Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4041424344 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 20:31
lantana kod tebe kao i uvijek sve prekrasno uređeno i cvatno- ovaj plavi dio je predivanSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 20:44
Drage moje hvala svima na ovaj dio sam potrošila puno više vremena i snage nego na moj vrt, ali kad god bi pogledala iz grnjih trasa vidjela bih tu padinu punu svega i svačega. Onda smo prvo napravili suhozide jer je to nagib toliki da ne možeš stajati, a onda smo posadili bilje koje ne treba puno zaljevati, malo maslina i voćaka i sada to nekako izgleda, iako bi ja još puno toga napravila.

Točno si Minimode primjetila plavo-ljubičasta kombinacija, ali ima i žutih perunika, bijelih irisa, nevena i puno bijelih i plavih alyssuma koji se sam rasijao.

Danas sam završavala s guljenjem trave, a bilo je stotinu makova i njih sam malo ostavila jer sam se sjtila SilveK kako ona uvijek priča o njima pa neka i njih malo.

Jedan pogled na padinu

život je more
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 20:45
Lantana, na prethodnoj stranici, gdje si poslikala dio koji nije tvoj ali ga uređuješ, sve, bar mislim, sam prepoznala osim čičindula ( valjda sam dobro napisala). Što je to?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 20:46
svaka čast s koliko ljubavi uređuješ i dijelove koji nisu tvoji ali te zato nagrađuju ljepotom
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 20:49
Joj makovi..... ja ih več par godina pokušavam dobiti iz sjemena, ali ništa. Ako nikne jako teško se razvije do biljke koja cvjeta......
Kutina? Znam da si bila za Novu godinu, mada neznam koga imaš u Kutini. A Slavonija? Ima li TM još koga tamo?
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 21:33
Kat.rea ta čičindula je jedno voće, evo ti link pa pogledaj
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=456

U Kutini živi MKS, a moj muž je prvo selo iza Ilove i to je veće Slavonija. Tamo idemo svaku zimu.

Ja se makova ne mogu rješiti još par dana pa će procvjetati, slikat ću ih za vas makoljubce.
život je more
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 21:50
Hvala Lantana na brzom odgovoru i pojašnjenju. Znači čekamo Božić za upoznavanje......Mada bi ja rado na tvoj lijepi otok, pogotovo što imam školsku kolegicu koja živim tamo negdje kod tebe, isto slavonka koja je postala bodulica Wink, ali MM kada mu spomeneš otok, duga vožnja do mora pa još i trajekt blago rečeno dobije ospice, da ne velim da mu rogovi narastu....
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 22:14
Reci ti TM, da je sada autocesta i da trajekti voze svaki sat u sezoni i uopće nema gužvi, to je jako dobro za nas i za turiste.
život je more
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 11:14
Lantana vidim da sređuješ i dalje od svog vrta. A da dođeš malo svojom čarobnom rukom k meni?Wink
 
Vjerujem da bi bilo ideja....Big%20smile
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 13:24
Draga Baka ideja bi uvijek bilo i za tvoj vrt, ali bi ja i iz tvog vrta pokupila ideja za moj vrt. Wink
život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 13:29
Uhhhhhhhhhhh a šta bi ja tek tebi i tvom vrtu bi uradilasmile232 tebe bi odmakla a ja bome u pohod
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 16:33
Draga Lantana, tvoj vrt sam pregledala od 1. do zadnje strane.
Toliko mi se svidio da sam pozeljela da ostatak zivota provedem na Bracu.
Povukla me nostalgija za nasom lijepom Hrvatskom, koju nista ne moze zamijeniti.
Kod tebe je pravi raj. Prekrasan ti je grejp, kumkvat, bugenvilija, ruze i sve ostalo, da ne nabrajam, jer trebalo bi dosta vremena za to.
Sa nestrpljenjem ocekujem nove slikice.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 09:49
Dođi Niho i prorijedi malo, presadi kaktuse i dobro meni i tebiWink
život je more
Na vrh
White View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 23 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje White Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 10:11

Srce si,stigo paketić.Kod nas već 3 dana kiša,ali evo danas sunce-kao da je znalo da će trebat to sve posadit
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 10:35
Fuksija drago mi je da ti se sviđa moj vrt i Brač, a i malo nostalgije dobro dođe za dušu. Tongue
život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 11:10
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Dođi Niho i prorijedi malo, presadi kaktuse i dobro meni i tebiWink



 WinkWink uh šta bi dala da mogu a ko zna  ali ja sam malo po uzimanju bezo---------------LOLLOLbolje ne ponavljaj 2 puta dođiEmbarrassedEmbarrassed
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 11:44
I ja sam se malo ponovila, crvena bugenvilia, na popust 50 kn, za sada ide na terasu, a ispred terase ruže u punoj cvatnji

















život je more
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 11:48
smile57divno
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 11:52
Novosti u mom kamenja u zadnjih nekoliko dana

Zlatoglavica cvate













život je more
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 12:13
prekraeno smile73
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4041424344 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.