Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slavica - moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slavica - moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4142434445 55>
Korisnik
Poruka
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 23:00


 

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 23:07

i još malo radova!Sutra imamo postavu  a u petak je otvaranje Božićnog sajma koji će trajati do 23.12(a ja sam već sad umorna) a kako još i radim bit će to cjelodnevno izbivanje od kuće,manje ću radit a ako budem onda će to biti zadane teme koje ne volim!ipak ću se truditi da vas virnem i budem u toku!smile79

Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 23:47
Draga Slave izdrzi,zelim ti uspjeh na sajmu.smile106
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 12:17
Sretno i beričetno na sajmu.
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 13:01
radovi su ti predivni Slave moja, sigurno će biti uspjeha na sajmu jer takve ljepote nema po kineskim dućanima, velika pusa i sretno
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 20:00
Slavice ma radovi su ti super. Reci gdje si nabavila ove prelijepe salveta.
Na vrh
Bi-Biljana View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 702
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bi-Biljana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 20:13
"majka s djetetom" smile89, posebna je. sretno i uspješno na sajmu! izdrži!
Mi žene smo anđeli. Ako nam polomite krila, i dalje letimo - na metli....jer smo fleksibilne.
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 22:34
Hvala vam od srca!drage moje  večeras smo postavili radove,sutra još nešto malo priprema prije svečanog otvaranja i evo pozivam sve koji su bliže da nas povire,sutra je otvaranje u K.STAROM (kula Čipiko) u 18 sati.Sajam traje do23.12,svaki dan od 8-19 sati (i Maredelmare je tamo),bit će zabavno!
Tatjana ne znam na koje salvete ti misliš,ja dosta koristim printeve koje nalazim na onim stranicama koje nam je Kaća dala,na mojim visilicama sve one slatke curice su printevi,majka i djete je print,one ikone su rižin papir!
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 23:23
Kako polakirate printeve? Svojevremeno sam nešto isprobavala s printanjem (na inc jet printeru), još bih nekako i uspjela zalijepiti da se ne razlije ali bi mi se pri lakiranju sve zamutilo. Uskoro se vraćam na posao a tamo imam laser u boji. Bit će tada motiva, baš se veselim. Jedino će vremena za decoupage biti puno manje.
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2010 u 21:50
Sretno Vam bilo svima skupa i prodajte što više ovih prekrasnih radova. Prekrasna slika s majkom i djetetom no stihovi majci su me dirnuli do suza        . Jedva čekamo povratne informacije sa sajma a i pokoja slika...     
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 13:42
odlični radovi smile141 i puno sreće na izložbi da se sto vise radova proda smile169
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 20:27
hvala Gogs,hvala Rosice !sinoć smo otvorili,ako se bude prodavalo kao sinoć,bit će dobro,ma nije baš ni bitno,nek prodamo dovoljno za pokriti troškove uloženog materijala!gušti su gušti!tako ovdje kažu!Mima,dogodilo mi se par puta da uništim rad zbog lakiranja printa,nekad bude ok (lak,onaj prvi sloj mora biti tanak,tanak da ne smoči papir)zato ti ja sada kad radim print ,samo print premažem sa AQUA KLARLACK (marabu-proizvođač) i kad mi se osuši onda bez straha lakiram.i to je to!smile79
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2010 u 22:01






Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2010 u 22:06

Ovo sam poslikala prije nego sam odnijela danas u Kaštela.one prve kuglice su ogromne a one druge su standardne,male. i napravila sam nekoliko zdjelica što vidite iz priložesmile79nog!

Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2010 u 23:49
kuglice su krasne,tako veselesmile169
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2010 u 13:18
Majstorice pa ovo što si pokazala je perfektno.
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2010 u 16:32
jednostavno me ostavljaš bez daha, sve je tako divno i romantično, pusa
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2011 u 21:19

Slavice gdje si,često povirim kod tebe ali tebe ni u tragovima.Javi se,nedostaješ nam.Velika pusa !smile78

*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2011 u 20:56


 
 
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2011 u 21:07
Evo mene nakon duuugo vremena,jedva sam našla svoju galeriju!Malo sam se ulijenila a malo su me druge obaveze odvukle od mojih saletica i boja.Pripremila sam dosta toga za napraviti ali nije dobro toliko dugo ne raditi,strašno je teško početi a onda kad se krene ide.ovo su slike na platnu,rađene u kombinaciji printa,boje .Stihovi su ti koji su me vukli da ih nekako stavim,koliko sam to uspješno uspjela Vi procjenite!Hvala svima koji su bili na mojim stranicama dok sam ja bila odsutna.Nadam se da ću sada imati više vremena da povirim na sve stranice jer vidim da ste bili jako vrijedni!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4142434445 55>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,283 sekundi.