Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj medvjeđi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj medvjeđi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4142434445 83>
Korisnik
Poruka
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2010 u 17:12
Baka izgleda da bum se moral pripazit, al nedam se sam tak! okružen ljudima koji me vole, visoko uzdignute glave i pun želje da sve ovo prođe i da nastavim dalje punim plićima i ispravljene kitchme nema me što zaustaviti. Ja sam uvjeren da bu ovo uskoro prošlo i da sam ja u vrtu već za pra dana. Ma fakat je bilo dosta zabušavanja, a danas sam se zaprijetio ovoj svojoj grbi da se ima popravit il ću je ja popravit :)

Bi Biljana hvala na odvojenom vremenu i pohvali. i jesam (nimalo skromno, znam) ponosan na sebe i svoj uradak. Nije to još ništa, sad sam ja tek nezaustavljiv!
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2010 u 18:52
i tak, kako rekoh, ja se primio mao posla i posadio neke od biljaka sobivenih u zadnjih mjesec dana koje provedoh u kontemplaciji ;)

Jčer dobivena Juca od Waterlilly



Hosta dobivena od Bake Bee davno davno..



Duuugo tražena Bergenija jučer dobivena od GogeZg



Pampas zbog kojeg je Bigmamin muž skoro ostal bez ruke



pa onda jedna skupna



Konačno prvi Cosmosi, baš su mi lepi :)



Gazanije su mi super i kad ocvatu, baš dekorativno izgledaju ovak kuglaste. Ovu zečju djetelinu namjerno nisam plijevio jer mi baš paše uz zečje uši, pravi mali zečinjak



ovdje je nekoliko noviteta sa jučerašnje kave, phox i potentila na ukorjenjivanju pa drvceta sa prošle kavice i nekoliko grbavih vrbica koje su pustile korijen u roku pod tjedan dana i sad su u zemlji do jeseni kad će pronaći svoje mjesto pod suncem



Mini suncokreti su sve rascvateniji



i za kraj srednji suncokreti leđima okrenuti suncu koje je zarobila šljiva...


Ergo, to je to za danas. dosta radova na polju za ovaj dan
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2010 u 19:03
malo razgibavanja i kopanja po vrtu nikome ne može naškoditi, naročito kada se sade tako lijepi primjerci koje odmah imaš kaj vidjeti. Samo tako nastavi, svaki dan nekoliko teglica isprazniš, nema bolje terapije i ništa ne košta.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2010 u 22:07
medek, počeo si rasadnik seliti u vrtek, bome bu bilo posla Wink
malo po malo i budeš ti to priveo kraju, samo bez forsiranja Wink
uspjela sam za svega par cvijećki zapamtiti naziv, a među njima je i gailardija koja je kod tebe prekokrasna (ne gazanija WinkBig%20smile meni je ta cvijećka prekrasna i najrađe bih s njom cijeli vrt obrubila smile39
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2010 u 07:00
Saro sa svime rečenim se slažem.

Konte posla ima, a i novi plan je u tijeku pa bu sad dio vrteka i napred. Hvala ti za naziv, znal sam da je na G :). A kaj buš, dok ja popamtim sve kak se zove bu malo vremena prošlo...
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2010 u 07:13
Baš sam htjela vrištati:"a gdje su slikice"a ono evo ih i baš se radujemClapGilardija i cosmos su ti baš lipi,a i svi noviteti koje si dobio,a i suncokreti su ti prva ligaThumbs%20Up
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2010 u 13:52
Hvala Miro! Je i meni su baš ušeč svi!
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2010 u 13:54
dokle ti  misliš sa novim biljkama jojjjjjjjjjjjj ma svaka čast nemam rijeći samo tako nastavi 
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2010 u 14:43
siri se broj biljaka ,divan izbor
Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2010 u 17:45
opppaaa.netko se primio posla.Winkposlije onih uputa o pozama i tabletica malo si živnuo i ti i tvoj vrtek.LOLLOLLOL

nadam se da će ti se bergenija razrasti.ona voli biti u sjeni,ali ti to već znaš.Tongue

Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2010 u 17:51
Aha, krenulo te bockanje novih reznica, sadnica! Koje zadovljstvo! 
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2010 u 19:08
a nema ništa novoga?
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2010 u 20:20
Niho svašta se novo donijelo, samo ja nikak da krenem sadit, ali bude to sad kad se ja osjećam malo bolje krenulo...

Gio, da vidiš kaj još čeka na sadnju...

Goga u tijeku je nabava knjige tak da mogu delat bolje, a možda nabavim i audio zapis, nikad ne znaš kaj se more desit dok kopaš na vrtu ;)

Hoya, je, veliko je zadovoljstvo i još kad vidiš kak se fino uklopi...

Saro, novoga ima kak ne? samo da se ja pokrenem
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2010 u 07:42
Krasni noviteti Medo, a zečje uhice baš pašu u kamenjar! Kod tebe sve nešto čudno, suncokreti koji okreću leđa suncu, kuglaste gazanije??? Shocked
Time is something you can never get back..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2010 u 08:28
Medo, super su nove sadnice, kozmosi, suncokreti, baš slatko.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2010 u 09:23
Ide to tebi, ide!
Tak je to na kavicama, dobiš biljke i onda grba zezala, ne zezala, moraš posaditi.Wink
Baš te lijepo pratiti kroz tvoj vrt!Clap
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2010 u 14:35
Bravo Medo, kreće se  kreće i sve se okreće! (al najvažnije je da se ti možeš kretati i okretati!) Smile
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2010 u 15:40
Misty draga to ti je zato što sam ti ja čudan pa se onda i biljke ponašaju u skladu sa mnom :)

Hvala Triša

Viš viš Bako, tak to mora nekak bit. I još sad kad sam ja konačno shvatio da nisam na bolovanju nego se liječim i u glavi je postavka sasvim drugačija pa se i tijelo postavilo tako nekako

E da me vidiš Anaida, ko ventilator :)
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2010 u 22:52
Nisam sve pregledala, ali se pitam koga to boli kicmica.Osim mene i tebe, a tebe ima i zasto, cvetje koje si dobio u srijedu vec je u zemlji. Super. Vidimo se. Ovo su samo uzorci.
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2010 u 23:06
Bravo za cveteke i za volju!

Vidim da se neke knjige spominju?!smile148
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4142434445 83>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.