Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - maslina55-što radim kad ne radim
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


maslina55-što radim kad ne radim

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4142434445 54>
Korisnik
Poruka
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 15:57
Potpisujem Natašu u cijelosti.
Sretan rođendan! smile99
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 14:39
...draga Maslina, i meni se spetljao jezik i ne mogu ništa pametnije reći nego da sam jednostavno i ponovno oduševljena tvojim umjetničkim promišljanjem, načinom na koji zaokružuješ cjelinu i daješ potpuno novi smisao ljepljenju salveta na predmete.... nevjerojatna kolekcija, puna tvog "rukopisa", a lavanda skoro da miriši kroz ekran... duboko poštovanje majstorice You%20Are%20The%20Woman
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2010 u 23:30
Morske kutijice i tanjurići dobro odrađeni,a kolekcija "LAVANDA"je očaravajuća i odiše elegancijom,barem meni.
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2010 u 17:02
Curke moje drage,evo malo prekida ljetovanja ,tek da vam stavim neke sličice i obavim neke poslove u metropoli!

Sličice naravno morske!!!










Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2010 u 17:51



Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2010 u 18:04




Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2010 u 18:05
...i jedna zaostala vrečica s lavandom

Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2010 u 18:30
joj koliko predivnih radova, jednostavno sam ostala bez teksta, ma sve je prekokrasnosmile94
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2010 u 18:51
I ja na odmoru, ponekad se priključim i obavezno pogledam šta ima kod tebe novo i uvijek se iznova oduševim smile141
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2010 u 19:40
Odlično!
Prekrasni morski suveniri
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2010 u 21:25
olivo draga,svojim radovima si mi uljepsala dan.. divno.
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2010 u 00:13
...Maslina draga, ovo sve skupa je čarobna morska bajka...prelijepa, nestvarna, fascinantna.... majstorice još jednom duboki naklon
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2010 u 19:26
smile227 kako dobri radovi sa morskim motivima, predobrooooooo!!!!
Na vrh
caca5 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2010
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 608
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje caca5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2010 u 19:29
Ovo je zaista superrrrr! Svaka castsmile55
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2010 u 23:47
Ja ne znam šta bi rekla!
Kod ove masline uvik nešto nezanimljivo, dosadno,...ma to se više ne može gledat-strašno, strašno!

A sad ozbiljno:

koliko ti mašte imaš ja se ne mogu isčudit , a o izvedbi
je zaista više suvišno ponavljat koliko je
sve što napraviš ne dobro, nego savršeno.

Jednostavno obožavam tvoju galeriju-zaista iskreno!

Ali, ajme meni, ja ću harakiriiii naaapraviiiittt!!!!
Tvome se nivou jednostavno nemoguće približit.

Svi mi napredujemo i učimo kroz tuđe i svoje radove,
ali ti ipak spadaš u one posebne koji su bili u prvom redu kad je Bog ovaj talent dijelio.

A ja, kako kasnim inače, tako sam i tada,pa se nisam uspila progurat do prvog reda    
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2010 u 09:45
mumica , Elza Buba , OTOK , sarita banana , Primavera , Biljana 59 , caca5 hvala za posjet i divne komentare a tebi ,maredelmare ,moram reći da pretjeruješ    ,iako moram reći da mi raste ego    !!!

I tko mi to govori, netko onaj tko , čega god se takne , uspjeva...    
Tim više sam počašćena i zahvaljujem , pivo ne volim ali zato...    

Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2010 u 09:58
Sad ozbiljno,potrudila sam se fotkati jer večine stvari više nema kod mene.Nije mi ni bila namjera ove godine prodaja ,samo uređenje malog ateljea(trenutno u kominu) al poklonila sam jedan od mojih satova u novootvoreni dućančić sapuna od maslinovog ulja koji drže moji prijatelji a oni su opet svakog tko se interesirao slali meni i tak , na crnjaka,kak sam sa pola sela rodbina to su uglavnom oni i pokupovali jer ih mnogo živi po Americi i Australiji puca ih nostalgija na ulje i masline i more ofkors!

Veliki dio nisam stigla ni poslikati al prala me ona logika,ja mogu sebi uvijek napraviti a oni idu i tko zna kad će opet...bla,bla ,šmrc...puno sam i poklonila i sad nemam ništa ali imam cijelu godinu pred sobom da napravin sve ponovno.I imam slike...i love za materijal!
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2010 u 20:52
Bilo bi čudo da nisi prodala, jer sve ti je prelijepo.
Samo za usporedbu, bila sam nedugo u Švici i naravno, uvijek prvo prošnjuham gdje ima salvete i u jednom dućanu ugledam omanji tanjur sa ribicama, jeste da je lijep, ali ništa u usporedbi sa stvarima koje vidim na našem forumu.
Cijena 50 franaka, to je oko 250 kuna.
Tanjur je skroz jednostavan, nalijepljeno nekoliko ribica i jednobojna podloga, a za većinu naših radova teško nađeš kupca i još si sretan da pokriješ materijal, ali mi to svakako radimo iz ljubavi, zar ne?
 
Salvetu sa ribicama sam kupila!
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2010 u 00:25
-draga maslina55 čestitam na prodaji i zaradi,svaka čast,sve me oduševilo
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2010 u 18:06
Hvala ElzaBuba,KIKA 56!!!

Skraćujem vrijeme do odlaska ...





Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4142434445 54>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.