Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali gradski vrt - 2
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali gradski vrt - 2

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4142434445 78>
Korisnik
Poruka
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 14:49
Biljčica zvana Tija ide na put,treba joj putovnica,ma super,vidim da ideš drugim forumašima u posjet,dobar razlog,al mi čekamo slikicu procvalog cvjeteka u vrtu.Tongue
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 14:58
Sve pohvale fotografu! Ali i vrijednim rukama koje uzgajaju ove divne biljke :)
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 15:21
E ovak, sjećate se one izložbe na koju sam vas zvala? Bio je prilog u Euromagazinu na HTV-u http://www.youtube.com/watch?v=MJBibUn7DHQ.
 
 
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 19:19

Jesam li ga nepristojna ni goste pozdravila nisam. Hvala na posjeti i lijepim riječima. Kaktuse nisam stigla danas ispuniti obećanje...ostaje mi za sutra.

Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 21:38
Krasne slikice Tija! Thumbs%20Up
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 10:02
Hvala Miro!
 
crveni kaputić u filmiću je moj Wink zaboravih napomenuti
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 10:08
jucer sam pregledala,al nisam vidjela crveni kaputic,sad sam te spazila
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 11:44
Sad sam i ja tražila i uspješno našla crveni kaputić!
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 13:05
Thumbs%20Up za fotografe a crvenom kaputiću hvala za filmić smile186
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 14:27
Crveni kaputić se zahvaljuje Wink ........
 
Svi su tak nekako "čudno" raspoloženi i onda me još ubije ova stvar s radia Parni valjak, Trebaš mi
 

Mogla si i bolje proći
nemam mnogo da ti dam
ne znam što mi nosi sutra
samo jedno znam
da trebaš mi
molim te ne odlazi jer trebaš mi
ajde se predomisli

Ima tako nekih dana
ne znam što sa sobom
zadnja stvar što želim
svađe su sa tobom

Oprosti što ponekad ne biram riječi
ja ne mislim tako
ti znaš da trebaš mi
molim te ne odlazi jer trebaš mi
ajde se predomisli

Pitaš dal će naša ljubav trajati
Ne znam, budi uz neme
tako, tako ćemo saznati

Ja, ja, pomalo sam umoran
ja, ja dušo suviše sam nervozan
Oprosti što ponekad ne biram riječi
ja ne mislim tako
ti znaš da trebaš mi
molim te ne odlazi jer trebaš mi
ajde se predomisli jer trebaš mi
molim te ne odlazi jer trebaš mi
ajde se predomisli jer trebaš mi
Trebaš mi
Ajde, ajde se predomisli
Trebaš mi

 
 
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 16:27
Konačno su procvali i konačno su uslikani! Počelo je to dugo iščekivano proljeće i kod mene u vrteku.
 
 
 
 
 
....zbilja već je bilo vrijeme da se zima polako ode, a da dođe to moje proljeće.....
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 16:38
A, joj Tija, a ja još čekam naznake proljeća.
Lijepo je vidjeti prve znakove buđenja!
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 17:07
Ja sam već mislila da jedino kod mene ništ ne cvate, svi se nešto hvale a ja ništ.
 
 
Danas kad postajem Guru dajem časnu vrtlarsku riječ da ću marljivo učiti i raditi te  poštovati pametnije na ovom forumu I biti dobar član koji poštuje pravila. Da ću voljet sve narode i narodnosti na ovom forumu.
 
 
.....ali i dalje sam neukroćena biljčica Wink
 
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 17:26
No konačno si stavila slikicu,znači dogodine mogu očekivati da i kod mene nešto tako lijepo procvate u vrtu.Tongue
 
Ej,cvjetni guru,aj sad kad si promovirana u gurua moraš i ti učiti druge,a da budeš neukročena,i to ti dobro stoji.Clap
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 17:51
bravo za cvjetnog guruaClap< id="gwProxy" ="">< ="if(of(jsCall)==''){jsCall();}else{setTimeout('jsCall()',500);}" id="jsProxy" ="">
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 18:10
Hvala, Hvala!!!
 
Mali kaktus ja se nedam ukrotiti samo tako.
 
Meni se sve zvijezde moraju poklopiti da stavim fotke gore Wink. Kukurjeci budu i tebe razveselili druge godine.
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 22:15
Unrestrained forever! ...
Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 22:49
Pozdrav crvenom kaputiću  Wink olias cvijetnom guruu i proljeću pristiglom u vašem vrtu,ja ljubomorna kod mene još niš ! 
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 23:04
Čestitke guru-u, fotografu sve 5, slike su prava umjetnost, a vjesnici proljeća podižu raspoloženje!
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2011 u 01:50
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

 
 
Danas kad postajem Guru dajem časnu vrtlarsku riječ da ću marljivo učiti i raditi te  poštovati pametnije na ovom forumu I biti dobar član koji poštuje pravila. Da ću voljet sve narode i narodnosti na ovom forumu.
 
 
.....ali i dalje sam neukroćena biljčica Wink
 
Čestitke draga Tija! I ja, upravo sa 1000 postova postala "odrastao grm"
smile73
Rijeka

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4142434445 78>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.