Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj novi dom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj novi dom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4142434445 151>
Korisnik
Poruka
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 10:22
Ja mislim da su to svrake, imam i ja dva para oko kuće, prije su mi htjele kljucati (nove) drvene prozore, a sad su valjda na dijeti...

Ja imam ptičice u garaži, izlegle su dok smo mi bili na godišnjem, neke smećkasto sive, sa bakreno smeđim repićem, ima ih 4.
Inače, na garaži je jedino otvoren bio prozor tak da je iznenađenje bilo veliko.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 10:23
Posijan još u travnju, daleko je od svoje prave visine, ali ipak je počeo cvasti - vrtni slak Very%20Happy


Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 10:23
Makar je još malena i dalje će me veseliti cvjetovima Very%20Happy


Time is something you can never get back..
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 10:25
Jel bi to bila svraka??

http://static01.dernek.ba/blogslikevelike/2246332-108739.jpg

ne znam kako staviti link da se odmah otvori.Embarrassed

 
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 10:26
Originalno poslano od člana antonija antonija napisao:

prekrasan ti je vrt, a naročito me oduševio panj sa čuvarkućom!
Hvala ti Antonija, nažalost morat ću dio čuvarkuća prebaciti u kamenjar, nemaju se gdje širiti Embarrassed
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 10:27
Originalno poslano od člana waterlily waterlily napisao:

Jel bi to bila svraka??

http://static01.dernek.ba/blogslikevelike/2246332-108739.jpg
Morala sam ti "dovršiti" sliku da bih vidjela


Možda bi to mogla biti ona, samo nema plava krila i mislim da je ipak dosta veća ova moja gošća
Rolling%20Eyes
Time is something you can never get back..
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 10:28
Hvala ti, kak si to uspjela? Ja nikak nisam mogla...evo i perje se presijava...
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 10:31
Originalno poslano od člana waterlily waterlily napisao:

Hvala ti, kak si to uspjela? Ja nikak nisam mogla...evo i perje se presijava...
da ne zachatavamo temu, objasnit ću ti na pp Wink
Time is something you can never get back..
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 10:31
Misty, i ja zavirila k tebi - i ptičica me baš razveselila, iako nije "tvoja" Smile
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 10:53
Dogovoreno Misty, u rano proljeće šaljem "djevojačko oko". Lijepo će se uklopiti u tvoj "čipkasti" nježni vrt.Pišem u notes da ne zaboravim!Wink
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 10:55
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Dogovoreno Misty, u rano proljeće šaljem "djevojačko oko". Lijepo će se uklopiti u tvoj "čipkasti" nježni vrt.Pišem u notes da ne zaboravim!Wink
Hvala ti draga, od srca! smile78
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 10:58
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Misty, i ja zavirila k tebi - i ptičica me baš razveselila, iako nije "tvoja" Smile
Ma ja ih volim gledati slobodne! Ove zime sam im ostavljala mrvice kruha na dasci na balkonu, dolazile su, papale i odlazile. Sad imaju hrane svuda, ali neke još dolaze Wink
Time is something you can never get back..
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 11:27
S užitkom dođem na ove tvoje stranice jer se o svakom cvjeteku priča s toliko ljubavi! A mnogi bi prošli pokraj, ne obazirući se! To je vrlina koju danas mnogi ljudi nemaju ili su ju jednostavno  izgubili!Clap
Ovaj cvijet nije kamilica već nigela ili crnika. Sama se zasijava i druge godine imat ćeš ju puni vrt! Nježan i lijep cvijetak!
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 11:34
bergenija sad to znam, a posijala sam je i ne znajući kako je nježna i prelijepa! Posebno me veseli da se sama rasijava i da ću je imati i dogodine!  
Time is something you can never get back..
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 12:49
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

Mira i mene je bilo oduševilo i tako s kamilicom, a pogledaj sad tu moju čupkicu Smile
Jedino, moram se pravdati lošim fotićem
jer ova slika ni približno ne pokazuje ljepotu tirkizno plavih cvjetića koji su prekrili moju čipkicu Sad


Ma predivno ne samo cvjetići nego i ta mrežica od listića,a u murteli češ uživatiTongue mene kad boli glava uberem listić i udišem  miris i za čas prođe WinkA ruža ti je prekrasnaClap

Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2010 u 23:47
Konačno sam uspjela pregledati ove tvoje stranice koje odišu tolikom ljubavi za svaki cvjetak. Koliko vidim ti si jedna jako senzibilna duša koja je uspjela unatoč godinama ( to kažeš ti) i svim životnim problemima zadržati dijete u sebi i veseliti se svakom stvoru, svakom cvijetu, pa i travi koja se doseli u tvoj vrt smile141. Kažeš da je vrt bio zapušten, a ja bih rekla s razlogom, jer je čekao na tebe, kao i kuća u mirnom dijelu Slavonije koju si ti učinila svojim domom. Dok čitam kako se veseliš samoniklom bilju pada mi na pamet kako bi bilo krasno jedan dio travnjaka zasijati sa mješavinom cvjetnica, mislim da se to zove ukrasna livada ili tako nekako...
Onaj tvoj panj sa čuvarkućama je naprosto prekrasan. Šta se dogodilo sa bazgom sa početka tvoje teme, one što je izrasla ispod loze? Jeli živa?
Nisam sigurna jesam li dobro vidjela, jesi ti gliciniju posadila u jednu od žardinjera? Ako jesi, bilo bi dobro da ju u jesen izvadiš i posadiš u zemlju jer ona ima jako invazivno korijenje, a bilo bi šteta da ti uništi te unikatne žardinjere. Ruža je preprekrasna.
 ovo bih rekla po listu da je vrtni sljez, ne slak...
Čipka od nigele ili crnjike je prekrasna, a ono što ima sličan čipkasti list, što si isto rekla da neznaš što je je cosmos ( u roza boji).
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 00:16
Ugodno je prošetati tvojim vrtekom. Posebno me oduševi veselje i radost kojom popratiš svaki cvijetić, ptičicu. Zaista u tebi živi mala djevojčica kojoj je
sve novo pravo iznenadjenje......ClapClapClap Uživam zajedno s tobom u svakoj novini.....

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 00:44
Heart
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

Eh da mi je jedan dobar fotić pa da vam mogu pokazati svoje cvijeće u punom sjaju! Ali trebat ću pričekati bolja vremena za to Sad

Murtila je počela cvasti, nježnim lila cvjetićima, zanimljivo je kod nje što joj listovi mirišu intezivnije nego cvijetići Very%20Happy



Zbog lošeg fotića i možda pozadine, ali i nedovoljno moje vještine, označila sam joj cvat koji možda ne biste ni primijetili bez toga Sad


 
Znaš šta? Misty-da ti si jedno totalno smile170 biće! Opet si me izbacila iz orbite, nasmijala me, opozitivila ... sve ... sa  svojom neposrednošću i stavom! Stvarno volim doći do tebe  
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 09:42
Draga kat.rea, iza tog oduševljenja prirodom stoji jedna priča prepuna trke, odgovornosti, nemira i svega još, u kojoj nisam nikada imala vremena stvarno vidjeti svijet oko sebe. Zato sam sve presjekla odlukom da se preselim daleko, u kuću gdje ću imati prilike osjetiti sebe i dom. Zato me svaki cvijetak toliko usrećuje!
Ono slak - sljez bio je moj lapsus Embarrassed
Glicinija je u jednoj vrsti žardinjere ali velike, imat će dovoljno prostora i zemlje kad se krene širiti, a travnjak vapi za nekim lijepim grmovima (tako sam u početku zamislila), ali trebam ih još uzgojiti. Smile
Bazgicu sam bila preselila u prednji vrt, ali ju je nepažnjom pokosio susjed koji me htio osloboditi trave (u dogovoru s mojim sinom) Unhappy
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 09:46
Originalno poslano od člana Lora Lora napisao:

Ugodno je prošetati tvojim vrtekom. Posebno me oduševi veselje i radost kojom popratiš svaki cvijetić, ptičicu. Zaista u tebi živi mala djevojčica kojoj je
sve novo pravo iznenadjenje......ClapClapClap Uživam zajedno s tobom u svakoj novini.....
Istina, sve mi je ovo novo, u svemu napokon mogu uživati! Baš kao da sam u raju, svijet je konačno daleko...
Time is something you can never get back..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4142434445 151>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,484 sekundi.