Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mare-nostrum početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mare-nostrum početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4142434445 100>
Korisnik
Poruka
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 11:48
u zivotu je važno imati dvije stvari: ideju i nekog da je oživotvori. E sad... fučkaš ideju ako ostane u tvojoj glavi! Ali kad nađeš super-majstora koji je u stanju izvesti sve, baš sve što si zamislio - pa još i više od toga - onda nastane pravo remek-djelo! A ove kutije baš to i jesu! Nisam ni sumnjala da če biti dobro - inače se ne bi u to ni upuštala - ali da če biti ovako dobro nisam očekivala! toliko mi se sviđe da bi najrađe sve zadržala sebi Wink. A kako su reagirali oni kojima je namijenjeno javim kad prođe Badnjak Tongue. Mare, od srca ti hvala!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 11:51
a da! sama si kriva što već naviru nove ideje smile72
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 12:29
Drage moje Anđelka,Primavera,Rosa hvala vam od srca....svaka pohvala mom radu  me tjera dalje i budi u meni novu inspiracijusmile79smile79smile184
Tija tebi ,koja nisi čest gost na našim stranicama,posebno hvala što si pokazala interes  i pogledala kutije o kojima si dosad samo čulasmile79
A tebi draga Hamara hvala na lijepim riječima koje imaju još veći značaj jer znam da si uz supruga slikara imala prilike živjeti umjetnost......a zahvaljujući kutijama i sama sam bogatija za jedno novo prijateljstvo ( a nadam se i ponekoj partiji canaste Wink)
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 12:34
Mare draga kutije su ti prekrasno fanstastične, svaka čast majstorice smile58
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 13:02
 kakve divne kutije i slažem se s tobom da je koji put manje zapravo više,a kod ovih tvojih kutija je taman toliko koliko treba
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 13:16
 ( a nadam se i ponekoj partiji canaste Wink)
[/QUOTE]
joj ne mogu dočekati!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 13:41
Za ovo zaslužuješ smile55smile55smile55za svaku kutiju po jedan aplauz
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 15:52
AAA to je Hamarina mama ili sam ja provala stoljeća? Kutijice su fenomenalne
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 18:14
Mare uletim ja često k "tebi" i divim se tvojim radovima, samo "trag" ne ostavljamWink
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 18:34
Iskreno divljenje i za ideju i izvedbu. Nemam riječismile55smile55
Na vrh
Jurica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 234
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jurica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 19:46
Mare,evo skočila pogledati kutije o kojima si mi pričala,krasno draga!!!Napravila ono o čemu smo pričale,sad sam pod Jurica(valjda se kuži,samo nema =))I uvijek me iznenadiš lijepim stvarima iz svoje radionice!!!
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 23:50
baš ste me razveselile svojim komentarimasmile72
Dorina za tebe velika pusa  uvijek me potakneš da radim daljesmile79
File slažem se s tobom ali nekad je zaista teško ne dodati još nešto,kao da popunim praznine....pokušavam to izbjeći ali nekad se zanesemsmile79
Otok hvala za tolike biseve,drago mi je da ti se kutije sviđajusmile79
Smrcko ne brini nisi provala stoljeća,još te i oči i pamčenje dobro služismile73
Tija znam ja kako je to ....i sama  često šetam vrtovima a na kraju zaboravim šta sam sve pogledala i odem bez "traga"smile100
Jurice,ti si moja draga i vesela djevojčica,i uvijek mi je drago vidjeti te i ovdjesmile79
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 10:38
Zatvaram butigu do iza Božića......smile145
na tanjuru mi je malo boja pobjegla ispod trakeConfused.....ali to sam sebi radila pa.....
 
 
 
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 10:44
mare, nemam riječi. smile55smile55
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 10:47
savršeno! Kako si radila ove precizne pruge? Sa onom ljepilnom trakom za rubove ili??? Tako ti je lijepo krenulo da je šteta stati. Hoćemo još!!!!smile133
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 10:48
Mare svaki me put iznova razveseliš svojim radovima. Meni su oba savršenstvo a tanjur je prekrasan. smile93
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 11:18
More hvala dragasmile79
Felina hvala smile72da za pruge sam koristila pic traku.
I tanjur i etuie sam radila za sebe....za slučaj da ne dobijem ništa pod bor lijepo ću ih zamotati Wink i na Božić se jako iznenaditi poklonimasmile39smile151
Dorina volim tvoje komentaresmile73
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 11:25
 odlična ideja za poklon a i poklon ti je odličan smile112
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 11:35
Jel tako File?Wink ma ja sama najbolje znam šta mi trebaThumbs%20Up
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 12:27
wow,ovo je fantać! tanjur je tako dobar,da nema onog cvjeća eno teme iz crtića bubimir,a etuii su cakan,meni  je onaj sa kockicama naj naj
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4142434445 100>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,283 sekundi.