Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mare-nostrum početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mare-nostrum početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4041424344 100>
Korisnik
Poruka
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 10:53
mare etuici su prekrasni,onaj s merlinkom mi je favoritsmile141
sta se ceka sa slikama kutijica?TongueWink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 12:01
Hvala kaća.smile79....nije merlinka nego marlen Wink
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 12:56
Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

Hvala kaća.smile79....nije merlinka nego marlen Wink

ma dajLOL....a pravo slice na ovoj sliciLOL..(pocinjem se brinuti za svoj vidTongue)
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 13:04

Ako treba šaljem ti etui.Wink.....za naočale se sama snađismile96

Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 13:12
Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

Ako treba šaljem ti etui.Wink.....za naočale se sama snađismile96


hvala mareHug,isto se nekako nadan da mi jos nece tribatLOL,da je ovo samo jedan od mojih mnogobrojnih lapsusa..ako ikad budemo birali mis lapsus nagrada mi ne ginesmile96
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 13:15
mare,gdje si nabavila toliko etuiia?
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 13:20
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

Ako treba šaljem ti etui.Wink.....za naočale se sama snađismile96


hvala mareHug,isto se nekako nadan da mi jos nece tribatLOL,da je ovo samo jedan od mojih mnogobrojnih lapsusa..ako ikad budemo birali mis lapsus nagrada mi ne ginesmile96
 
Ma draga što se tiče lapsusa a i tipfelera ja sam ti najoštrija komkurencijasmile187smile96....da mi je po kuna za svaku glupost koju sam rekla sad bi bila bogata ženaWinkLOLLOLLOL
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 13:22
Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

kod kineza,a gdje drugdjeWink......9 kn komad
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 13:25
onda ja slabo idem po dućanimaEmbarrassed
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 13:30
ne znam bas,nisam te skuzila ko tipfelericuLOL,a ni lapsuse ti nisan brojalaLOL..
iden stavljat sablone,bjeeeeeezim,ode mi vrimesmile199
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 13:43
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

ne znam bas,nisam te skuzila ko tipfelericuLOL,a ni lapsuse ti nisan brojalaLOL..
iden stavljat sablone,bjeeeeeezim,ode mi vrimesmile199

Ali zato moje uredno zbrajaš jel' tako???LOLLOLLOL

Ja mogu biti prva pratilja....LOLLOLLOL
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 14:13
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

ne znam bas,nisam te skuzila ko tipfelericuLOL,a ni lapsuse ti nisan brojalaLOL..
iden stavljat sablone,bjeeeeeezim,ode mi vrimesmile199

Ali zato moje uredno zbrajaš jel' tako???LOLLOLLOL

Ja mogu biti prva pratilja....LOLLOLLOL

sta je je,bila bi mi jaka konkurencija za prvo mistosmile96

Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 14:35
Mir curke.Wink.....stariji imaju prednost.....smile96
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 15:20
Pa šta vam je, vidite da sam napisala prva pratilja, a vi se odlučite koja će biti miss  LOL
Na vrh
jurica =) View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jurica =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 20:49
Hej Mare!Hej draga!Sve pregledala,tri puta.Oduševljena! Posebno sam tražila "Dobro jutro đezeri".A ne znam kaj mi se više sviđa,posebno mi je zapela za oko kantica...pa kutijice(plave ružice)...iznenadila si me dalje s mnoštvom ideja,ti zaista uživaš u tome!!!smile71
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 10:34
Hej Jura-bura hvala ti dragasmile79....komp ti je proradio.?....konačnosmile186
 
 
Ostala sam dužna pokazati kutije koje sam radila po narudžbi......prilično zahtjevno jer su kutije kartonske i jako ,jako sjajne i pune zakovica i metalnih rubova.....na poklopcima su printevi u A4 formatu.....a svaka kutija ima detalje koji "govore" o osobnosti vlasnika pa je tako muška kutija s galebovima a ženske s lavandom  i ružama.....razmišljala sam i o pitoricu ali kako su kutije kao lakirane nisam sigurna kako bi to uspješno napravila......nekad je manje stvarno više
 
 
 
 
 
Ovu gospođu ispred cruzera na kojem je proslavila 80 i neki rođendan će možda neki i prepoznati s tene putovanja
 
 
 
 
 
 
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 11:00
Ajme Mare, ovo je stvarno prekrasno! Ni ja ne bi dodavala pittorico, čini mi se da ove čiste linije baš pašu na ove kutije, jer mislim budući da ima i zakovica i pločica, pittorico bi bio višak (moje mišljenje) smile141
ANĐELKA
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 11:01
Love%20You Love%20You ...nema druge, nego samo gledati i uzdisati...prekrasno, prekrasno, prekrasno draga Mare... i ne znam kaj mi je bolje, tvoja enormna energija ili tvoj izniman talent kojima tako suvereno barataš i zadivljuješ nas ovako prelijepim radovima gotovo na dnevnoj bazi....moj rešpekt majstorice You%20Are%20The%20WomanYou%20Are%20The%20WomanYou%20Are%20The%20Woman
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 11:07
kutije su prekrasne i zbilja Osobne, nadam se da je M i više nego zadovoljna.
 
 
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 11:15
fantastično mare! smile94
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4041424344 100>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.