god ima rupica u plocniku komsinica s treceg sprata je posijala nesto tako da mi malo lici na dzunglu ovo nase dvoriste LOLLOL ima svega i svacega LOL ali ovaj cvijet mi se je svidio..ma jest lijepo rascvjetalo ovo nase dvoriste Big%20smile!

Evo slika:





A ovo je Nigeria...ima je doooostaaa Big%20smile:


Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 22:23
Džomba,moj jasmin još ne cvjeta,valjda mu hladno..Što se tiče ovog cvjetića,meni jako liči na neku vrstu maka...Provjeri da nije neka vrta maka..Jako dosta liči na onaj koji sam ja imala opijat,ali listovi se razliku.Onaj je imao listove velike i široke..Ili je čak neka vrsta nigelle
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 23:49
Lijepo ti je u dvorištu, a jasmin mora da miriše da ne možeš pored njega stajati Clap
život je more
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 00:36
 Jasmin - ostavlja bez daha i riječi!
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 18:43
Mak...ostavi cahuru da se osusi, da sazri na biljci...onda se javljam za semenke Wink
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 18:54
smile57
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 22:52
sledece godine imaces makova ihihi
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 22:59
Sjeme tog maka je zabranjenoLOL.Čak u nekim zemljama kazne su velike!!Ja sam ga imala prošle godine,predivan je cvjetić,ali nisam imala sreće sa sjemenkama..Opium je na svaki način,baš mami izgledomLOL Somniferum papaver -danish flag.Tako se zvao i prezivao u bakkerovom katalogu,gdje je bio i naručen.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 23:06
smile121-dođe mi da popijem kad sam kod tebe 
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2010 u 21:42
Alisa,hvala ti i izvini sto nisam prije vidjela tvoju poruku..nazalost nisam uspjela skupiti sjeme,padala je i kisa i to je to..

Nisam jos stigla pogledati kako se zove,cvijet mu je prelijep..steta sto kratko traje Smile .srecom pa sam ga uspjela slikati jer vec kad sam se vratila s posla cvijet je bio zatvoren..

















Ovdje se vidi kako se zatvara cvijet i dan poslije se pocinje susiti..


Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2010 u 21:49
Legendoooooooooooo šta reći ma svaka časttttsmile162
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2010 u 11:45
Ajme,stvarno je predivan i dobro je što postoji ta sprevica-fotić pa da se zabilježi takva lipotasmile55smile64
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2010 u 16:44
Draga naša, mak je predivan, a i ovaj cvijet kaktusa poseban.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2010 u 19:19
Ola la la,kak je lepi ovaj cvijet kaktuseka
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2010 u 19:44
Thumbs%20UpKakav cvijet kaktusa!ClapClapŠteta što je kratkog vijeka!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4041424344 48>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,187 sekundi.