Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj prvi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj prvi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4142434445 184>
Korisnik
Poruka
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 22:21
Šteta što si sama u toj kadi -smile164 trebala si nešto i za popiti imati blizu
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 22:26
Evo pijem Niho kavu od ječma. Trebala mi godina dana da se naviknem na nju. Navodno skida tlak, a kad tlak spadne partija spavanja .
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 22:28
Sine skine ti ga znaš kako samo ti pij i ja sam pila nekad pa ga nebi niko više podigo -------tlaksmile156
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 22:36
Šta si stvarno skinula tlak ječmom?Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 23:17
jesam i to dobro ----malo mi se na početku mutilo ali sad kad je niži pravo je lakše ga je podnijeti --samo vrućine ne podnosim jer tad mi se puno snizi ali -kad sam juče bila u vrtu -i to na jakom suncu sam radila super mi je bilo -i nisam puno osijetila promijene. Samo pij nemaš frke -ali nemoj naglo-može ti spasti puno ---- 
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2009 u 23:26
Ma napočetku mi je djelovalo, sad nisam sigurna.Meni sunce strašno smeta, ukomira me. Jesi li li ti sama pržila ječam pa pravila kavu ili si pila kupovnu? Ja trenutno pijem nešto od Franka. Trebam skinut kilažu , ali nikako neće dolje, a ja stalno gladna. Treba mi ovo, ali na usta
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 10:21

Šmrcko i ja se kod zalijevanja kao i Hana sjetim na tebe i TM.

Svaka čast pod ovakvim uvjetima uspjeti održavati ovako bogati vrt!Clap

Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 11:09
Sutra me čeka zaljevanje i plijevljenje. Moram si kakvu tabletu spida zbaviti, da stignem sve na vrijeme.smile181
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 11:16
Znaš šta je ...jedva čekam da obaviš pljevljenje i da onda napišeš šta si sve razmišljala dok si to radila...ono u stilu ma mogu ja to, samo još ovu travku...
Tvoji monolozi i tvoja razmišljanja su mi super!!!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 15:03
Ti si Smrcko neumorna, toliko energije i pazi na tlak, kod nas je jako vruće, more je 22 stupnja, kupaju se kao usred ljeta, a meni je najveći gušt oko 19 sati ići zaljevati, nije prevruće, a opet ima malo sunca. Uz tvoju volju i energiju bit će ovo prekrasan vrt.
život je more
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 18:29
Hvala vam na podršcismile79.
Treba mi  još da nakon svega vrt propadne zbog suše, stvarno bi bila vesela.
Danas me obradovala konstatacija sestre( na fizikalnoj ter.) da će biti kiše, zato što joj se kosa kovrdža. Valjda kad se povećava vlažnost zraka.
 Najavili su pad temperatura za 10 stupnjeva. Daj Bože,ovo je pretjeralo.

Najgore mi je što za plijevljenje moram čekati da sunce oslabi da bi zaljevala, jer na suhoj zemlji se neda plijeviti. Ako bude kiša sutra  bit će super.Clap
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 19:06
Smrcko vidim ja da kod tebe ima svega ono povrće ti je super,ima i kod mene što za plijeviti,ali je malo vruće pa se nadam kiši kao i ti!!!Grah ti lijepo napreduje bit će pucanja!!Wink
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 19:18
Joj nadam se da išta bude od povrtaljki kako treba. Ovo mi je prva ozbiljna sjetva. Svaki savjet je dobrodošao. Teško je kad si početnik. Moram si zbaviti bilježnicu i zapisivati savjete, do iduće godine ću zaboraviti sve.

Bit će dobro , samo da kod plijevljenja potrefim otpad , a ne biljke koje sam sadilaLOLLOL
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 19:28

samo nemoj kao medo kad je jeo kruške...ova nije popišana ...ni ova ..i na kraju nije ostalo ništa...smile156tako niti tvojih biljćica
uslikaj  prije i poslije
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 19:33
Te slike prije i poslije se najviše bojim. Kad sam plijevila jedan dio, koji nije iz određenih razloga slikanWink, nije puno toga niti ostaloLOLLOLLOL.
U jednom dijelu cvijetnjaka sam ostavila biljku za koju sumnjam da je cvijet, tko zna što će nići iz te biljke. Možda na kraju balade bude višestrukosmile39
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 21:02
Jako ti je lijep povrtnjak.
Kod tebe salvie vec cvjetaju, a kod mene imaju tek 2 listica.
Ovaj grmic sto cvjeta bijelo, takvu ja imam zivu ogradu oko cijele kuce. Bude prekrasno, kada procvjeta , sve se bijeli, kao pahulje snijega.
Vidim da i ti svasta imas u vrtu; cvijece, grmove, povrce.
Vrt ti je svaki dan ljepsi i ljepsi.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 21:40
Hvala Fuksijica smile78.

Salvije sam kupila, tako da su već bile odrasle biljke pred cvatnju, samo su čekale ovo toplije vrijeme. Čini mi se da sam ih podavno posadila.

Taj grmić je spirea, ali jednocvjetnica znači kad ocvjeta do iduće godine nema više. A čini mi se da sam negdje pročitala da ima mjesečarka, koja cvjeta cijelo ljeto. Grmić je cakani , ali je još malecak, valjda od te klime ne raste brzoEmbarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 22:07
smile115-to ja moram vidijeti
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 22:13

Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 22:16
ja se pripremam spavati a ti mi razbiješ sansmile156
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4142434445 184>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.