Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kod Josipe u vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kod Josipe u vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4041424344 92>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2015 u 05:00
Originalno poslano od člana ane6 ane6 napisao:

Draga Josipa, želim ti brzo ozdravljenje, da se što prije vratiš svojima i da što prije uživamo u novim slikicama tvoga vrta smile169
draga ane neznam sta me ceka i kakva ce dijagnoza biti..pregleda me svaki dan jeda dva doktora nisu nikad tako sto vidjeli...jucer na emng nisu vjerovali da memogu napeti misice bili su strpljivi da bi na kraju onako izmorena pocela u vratu i prsima da se grcim i dok zakljuci ovo se nemoze odglumiti...pogledajte ovo ovo nemoze nitko odglumiti..onda sam jos 15 min lezala i cekala da se smiri...iduci tjedan je odlucujuci...da mi bar prestane napredovati bolest bit cu zadovoljna...jvala ma iskrenim zeljama
.
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2015 u 05:04
Originalno poslano od člana rubensica rubensica napisao:

Vidis Josipa koliko divnih i dragih ljudi na CIF-u ima...
vidim mila moja...svi smo svoji kao rodjeni...predivan osjecaj podijeliti da vama svoje nedace...nikad takvo jedinstvo nisam zamisljala...volim vas sve svim srcem..molitva i vasa podrska mi daju snagu...cvijece me izvlaci na povrsinu da ne potonem...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2015 u 05:06
Originalno poslano od člana bugicaza5 bugicaza5 napisao:

Samo ti ozdravi, već ćemo se mi upoznati. smile79
jedva te cekam i na kraju onako...bit ce prilika izmislit cemo ju...puno pusa bugici mojoj...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2015 u 16:44
Draga Josipa punoooo pozdrava i glavu gori vjeruj da će sve to brzo proći čekamo te u tvom vrtu  punom tvoga cvijeća što si tako s ljubavlju sadilasmile113
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2015 u 06:35
Ane jedan moj prijatelj boluje od karcinoma..vec je 4 puta prosao operacije i kemo..on uvjek kaze njuskicu gore i nedaj se..veliki je borac i optimista samo hrabri ljude a mene ppsebno...tako i radim..njuska gore uvjek moze biti teze...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2015 u 10:38
Sve će biti u redu doći ćeš ti brzo svojima pa polako naprid uz pomoć likova stavit ćeš bolest pod kontrolu i sa likovima se da kvalitetno živiti drži se,POZZsmile78
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2015 u 06:41

i soba se pretvorila u rajski vrt...






divno je biti nekome nesto....
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2015 u 14:49
Josipa
Želi ti da taj komadić rajskog vrta
uskoro odneseš doma i puno snage i strpljenja
do tog dana
Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2015 u 21:14
Draga Josipa mislim na tebe svaki dan i nadam se da si zadovoljna sa doktirima
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2015 u 22:02
Svaki dan zavirujem na tvoje stranice da vidim što je novo... Ostavljam ti pozdrav uz želju da se sretna i zadovoljna vratiš među svoje cvijetiće.....smile71
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2015 u 04:48
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

Josipa<div id="__if72ru4sdfsdfrkjahiuyi_once" style="display:none;"><div id="__if72ru4sdfsdfruh7fewui_once" style="display:none;"><div id="__hggasdgjhsagd_once" style="display:none;">
Želi ti da taj komadić rajskog vrta
uskoro odneseš doma i puno snage i strpljenja
do tog dana
bit ce uskoro...idem nesto raditi dosta ljencarenja...nez nista jos al iskustvo i nesto samo natuknuto od doktorice pa znam uskoro se vracam..
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2015 u 04:52
Originalno poslano od člana @kaktus @kaktus napisao:

Draga Josipa mislim na tebe svaki dan i nadam se da si zadovoljna sa doktirima
jesam kaktusicu..moram samo jos sama sa sobom ostati na ti..jer puno toga se promjenilo to da mi sjedne eto me nova i bit cu zadovoljna...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2015 u 04:57
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

Svaki dan zavirujem na tvoje stranice da vidim što je novo... Ostavljam ti pozdrav uz želju da se sretna i zadovoljna vratiš među svoje cvijetiće.....smile71
radost mi je vidjeti te milice...svaki dan i ja mislim na nesto sto si mi poslala da sijem..nadam se da ce djeca znati odrzavati i da nece povenuti...eto mene brzo mozda i ovaj tjedan doma al upitno hoce li biti dijagnoza...opet kao u osjeku dobri nalazi...nadam se da ce mi mocvarac uspjeti...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2015 u 21:59
...glavu gore...i brzo nam se vrati....
...brzo će proleće, a sa njim će sve biti bolje...
"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2015 u 22:50
Josipaaaaaaaa ! Saljem ti od "tam" puuuuuno    smile79  i veeeeeeeeeliki 
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2015 u 08:08
Gute o tebi veliiikiiii hag...brzo o sretno nam se vrati...nek put bude uspjesan...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2015 u 08:12
Originalno poslano od člana arčik arčik napisao:

...glavu gore...i brzo nam se vrati....
<div id="gmessage_message_172085">
          <blockquote ="posttext restore">
               ...brzo će proleće, a sa njim će sve biti bolje...
          
     
glavica nekad malo padne nista strasno brzo se trgne...jedva cekam kuci..danas idemo..brzo je proslo...napokon...javim se sa novim biljcicama o slicicama...napokon..
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2015 u 08:13
O jedva cekam svoj cosak i svoj mir kuci...najbolje je kod kuce...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2015 u 12:12
napokon u cosku sa svoga mjesta...evo nekih noviteta koje mi je retriver sara sa zadovoljstvom pomogla odabrati...vec mi nedostaje njeno ugodno drustvo...zao mi je jer me bugica nije nasla u sobi a camelija me obradovala sa esheveriom prekrasnom...a da nepricam o vasim dobrim zeljama za brzim ozdravljenje ...evo me drage moje ja sam tu na svome mjestu gdje je najljepse...smile56


divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2015 u 13:04
bugica mila...



sara moja mudra nasa svako malo je nasla vrijeme za mene...vec mi nedostaje....Nezadovoljan



baka bea predivna nasa mila sve samo nije baka...


kukrjeci i biskupska kapica....baka bea


uz saru kupovina u mbm-u







nesto iz rasadnika sto nije puno bilo...



divno je biti nekome nesto....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4041424344 92>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.